Schwarzkopf Palette, Color XXL, Farba do włosów (stara wersja)

Schwarzkopf Palette, Color XXL, Farba do włosów (stara wersja)

Wysoce efektywna formuła Palette COLOR XXL umieszcza skoncentrowane pigmenty koloru głęboko we wnętrzu włosów. X-tremalna intensywność,X-tremalny połysk, L-uksus trwałości koloru.
Wysoce efektywna formuła umieszcza skoncentrowane pigmenty koloru głeboko we wnetrzu włosa.
14 bardzo intensywnych, ekspresyjnych odcieni dla miłośników szaleństw.

Cena: 12 zł/ opakowanie (1 tubka z kremem koloryzującym: 50 ml, 2 saszetki z emulsją rozwijającą: 2x25 ml)

Moja pierwsza farba

Pierwszy raz farbowałem włosy i jestem zadowolony. Generalnie po tym farbowaniu moje włosy stały się mocniejsze i megalśniące (w co niedowierzam, bo podobno farbowanie niszczy włosy).
Miałem odcień 99 (Głębia czerni). Wyszła czarna czerń, hehehe no mogłaby być trochę bardziej lżejsza, ale spox.....
Dałem za tą farbę 12 pln (jak dla mnei troche dużo), ale nie żaluje zadnej zlotówki. Na moje krótsze włosy wystarczyła połowa opakowania. Trzymałem 20 minut (a mogłem trochę krócej bo strasznie czarne wyszły, ale spox). Włosy mam naturalnie średnio ciemne....
Polecam tą farbę, generalnie fajna.Używam tego

NIESTETY!!!
JAK DLA MNIE ZMYWA SIę STRASZNIE SZYBKO, I MOJE NATURALNE SZARE WLOSKI PO ZMYCIU FARBY ROBIą SIę RUDE!!!!! SZOK... WłOSY PO NIEJ SIę NISZCZą JEDNAK... NA POCZąTKU FARBA JEST ZAJEFAJNA, ALE PóźNIEJ NIESTETY, KOSZMAR...

produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/2

Dla mnie super!

Polecam szczerze odcień 3 Czarna Czerwień. Mam z natury średni brąz, bardzo grube i gęste wlosy. Miałam te oto wlosy farbowane na coś między owocem granatu a rubinem (czerwone) farba Schwarzkopf Brillance luminance, którą też bardzo polecam. I troche mi się juz znudziły. Więc sięgnęłam po XXL nr 3. Wyszły piękne. taki ciemny brąz ale z czerwonym połyskiem. Naprawdę jak nazwa koloru i jak włosy modelki na zdjęciu, może jedynie nieco bardziej w czerwony niz filolet. Ale włosy pięknie błyszczące i w ogóle super, bo okazało się że bardziej do twarzy mi w ciemnych. W ogóle nigdy nie zawiół mnie Schwarzkopf jeśli chodzi o farbowanie.

Używam tego produktu od:1 raz

Różnie bywa..... :/

Na początku kupiłam farbę z tej seri "Mroźny Blond" z natury mam jasne włosy..ale chciałam miec jeszcze jaśniejsze:P Myslałam ze wszystko będzie ok ale...włosy zamiast nabrać "mroźnego" koloru blondu (tak jak ja opakowaniu) zostały ŻÓŁTE..:( Taki wstrętny żółty blond:/ Nie byłam zadowolona...
Następnie coś mnie tchnęło aby zmienić sobie kolor włosów na jakiś brąz Odczekalam jakieś 2 miesiące i zakupiłam produkt..Od razu spodobał mi sie kolor "Jacke Brown" z tej samej seri color xxl..i znów sie zawiodłam!!!!!:(Po raz drugi..Zamiast oczekiwanego "ciepłego brązu" jaki był na pudełku moje włosy stały sie ciemno wiśniowe!!!!!!!!Nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam:/ Może to dlatego ze miałam rozjasniane włosy..nie wiem naprawde ale wydaje mi sie ze wiecej nie siegnę po te farbę...

Używam tego produktu od:dwa razy

nie dla mnie...

Generalnie farba nie jest zla, duzy wybor kolorow, mi wyszedl taki jak na opakowaniu czyli czarny:)
Napewno nie nieszczy wlosow, nie wysusza, daje ladny polysk, dlugo sie utrzymuje na wlosach ( ja myje wlosy hmm ok3 razy w tygodniu i po miesiacu jest ok)
dla mnie najwiekszym minusem jest to, ze mam ciemne wlosy i niestety pierwsze siwe, ktorych niecierpie i chce ukryc i tylko dlatego farbuje wlosy, a ta farba nie pokrywa siwych :( po zafarbowaniu sa pokryte po pierwszym wymyciu wszystkie siwe sie pojawiaja ponownie:(

ale mysle, ze jezeli ktos nie ma srebnych wlosow to bedzie z niej zadowolony!!:)

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań:jedno

:PP

mialam piekny kasztanowy(to juz niestety odlegla przeszlosc) kolor wlosow i zamarzyla mi sie czekolada(niestety). kolor wyszed prawie,ze czarny,bardzo bardzo ciemny braz.wygladam okropnie,w ogole mi ciemne odcienie nie pasuja,bo mam jasna karnacje.jutro lece do drogerii po jakis rozjasniacz. zdecydowanie nie polecam,kolor wychodzi znacznie ciemniejszy niz na opakowaniu.juz wiem,ze ta farbe nalezy omijac szerokim lukiem.fakt faktem,ze kolor sie trzyma bardzo dlugo(niestety)

pozdrawiam! ;)

Używam tego produktu od:

znów jestem brunetką

Kupiłam słodko - gorzką czekoladę, a po farbownaiu stałam się na powrót brunetką. Ale przejdę do meritum. Dlaczego nie kupię tej farby ponownie i jej nie polecam:
- kolor wychodzi dużo ciemniejszy niż na opakowaniu, więc należy dobrze przemyśleć jego wybór
- włosy po aplikacji nie lśnią (inaczej jest w przypadku farby Welli)
- wysusza- konieczna intensywana pielęgnacja (w związku z tym duży minus za brak odżywki), dlatego dla posiadaczek włosów delikatnych lub zniszczonych ta farba może być zabójcza
- bardzo mocny zapach amoniaku - nie jestem wyjątkowo wrażliwa, ale nie mogłam wytrzymać podczas farbowania, bo piekły mnie oczy
- dość wodnista konsystencja, więc przydałby się pojemniczek do aplikacji
- farba bardzo trudno schodzi ze skóry !!!
- fatalne rękawiczki dla pań o drobnych dłoniach
Plusy:
- mimo ciemnego koloru nie jest on płaski, mój wyszedł z lekko filoletową poświatą (Czy to rzeczywiście czekolada???:) Cieszę się, że dobrze mi w takich odcieniach, ale gdyby było inaczej?)
- dobrze pokrywa siwe włosy, odrosty i wszelkie kolorystyczne nierówności
- długo utrzymuje się na włosach - przy myciu głowy 3 razy w tygodniu, po miesiącu jest ok.
- po aplikacji włosy nie są sypkie, co uważam za plus, gdyż dobrze się układają
- mimo wodnistej konsystencji farba nie spływa z włosów
- posiada dwie saszetki z emulsją aktywizującą, co przy krótkich włosach pozwla użyć tylko połowę farby.
Reasumując: produkt raczej słaby, na pewno nie zaszkodzi paniom o gęstych, mocnych włosach, kolory ekstremalnie ciemne, w tej cenie można kupić lepsze farby.

Używam tego produktu od: pierwszy raz

ekstremalnie ciemny brąz :(

Używam do kloryzacji włosów Palette Shampo,więc dla odmiany postanowiłam spróbować nowości i żałuję:
-ciemno- brązowy wyszedł jak czarny-brzydki płaski odcień
-farba wyjątkowo przesuszyła moje włosy
-nie zauważyłam wyjątkowego blasku, wogóle niczego wyjątkowego.
Plus za trwałośc koloru, chociaż w tym wypadku dla mnie był to minus ,bo farba długo nie chciała się zmyć...

Używam tego produktu od:1 raz