Vichy, Normaderm system odnawiający - Czysta Skóra

Vichy, Normaderm system odnawiający - Czysta Skóra

Zgłaszająca osoba: pieprzowka

Program dogłębnie oczyszczajacy. Preparat odnawiający - Czysta Skóra AHA - SPF 15 (do stosowania codziennie) oraz Program dogłębnie oczyszczający

KAOLIN - KWAS SALICYLOWY (do stosowania raz w tygodniu).

Preparat przeznaczony dla kobiet między 20 a 30 rokiem życia z problemami skóry jak: zaskórniki, grudki, rozszerzone pory, nierówna powierzchnia skóry, nadmierne wydzielanie sebum - błyszcząca skóra.

Etap 1.

Mikrodermabrazja. Odblokowanie i wygładzenie.

Krem z kryształkami aluminium odrywa martwe komórki, które powodują że ma ona nieregularną powierzchnię. Skóra jest oczyszczona i wygładzona. Pory są zwężone.

Etap 2.

Mikroestrakcja. Oczyszczanie.

Na odblokowanej podczas mikrodermabrazji skórze kaolin poprzez absorpcję może usunąć zanieczyszczenia tkwiące w porach skóry. Następnie działa kwas salicylowy, aby oczyścić ścianki porów.

Etap 3.

Roztwór normalizujący. Ukojenie.

Dzięki wysokiej zawartości minerałów (5 g/l) koi skórę i wzmacnia jej naturalne mechanizmy obronne.

Dodatkowo w zestawie znajduje się krem Odnawiający - Czysta skóra o pojemności 25 ml, który stosujemy codziennie przez cały czas kuracji. Dzięki technologii przenikania przez skórę oraz zawartości kwasów AHA działa bezpośrednio na niedoskonałości, aby oczyścić i wygładzić powierzchnię skóry. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż, wygładza i matuje skórę.

Testowane dermatologicznie na skórze wrażliwej.

W opakowaniu preparaty do przeprowadzenia 3-tygodniowej kuracji:

- preparat odnawiający - tubka 25 ml

- mikrodermabrazja - 3 saszetki z kremem - 3 x 7 g

- mikroestrakcja - 3 saszetki 3 x 9 g

- roztwór normalizujący - 50 g

Cena: 123zł/ opakowanie

całkiem dobry

Zestaw oceniam pozytywnie. Efekty które uzyskałam satysfakcjonują mnie, ale też nie spodziewałam się jakiś spektakularnych cudów. Chciałam wygładzić buzię i poprawić jej koloryt i to mi się udało.
Zestaw składa się z 4 elementów
- preparatu do mikrodermabrazji (peeling)
- maseczki
- kremu
- wody termalnej
Z tych 4 elementów najwyżej oceniam maseczkę, wprawdzie bardzo trudno ją zmyć ale jest to moim zdaniem hit tego zestawu.
Najsłabiej oceniam krem. Po prostu mi ten krem nie podszedł. Tworzy na skórze taką cienka warstwę ( może tak ma być), dobrze nadaje się pod makijaż ale praktycznie cały czas miałam wrażenie, że zaraz zacznę się drapać.

Generalnie bardzo żałuję że zestaw trzeba kupić w całości. Gdyby można było kupić peeling i maseczkę jako samodzielne produkty byłabym bardzo zadowolona.

Jeśli chodzi o wydajność zestawu to myślę ze maseczkę i peeling ( 3 x saszetka) spokojnie można podzielić na 2 razy.

Kosmetyki mnie nie uczuliły i nie podrażniły skóry

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowenie

BEZ REWELACJI

Mam cerę skłonną do wyprysków, czyli mikrodermabrazja jest w sam raz dla mnie. Szczerze mówiąc, Vichy mnie rozczarowało, spodziewałam się lepszych efektów za tą cenę. Efekty widać po kilku aplikacjach, ale są one krótkotrwałe. Myślę, że za tą cenę można się pozbyć trądziku innymi sposobami.

całkiem fajny

używając ten zestaw miałam cerkę miodzio :)
peeling w tym zestawie jest najlepszy na świecie (szkoda,że nie można go kupić jako oddzielnego produktu) maseczka też jest całkiem fajna :) peeling i maseczka starczyły mi na 6 użyć :D kremik stosowałam tylko na dzień ponieważ mam skłonną do przesuszeń skórę i na noc stosuję krem totalnie odżywczy ;)
ogólnie wrażenia pozytywne aczkolwiek uważam,że ten zestaw jest po prostu za drogi

Używałam tego produktu systematycznie ;)

mozna ale...

Jest niezły ale nie rewelacyjny.
Kuracja nie trwa długo ale i efekty nie sa piorunujące.
Dobrze oczyszcza ale nie jakoś super-dogłębnie. Podobny efekt można osiągnąć stosując zwykłe maseczki w saszetkach kosztujące 10 razy mniej.
Plus jest taki, że kosmetyki nie podrazniają ale...
Bardzo lubię gamę Normaderm ale ten zestaw uwazam za śrenio udany.
Nie sądze bym do niego kiedyś wróciła. tymbardziej, że nie mam juz praktycznie żadnych problemów ze skórą.

Używam tego produktu od: prawie roku

Satysfakcjonuje ;)

Generalnie strasznie nie lubię kosmetyków Vichy - uważam, że marka więcej zawdzięcza specom od reklamy niż specom od dermatologii ;) Jednak ten zestaw to wyjątek :ehem:

Lubię ten zestaw do domowej mikrodermabrazji - co prawda niektóre elementy zestawu są nienajwspanialsze, ale po prostu udaję, że ich nie ma - bo na dłuższą metę wcale tak naprawdę nie są niezbędne ;)

Peeling (mikrodermabrazja) i maseczka z kwasami silnie ściągająca (mikroekstaktacja) - czyli dwa pierwsze etapy - są najfajniejsze i dają najwyraźniejsze rezultaty. Woda termalna to raczej najzwyczajniejsza w świecie woda termalna - i tyle ;) Za zadanie ma chyba zneutralizowac kwaśne pH po zabiegu. Za to krem jest cieniutki. Ma tępą konsystencję i używam go tylko bezpośrednio po zabiegu.

Skóra jest wygładzona, oczyszczona, pory są trochę zwężone i cera wygląda zdrowiej. Jest miła w dotyku, lepiej chłonie inne kosmetyki oczyszczające i pielęgnujące, ponadto lepiej "leży" na niej makijaż :)

Sporym minusem jest to, że ilość poszczególnych kosmetyków jest nienajlepiej odmierzona :( Peeling kończy się szybciej w stosunku do maseczki oraz wody termalnej i kremu.

Jednak generalnie z czystym sercem polecam :ehem: Efekt po zabiegu domowym tymi produktami jest porównywalny z efektem po mikrodermabrazji u dermatologa! Za cenę tego zestawu można wykupić tylko dwa zabiegi mikrodermabrazji u dermatologa podczas gdy zestaw Vichy wystarczy na kilka miesięcy :ehem:

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Jak dla mnie super

Zacznę od tego , że nie lubię kosmetyków Vichy - uważam , że są strasznie słabe i przereklamowane. Ten zestawik dostałam w pracy jako bonus, dlatego stwierdziłam ,że dam Vichy jeszcze jedną szansę.
Mam cere przesuszoną , po kwasach .Po trzech aplikacjach tych specyfikow jestem zachwycona!
Cera jest uspokojona, gładka , przebarwienia z którymi nie mógł poradzić sobie Artrederm zjaśniały.Pory są mniejsze , a ten krem Czysta skóra idealnie nadaje się dla mnie pod makijaż, wybiela i wyrównuje mi twarz. Jednym słowem super! Na pewno do tego wrócę!

Używam tego produktu od:miesiąca

przereklamowane

Kuracja rzeczywiscie oczyscila mi skore ale powierzchownie bez zadnych rewelacji. Byłam zawiedziona, bo to dosyc spory wydatek.
Piling calkiem fajny i maseczka tez ale z glinki zielonej ma podobna skutecznosc, wiec sie nie oplaca.
Krem wystarczyl mi na okolo miesiac, nawet ladna buzia byla po nim, nie "świecila" sie i byla ladnie nawilzona... ale kremik smierdzial bardzo alkoholem a ja takich kosmetykow unikam...

Używam tego produktu od:zrobilam kuracje pol roku temu

OK

Niezly produkt, wyraznie oczysci mi cere, nie podraznil. Natomiast efekt zabiegu utrzymuje sie krotko, przynajmniej u mnie.
Krem niezle matuje. Ale mam pewne "ale"

-kremu jest za malo, uwazam ze grupa loreal by nie splajtowala, jakby dolozyli kilka mililitrow, szcegolnie, ze krem jest malo wydajny, tepy i zle sie rozprowadza - odejmuje za to jedna gwiazdke i wiew, ze wlasnie z tego powodu go juz nie kupie, bo nie mam ochoty sie stresowac czy starczy mi tego na trzy tygodnie

-SPF 15 starczy przy takim zabiegu? Uwazam, ze protekcja powinna byc odrobine wyzsza

Używam tego produktu od:jakis czas temu, przez trzy tygodnie

Tak:)

Bardzo fajny produkt a to że komuś nie pomaga to wynika raczej z jego problemowej cery :( jeśli ktoś ma straszny trądzik to nawet to mu nie pomoże tylko wizyta u dermatologa. Produkt ten ma odnowić skórę tzn usunąć przebarwienia, zaskórniki itp. Stosuje się go przez 3 tygodnie, raz w tygodniu i później pół roku przerwy. Mikrodermabrazja (peeling) super- buzia gładziutka i matowa. Mikroekstrakcja czyli maseczka też fajna ale spokojnie możnaby ją zastąpić zwykłą glinkową maseczką. Na początku jakiś wielkich efektów nie ma ale po 3 tygodniach cera się poprawia i to prawda, że jest odnowiona. Minus to tylko cena. Ale opakowania spokojnie starczą na 3 razy.

Używam tego produktu od:przez miesiąc

marny

kosmetyk przereklamowany. mam cere problemowa i niby takim ma on pomagac. na poczatku nawet mi sie podobal, szczegilnie peeling, maseczka jak maseczka tylko strasznie trudna do usuniecia - ile ja sie nameczylam zeby ja zmyc. pierwszego dnia cera rzeczywiscie byla jakby gladsza jasniejsza. potem pojawily sie wypryski.
ogolnie nie jest wart swojej ceny, kolejne rozczarowanie z vichy...
mimo wszystko kupilabym taki mocny peeling gdyby byl oddzielnie. ale nie za te pieniadze

Używam tego produktu od:3 tyg

działa

Mam cerę mieszaną i rozszerzone pory i kuracja w pełni zadziałała na moją buzkę..i to po stosowaniu już 2 tyg. Wszystko jest bardzo wydajne z wyjątkiem etapu ostatniego..ale najważniejsze-piling krem i maseczka naprawdę na długo starczają- więcej niż powinno. Skóra mi się wygładzilła ma ładny kolorek no i pory się oczyściły. Dalej używam kremu bo jeszcze mi zosta i peelingu morelowego Stivesł. Uważam , że działanie jak na kosmetyk domowy jest bardzo dobre-pamiętać należy że to nie peeling chemiczny u dermatologa i cudów nie zdziała, ale na pewno poprawi stan naszej skóry i odnowi ją w sam raz na wiosnę...

Używam tego produktu od:2 michy

zadne cudo

Mam cere mieszana i rozszerzone pory. Po pierwszym i drugim zabiegu skora byla przyjemna i odswierzona, pory odblokowane. Po trzecim nastapila katasrtofa - juz po 3 minutach musialam zmyc maseczke bo tak mnie zaczelo swedziec i piec ze myslalam ze zwariuje. Skora byla zaogniona jeszcze 3 godziny po zabiegu, co raczej dziwne bo nie mam skory wrazliwej czy alergicznej. Generalnie produkt troszke oczyscil pory i wyrownal koloryt cery ale za te cene spodziewalam sie lepszych efektow. Po dwustopniowym peelingu z Avonu mialam o niebo lepsza cere (a kosztuje polowe mniej). Krem doloczony do zestawu taki sobie mam wrazenie ze skóra po nim mi sie jeszcze bardziej tlusci. Na pewno nie kupie tego drugi raz.

Używam tego produktu od:3 tygodni