Deborah, Colour Copy, Podkład do cery tłustej i mieszanej

Deborah, Colour Copy, Podkład do cery tłustej i mieszanej

Lekki podkład matujący do cery mieszanej i tłustej. Naturalnie kryje, zgodnie z obietnicą producenta skóra wygląda gładko, naturalnie i świeżo (bez efektu maski).

Formuła podkładu zawiera cząsteczki Micro Silica dając efekt matujący tłuste partie w strefie T, regulując wydzielanie sebum. Zapewnia idealnie gładki wygląd przez cały dzień. Ma bardzo lekką konsystencję, dzięki czemu doskonale przyswajany jest przez skórę twarzy. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Zawiera filtr SPF 10. Testowany hipoalergicznie.

Cena: ok. 49zł/ 30ml

najlepszy!

Po długich latach poszukiwań podkładu idealnego dla mojej mieszanej cery nareszcie znalazłam produkt, do którego nie mam zastrzeżeń. Do nowej na polskim rynku marki DEBORAH podeszłam z dystansem i nie oczekiwałam cudów. Spróbowałam na zasadzie "niewiele do stracenia" za namową pani ekspedientki, a tu takie miłe zaskoczenie!
Podkład jest dość gęsty, ale jednocześnie gładki, aksamitny, doskonale się rozprowadza, przy dobrze dobranym kolorze jest całkowicie niewidoczny, mimo że kryjący! Nie podkreśla porów, nie zatyka ich, matuje dobrze na kilka godzin (powyżej kilku do akcji wkraczają bibułki i po sprawie). Nie wysusza, nie ściąga. Nawet w tegoroczne upały dobrze trzymał się buźki nie powodując dyskomfortu spływającego makupu.
p.s. przy zakupie trzeba zwracać szczególną uwagę na rodzaj - nazwa COLOR COPY jednakowa dla 2 rodzajów podkładu-dla różnych cer. Dla mieszanej i tłustej- z napisem zielonym (nie szarym).

Używam tego produktu od: 10 (?) miesięcy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte trzecie (na pewno będzie kolejne)