Oriflame, Optimals, Comfort Cleansing Mousse (Pianka do mycia twarzy)

Oriflame, Optimals, Comfort Cleansing Mousse (Pianka do mycia twarzy)

Lekka pianka do cery normalnej i suchej usuwa zanieczyszczenia, nie narażając skóry na wysuszenie. Skóra jest gładka i miękka.

Moja naj pianka:)

Mam cerę mieszaną i zawsze używałam żeli i pianek właśnie dla takiej cery. Strasznie ściągały, a skóra się łuszczyła. Od kiedy używam tej pianki to nie mam takich problemów:) Jest bardzo wydajna, ma miłą, taką kremową konsystencje i powoduje, że skóra nie jest ściągnięta. Mam ją ok. 1,5 miesiąca i jest połowa!

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

bardzo delikatna

Pianka jest bardzo delikatna, ładnie pachnie. Jeden "psik" wystarcza na umycie całej buzi. bardzo dobrze zmywa makijaż, skóra jest świeża i miękka bez uczucia sciągnięcia. przynam, ze tylko raz zostałam zmuszona do demakijażu oczu tą pianką - jestem zwolenniczką zmywania oczu specjalnym do tego plynem- i moje oczy troszeczkę zaszczypały ale nie bardzej niz przy płynie do zmywania oczu, natomiast musiałam kilka razy zmywac rzęsy bo pianka nie radzila sobie z tak grubą warstwą tuszu. oceniam jednak ten kosmetyk za demakijaż i oczyszczanie cery a nie demakijaż oczu.

świetna

jak dla mnie pianka idealna, choć nie mam cery suchej :)
nie lubiłam babrać się z mleczkiem, czy płynami wieczorem, a rano i tak małam tusz pod oczami, dlatego spróbowałam tej pianki, zmywa wszystko, każdy tusz, cienie, podkład, przy tym szybko, wygodnie i komfortowo, skóra nie jest zaczerwieniona, piekąca, ściągnięta, jak często zdarzało sie przy demakijażu. przy tym jest wydajna, a cena w promocji nie jest wysoka, szczerze polecam

Uwielbiam ją!

Nie jestem zwolenniczką pianek ani żeli do mycia twarzy, bo większość tych specyfików po prostu wysusza mi twarz, która staje się ściągnięta i nawet naskórek czasem zaczyna się łuszczyć. Mam mieszaną cerę z tendencją do przetłuszczania, ale mimo to wysuszenie mi się zdarza.
Tą piankę kupiłam, bo producent obiecywał, że jest ona łagodna nawet dla suchej cery. I na szczęście nie zawiodłam się! :jupi:
Zacznę od opakowania - ładne, poręczne, pompka dobrze działa, kosmetyk jest przez to higieniczny :ehem:
Teraz pora na działanie - zawsze myję twarz nabierając na dłonie 1 porcyjkę pianki. Ma ona wyjątkowo delikatną i przyjemną konsystencję :love: Dodatkowo delikatny zapach sprawia, że używanie jej to czysta przyjemność. Po nałożeniu na twarz łatwo się zmywa a buźka nie jest ściągnięta! :D Nie trzeba od razu po umyciu nakładać kremu na twarz, bo nie czuć żadnego pieczenia, suchości czy nieprzyjemnego ściągnięcia. Naprawdę jestem pod wrażeniem, tymbardziej, że pianka zawiera SLS.
Cena w promocji nie jest może zbyt kusząca, ale kosmetyk jest bardzo wydajny i myślę, że taki zakup się opłaca.
Podsumowując - jestem bardzo, bardzo zadowolona i polecam! Chętnie kupię kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

świetna!

Bardzo fajny produkt. Miła konsystencja, przyjemny zapach, wydajna i przede wszystkim- nie wysusza! Mam cerę mieszaną, chociaż czasem jestem przekonana, że to sucha ;) (sciągnięta, domagająca się kremu, piecze). Dodatkowo problemem jest to, że naczynkowa. Pianka nie podrażnia, lekko nawilża. Naprawdę polecam.

EDIT: Odejmuje jedną gwiazdkę. Zimą, kiedy cera jest kapryśna i przesuszona- czuć lekkie sciągnięcie po użyciu.

2 w 1 :)

Ta pianka jest rewelacyjna i nie ma w tym stwierdzeniu ani grama przesady. Mam cerę mieszaną/wrażliwą i potrzebowałam czegoś delikatnego po torturowaniu mojej buźki praparatami atytrądzikowymi.

+poręczna butla
+miły zapach
+aksamitna konsystencja
+dokładnie oczyszcza twarz!
+nie podrażnia
+nie wysusza!
+megawydajna (używana 2x dziennie starczyła mi na niecałe 2 m-ce!)
+zastępuje mi mleczko do demakijażu, zmywa cienie, tusz, eyeliner i co tylko chcę nie podrażniając przy tym oczu! (nie używam kosmetyków wodoodpornych)

- jeden malutki minusik: tak jak już ktoś wsominał, mniej więcej w połowie użytkowania zacięła się pompka, musiałam ją za każdym razem wyciągać do góry. Nie wpłynęło to jednak znacząco na komfort użytkowania więc nie odejmuję gwiazdki bo ta pianka zasługuje na całe 5!

Polecam z czystym sumieniem, bo jest warta swojej ceny, a ta w promocji jest śmiesznie niska w porównaniu do jakości!

Używam tego produktu od:2 m-ce

super

Mam cere tlusta, ale kocham pianki do mycia twarzy, wiec skusilam sie na tę wychodzac z zalozenia, ze matowac to sie moge kremem lub tonikiem, a myc chce sie lagodnie i skutecznie :) I taka wlasnie jest ta pianka - lagodna i skuteczna. Bardzo dobrze zmywa makijaz i pozostawia skore przyjemnie miekka, bez tlustej czy lepkiej warstwy. Polecam! Pianka slicznie pachnie, jest miekka, puszysta, bardzo przyjemna w uzyciu. Dodam, ze uzywam takze scrubu z tej serii i tez jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

rewelka..

Dziewczyny można myc tym całą twarz!! Włącznie z demakijażem oczu..to jest tak delikatne..polecam dla najwrażliwszych cer!!

Świetne rozwiązanie dla tych co to rozpieszczają cerę..a tego jej trzEba...bo efekt będzie widać za kilkanaście lat...

POLECAM..

Używam tego produktu od:miesiąc

bardzo przyjemna

Bardzo przyjemna pianka - ładnie zmywa to co trzeba i nawilża. Gdy na jakiś czas zawisiłam jej używnie na rzecz mydła, okazało sie że bardzo wysusza sie mi skóra twarzy, po powrocie do pianiki-probelm zniknął. Ładny zapach, wydajna, przyjmne opakowanie, aczkolwiek zaczął "zawieszać się" dozowsnik - nie chce odskakiwać do góry :/
Jak nie znajde nic lepszego (bo oczywiście kuszą mnie inne mazidła) wróce do niej ponownie.

Używam tego produktu od: ok. 2 m-cy

w porządku

Nie wiem, czy kupię, bo lubię próbować nowe produkty :) Mnie też po jakimś czasie popsuł się dozownik i musiałam wyciągać, ale sama pianka mi się podobała. Jest delikatna i dobrze oczyszcza. Nie ściąga skóry.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

bubelek

Niestety nie podzielam opinii poprzedniczki :( Owszem, na początku byłam bardzo zadowolona: oczyszczanie porównywalne z różnymi specyfikami dla cery z problemami (których wypróbowałam już sporo dlatego uznałam, że czas na zmianę), przyjemn apiankowa konsystencja. Pierwsze oznaki katastrofy- wysuszona skóra na dekolcie i naokoło oczu (włącznie z powiekami). Następnie popsuł się dozownik-trzeba było go za każdym razem wyciągać do góry. Na koniec skóra twarzy (tłusta jakby nie było) również zareagowała przesuszeniem naskórka. Na szczęście kilka dni temu pianka mi się skończyła ;)

Używam tego produktu od: pojawienia się w katalogu

tańszy odpowiednik Vichy :)

tańszy odpowiednik pianki Vichy Oligo25 :) Cena w promocji przystępna. Opakowanie bardzo ładne i wygodne. Jedno psiknięcie pianki w zupełności wystarcza na umycie twarzy. Pachnie delikatnie i przyjemnie, nie szczypie w oczy. Czasami nie końca radzo sobie z zmyciem tuszu.
Nie wysusza skóry, po osuszeniu jest miękka :)
No i jest wydajny - jedno opakowanie wystarcza na około 2,5-3 miesiące :)

Ilość zużytych opakowań: około 80% pierwszego