Laboratorium Kosmetyczne AVA, Z zielem świetlika, Serum - żel na powieki i pod oczy

Serum-Żel ze świetlikiem przeznaczony jest do pielęgnacji wrażliwej skóry powiek i okolic oczu. Zawiera wyciąg z ziela świetlika, stosowany przy niektórych dolegliwościach oczu o charakterze uczuleniowo-zapalnym oraz wyciąg z alg morskich zmniejszający opuchliznę wokół oczu i odżywiający delikatną skórę powiek i okolic. SERUM - ŻEL ze świetlikiem wygładza płytkie zmarszczki, zwane "kurzymi łapkami", nawilża i natłuszcza skórę, zwiększa jej elastyczność, napięcie i jędrność. Usuwa uczucie zmęczenia oczu, łagodzi podrażnienia.

hmm

ech, nie zauważyłam żeby robił cokolwiek- może trochę pomaga z opuchlizną ale nie jest to efekt jakiś super-hiper;p trochę klejący ;/ ale da się wytrzymać. najgorsze jest to że kiedy skórę pod oczami mam podrażnioną- szczypie i piecze!!! to absolutnie go dyskwalifikuje..;/ napina a raczej ściąga a to chyba nie na tym powinno polegać..moje oczy jakoś tak niechętnie do niego podchodzą- znam lepsze kremy za tą cenę;p

Używam tego produktu od:roku

3w1

1-serum
2-żel
3-klej
:]

Skleja skórę pod oczami.. Wystarczy, że się uśmiechnęłam i już wyglądałam jak stara babcia. Rano po przebudzeniu również były okropne zmarszczki od spania na brzuchu czy boku. Skóra jest gładka, owszem, ale trzeba uważać na jego ukryte, niekoniecznie pożądane właściwości. Z wad wymienić należy to, iż zasycha na skórze i tworzy nieznośny film, który, gdy tylko się go tknie wałkuje się, dając efekt schodzącej skóry.
(Opisane skutki występowały po aplikacji dużej, jak i znikomej dawki kosmetyku.)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/10

taki sobie

Nawet niezły jednak bez szału. dobrze radzi sobie z opuchlizną, właściwie komfort użytkowania jest dość wysoki.

Konsystencja przyjemna, dość gęsta, skóra po jego użyciu jest wypoczęta i nawilżona, ale nie nazwałabym tego żelu- serum. Serum kojarzy mi się ze specyfikiem o mocniejszym, skoncentrowanym działaniu.

Jednak nie używam go solo a jedynie jako podkład pod krem pod oczy. Słoiczek fajny, brak zapachu- za to również plus.

Polecam do niewymagającej i młodej skóry, u starszych raczej się nie sprawdzi.Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Bardzo dobry!

Jeden z lepszych kremów pod oczy, jaki do tej pory używałam. Forma żelu świetnie nawilża skórę, odświeża i wygładza. Moje zmęczone oczy odczuwają ulgę, kiedy nakładam ten specyfik na powieki - fajny efekt chłodzenia.Jeśli jednak chodzi o worki pod oczami, to kremik ten nie zdziała cudów (podobnie jak inne kremy drogich, renomowanych firm). Plusem jest wydajność tego produktu i niewygórowana cena. Jak najbardziej polecam!

skuteczny

Przezroczysty, dość gęsty żel. Łagodny i delikatny dla oczu i okolic. Dobrze radzi sobie z opuchlizna wokół oczu ale trzeba go regularnie używać, ja stosowałam głównie wieczorem ale czasami także rano do walki w worami po nieprzespanej nocy. Pomaga. Odkąd stosuję go regularnie nie mam problemów z opuchniętymi oczami, z którymi wcześniej trudno było mi się rozprawić.
Żel jest bardzo łagodny, nie podrażnia oczu, nie szczypie, nie wysusza. Nadaje się pod makijaż ale pod warunkiem, ze nałoży się go bardzo niewiele. W przeciwnym razie wałkuje się i utrudnia malowanie.
Żel jest tani i bardzo wydajny.

Dla nastolatek

Żel ten jest dobry dla młodej, nie wymagającej cery. Gdy byłam nastolatką używałam go bardzo chętnie i byłam zadowolona. Żel ten rozświetla spojrzenie, przyjemnie chłodzi opuchnięte powieki i zmniejsza ich obrzęk, napina skórę. Dobry pod makijaż. Bardzo wydajny. Niestety niezbyt wpływa na jędrność skóry i nie spłaca zmarszczek. Dość długo się wchłania i nieco się klei.

Używam tego produktu od: ok 3-4 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 6

oj nie

nie moge napisac o nim nic dobrego. jedyna zaleta to niska cena. oczy szczypia strasznie, nie do wytrzymania. nie pomaga na opuchlizne, nie napina, nie robi absolutnie nic. zel zasycha i tworzy dziwna skorupe wokol oczu. zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Działa!

Nie używałam zbyt dużo kremów pod oczy, ale teraz wiem, że nie muszę już szukać innych. Używam go na zmianę z kremem pod oczy Clinique i to co one zrobiły z moimi cieniami pod oczami to cudo :) Od dawna cierpiałam przez cienie, a teraz już ich pawie nie mam, różnica jest wielka.
Serum jest megawydajne, przez 5 dni używałam tylko tego, co się osadziło na zakrętce ;)I co najważniejsze DZIAŁA.
Minusikiem jest uczucie ściągnięcia, lub tej "skorupki" jakiś czas po nałożeniu, ale nie przeszkadza to bardzo.
Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 3 tyg

dla kobiet bez problemow

zalety
nie jest drogi , calkiem wydajny
dobrze chlodzi,koi zmeczone opuchniete oczy
szybko sie wchlania
delikatnie rozjasnia
trzymaja sie na nim cienie sypkie
wady
troche napina skore i czasami czuje jakby byla sciagnieta ,podraznia jak dostanie sie w oko
nie do zadan specjalnych ogolnie lubie go ale kupie chyba do niwelowania cieni ,zreszta tej samej firmy
Używam tego produktu od:2miesiecy

bez zmian

żel ma lekką konsystencję, fajnie się wchłania - i to tyle chyba z plusów.
nie rozjaśnia cieni pod oczami; podrażnia oczy, gdy przypadkiem kosmetyk się do nich dostanie; na pewno nie zniwelował ani jednej mojej mimicznej zmarszczki.czekam ze zniecierpliwieniam aż się skończy.chętnie kupię coś innego.

Do niczego

W zupełności zgadzam się z poprzednią recenzją. Oczy po jeo zastsowaniu są zmęczone i tak też wyglądają. Zamiast ukrywać moją największą zmorę - sińce - tylko je podkreślają (po tym żelu są nie tylko fioletowe ale i czerwone!). Żel tworzy skoupę już przy minimalych ilościach i podkreślaja (a może tworzą?!) zmarszczki, a mam tylko 22 lata, a wyglądam na conajmniej 2 razy tyle.
Nie polecam, wręcz odradzam zakup tego kosmetyku

Używam tego produktu od:wolę zapomnie, że ogóle używałam
Ilość zużytych opakowań:jw (aż niecałe 1)

Szczypie

Zdecydowanie nie. Żel pod oczy i na powieki, który szczypie? - to chyba jakiś żart. Do tego zasycha w postaci nieprzyjemnej skorupki, ściąga skórę i absolutnie nic nie nawilża nie mówiąc juz o natłuszczaniu. Innych działań nie zaobserwowałam, ale to pewnie z powodu natychmiastowego odstawienia specyfiku. Nie polecam.