Tanita, Owocowy krem do depilacji

Tanita, Owocowy krem do depilacji

Przyjazny i nowoczesny krem, oparty na naturalnych składnikach, świeżym cytrusowym zapachu i kolorze. Skutecznie usuwa zbędne włoski z nóg, pach i okolic bikini. Unikalna formuła z nawilżającymi składnikami. Wzbogacony o substancje łagodzące i wygładzające naskórek. Dostępny w podwójnej saszetce lub tubie.

Skład: Aqua, Potassium Hydroxide, Thioglycolic Acid, Cetearyl Alcohol, Urea, Ceteareth-20, Calcium Hydroxide, Glyceryl Stearate, Parfume, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Panthenol, Allantoin, Disodium EDTA, Citric Acid [+/-] Ci 77981, Ci 19140

Cena: saszetki 4zł / 2x25ml; tuba 7,99zł / 150ml

Sprawdza się-Polecam!

Przyznam szczerze,że kupiłam go tylko i wyłącznie z powodu tak pozytywnych ocen na wizażu aby się przekonać czy to prawda! i.... Jestem zaskoczona-MILE! Bo się krem sprawdza.
Kupiłam doże opakowanie.
Już widzę że te 150 ml to będzie mało bo... chyba się od niego uzależnię ;)
Jakbym go nie wypróbowała to bym nie uwierzyła-ale ..on naprawdę usuwa włoski z nóg i to praktycznie wszystkie. Może zostały z 3 włoski ale to z powodu nierównomiernego rozprowadzenia. Wystarczy równomiernie nałożyć i odczekać 8 minut i... już nogi są gładkie. Bez bólu i podrażnień. Myślę że świetnie się sprawdzi również do linii bikini i pach.
Dodatkowo krem ma ładny żółtawy kolorek i delikatnie pachnie cytrusami:)
Następny plus- przystępna cena.
Na pewno go jeszcze kupie. Dotąd stosowałam depilator ale, ten kremik jest tak samo skuteczny.Zagości więc u mnie na dłużej
Polecam- Wypróbujcie !

Używam tego produktu od: kilku dni

bardzo dobry

Ten krem potwierdza ze firma Tanita w zakresie kremow do depilacji jest najlepsza:) podoba mi sie to ze ma takie duzo opakowanie - 150 ml (w promocji kupilam go za smieszna cene -5,50 :P), cytrusowy zapach, ktory dosyc skutecznie maskuje prawdziwy zapach tego typu kremow no i przede wszystkim to ze dobrze usuwa nawet ciemne wloski i nie podraznia. jednym slowem super :)

Używam tego produktu od:uzylam 2 razy
Ilość zużytych opakowań:1/3

Strzał w dziesiątkę!

Wypróbowałam wiele kremów do depilacji jednak ten jest moim odkryciem roku! Dobra cena a działanie tak samo dobre jak przy droższym kremie veet, może nawet lepsze. Poradził sobie bez zarzutu nawet w okolicach bikini.
Działa rzeczywiście silnie, może dlatego przy bardziej wrażliwej skórze wywołać jakieś podrażnienia. Przy mojej normalniej skórze nie wywołuje podrażnień ani pieczenia. Idealnie usuwa wszystkie włoski!

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:jeszcze pierwsze

Oceniam na 1.00

Tragedia!!
Ten niby owocowy zapach jest nie do wytrzymania..! Aż mi się w głowie zakręciło..
Co do usuwania włosków- niestety, krem się nie spisał.. Nie usunął nawet tych o długości około 1mm.. ( trzymałam to na nogach przez ponad 10 minut). Porażka!

Używam tego produktu od: raz użyłam i nigdy więcej tego nie zrobie!
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

bardzo dobry na nogi

Zakupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami.
+usuwa włoski
+nogi są po tym kremi boskie w dotyku,bez użycia balsamu,nawet po kąpieli
+wygodny i w miarę szybki w użyciu

Dałabym 5*,jednak jest jeden minus :)

-nie nadaje się do okolic bikini jak jest napisane na opakowaniu

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

miłe zaskoczenie

sceptycznie podchodzę do tego typu kosmetyków bo jak do tej pory wszystkie były do niczego :(
a tu niespodzianka : bo trafiłam na bardzo dobry krem
--> cena bardzo atrakcyjna
--> przyjemna konsystencja przez co krem bardzo łatwo się rozsmarowuje a z drugiej strony nie spływa ze skóry
--> owocowy przyjemny zapach
--> łagodny i delikatny,
--> ku mojemu zaskoczeniu skóra po użyciu nie jest przesuszona a wręcz nawilżona
--> i najważniejsze - świetnie radzi sobie z włoskami !!!

narazie dałam **** ale jeżeli nic się nie zmieni ( nie podrażni i nie uczuli ) to będzie KWC

Używam tego produktu od: tygodnia

Naprawdę wspaniały! :)

Zachęcona opiniami na Wizażu wybrałam się do drogerii w poszukiwaniu tego kremiku :) co prawda podchodziłam do niego dość sceptycznie ponieważ jego kolega (bodajże z Veet) nie dość, że bardzo mnie podrażnił, to jeszcze nie usunął włosków...w każdym razie znalazłam saszetki w Naturze :) Cena za 2 saszetki 2.90, za tubkę 150 ml 5 złotych...więc wzięłam od razu tubkę i przystąpiłam do akcji :D na pierwszy ogień poszły nogi i bikini...mam dość grube, mocne i twrde włoski więc zastanawiałam się jak kremik sobie z nimi poradzi...i wreszcie szok! Po 10 minutach zeszły mi dokładnie wszytskie włoski :) Naprawdę ten kremik jest rewelwcyjny! Nie dość, że usunął włoski to jeszcze wogóle nie podrażnił mojej wrażliwej skóry :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jestem przy pierwszym.

ŚWIETNY

Naprawdę świetny produkt.
Doskonale radzi sobie z usuwaniem moich grubych (niestety) włosów.
Dobrze się rozprowadza, zapach znośny.
I co bardzo nie podrażnił mojej bardzo wrażliwej skóry.
Do tego niska cena.
POLECAM GORĄCO !!!!

Ilość zużytych opakowań:2 OPAKOWANIA

Dla mnie BoMba;]

Krem jest po prostu super;] mam grube, ciemne włoski i poradził on sobie ze wszystkimi;] skóra jest po nim bardzo ładnie nawilżona, i pomimo tego że trzymałam go 10 min, nie miałam żadnych podrażnień. Kolejny plus za zapach(cytrynka) i za cenę (4 zł za dwie saszetki)

Jedynie można sie przyczepić do rzadkiej konsystencji, ale to ujdzie w tłoku;]

Gorąco polecam;)

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

rewelacja

No i wreszcie znalazłam porządny krem do depilacji w super cenie. Kosztuje tylko 4zł za dwie spore saszetki.

Krem jest dośc rzadki, ale dobrze trzyma się skóry. łatwo się go rozprowadza, o wiele lepiej niż geste mazidła. Przy tym spokojnie można pozwolić sobie na cienką warstwę - i tak działa świetnie. Na opakowaniu napisane jest 5-10 min. Ja zawsze po 5 min mogę już zmywać. Nie zostaje ani jeden włoske i nigdy mnie nie podrażnił (a inne owszem... mam bardzo wrażliwą skórę). Duuuuży plus za śliczny zapach. Intensywna cytrynka świetnie pokrywa zapach chemii. Krem zawiera sporo substancji łagodzących - d-panthenol, Aloe vera i allantoinę.

Jest to naprawdę świetny produkt. Daję mu maksa, bo trudno chcieć czegoś więcej od kremu do depilacji.

Używam tego produktu od: jakichś paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3x2

idzie gładko

bardzo przydatny, szczególnie w podrózy. krem radzi soibie nawet z okolicą bikini, jest bardzo silny, przez co, przy niewłaściwym uzytkowaniu , może podrażniać. jednak skóra po zabiegu zostaje gładka, nawilżona, nie ma śladów zaczerwienienia ani podrażnień. kosmetyk bardzo wydajny, ma piękny zapach.jedyne do czego moge śię przyczepić, to konsystencja, która jest zbyt rzadka i trudność z wydostaniem produktu z saszetki (łatwo się z niej wylewa).

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka