Garnier, Czysta Skóra, Podwójny peeling przeciw niedoskonałościom

Garnier, Czysta Skóra, Podwójny peeling przeciw niedoskonałościom

Podwójny peeling złuszcza i odblokowuje pory,

zwalcza niedoskonałości i pomaga zapobiegać ich nawrotom, redukuje ślady na powierzchni skóry.

W zestawie:

* Wygładzający żel-krem zawierający naturalne mikrocząsteczki pumeksu uwalnia skórę od zanieczyszczeń i nagromadzonych martwych komórek, które blokują pory. Jego formuła wygładza ślady powstałe na powierzchni skóry.

* Peeling w płyniewzbogacony w Lacnozinc i w kwas salicylowy poprawia stan skóry, aby pomóc wyeliminować niedoskonałości i zapobiegać ich ponownemu powstawaniu.

Do stosowania 3 razy w tygodniu.

Skład: Faza 1 - aqua/water, glycerin, stearyl alcohol, glycolic acid, PPG-15 stearyl ether, steareth-21, methyl gluceth-20, salicylic acid, triethanolamine, polyethylene, sodium hydroxide, ammonium polyacryloydimethyl taurate, pumice, zinc gluconate, eucalyptus globulus leaf extract, polysorbate 60, propylene glycol, tetrasodium edta, imidazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, BHT, parfum/fragrance, benzyl salicylate, citral, hexyl cinnamal, limonen, linalool

Faza 2 - aqua/water, alcohol denat., glycerin, glycolic acid, sodium hydroxide, salicylic acid, lactic acid, hydroxyethylcellulose, propylene glycol, zinc gluconate, eucalyptus globulus/eucalyptus globulus leaf extract

Cena: 19,99zł/ 2x50ml

zero skuteczności

jedynym plusem jest peeling, który może nie wygładza AŻ ta, żeby tą wygładzającą "moc" tak bardzo akcentować, ale przynajmjmniej działa.
druga "część" specyfiku nie działa zupełnie. zapach bardzo apteczny i nieprzyjemny (za podobną cenę w aptece można kupic coś podobnie pachnącego, ale przynajmjmniej skutecznego).
produkt jest przekombinowany, nieskuteczny.

Nigdy więcej.
Używam tego produktu od: nie pamiętam, kupiłam dawno.

mój ulubiony kosmetyk

To bardzo dobry kosmetyk !
Mam delikatny trądzik i gdybym chciała się go pozbyć musiałabym faszerować się antybiotykami. Ten peeling
naprawde leczy moją skórę ! Efekty utrzymują się po zużyciu 1 op. przez około 2 miesiące.
To prawda że czasami szczypie ale efekty są tego warte. Ważne jest również systematyczne stosowanie.
Warto spróbować !Używam tego produktu od:2007

Nie dla mnie

Większość produktów garniera lubię, bo naprawdę działają, jednak tutaj zero efektów. Jeszcze ten do mycia jakoś w miarę oczyszczał, ale ten drugi to w ogóle zero rezultatów. Znam tańsze i lepsze i wygodniejsze w użyciu.

Używam tego produktu od: jakieś 6 miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

Fajny :]

Jeśli chodzi o kremowy peeling, to jest super. Fajnie złuszcza, wygładza, ma świeży zapach. Ogólnie kocham kosmetyki Garniera:D

Jeśli chodzi o drugą część, to do końca nie jestem co do niej przekonana. Mianowicie, mama wrażenie, że on podrażnia! Chodzi mi o to, że jak posmaruję nim twarz, to on błyskawicznie się wchłania, a gdy obudzę się rano - strefa T: błysk, reszta: totalne przesuszenie (mam cerę mieszaną). Wydaje mi się, że on strasznie wysusza. Nie sądzę , że to peeling. Dla mnie żel bez granulek to nie peeling.

Coś na obronę:
Pryszcze znikają! Teraz mam tylko malutkie krosteczki na czole i kilka wągrów na nosie. O pryszczach ani śladu:)
Kremowego żelu używam na co dzień, a tego drugiego co kilka dni.

Ilość zużytych opakowań: prawie cały kremowy peeling i połowa drugiego pojemniczka

super

+likwiduje przebarwienia, niedoskonałości
+super sie zmywa rano
+serio leczy

tego szukałam! polecam !

dokładnie tak samo sądzę.. ;)

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:koniec1

????? O.o

Jako jedyny kosmetyk z serii Czysta Skóra jakoś nie może mnie przekonać do siebie, szczególnie ta druga "część" peelingu.
1 faza jest w porządku - taki miły kremik peelingujący
Zalety 1 fazy:
+ Uczucie gładkości i miękkości skóry,
+ Dokładne oczyszczenie,
+ Matowy efekt.

Nie napiszę wiele o drugiej części bo na prawdę trudno mi cokolwiek napisać oprócz tego, że gdy stosuję go wieczorem rano budzę się ze świetlistą, niczym lusterko twarzą (błyszczącą :| )
Wypróbuję jeszcze dopóki opakowanie mi się nie skończy.
Mam mieszane uczucia co do niego i napiszę jak się spisuje, szczególnie ta druga faza.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca;
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

TAAK! TO JEST TO !

Ilość zużytych opakowań: trakt 1

Nie dla mnie

-Fajnie odświeża skórę
-Oczyszcza
-Ale w moim przypadku nie poradził sobie z niedoskonałościami na co głownie liczyłam :(
-Zapach tez mógłby by być lepszy ale dla mnie nie ma to zadnego znaczenia

Jakoś mnie nie przekonał ten produk i napewno już go nie kupie .

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:Użyłam peelingu dopiero dwa razy, ale mogę powiedzieć, że jest naprawdę dobry, przynajmniej jak dla mojej cery.
Mam cerę tłustą i problemy z wypryskami to u mnie codzienność, no chyba że biorę antybiotyk.
Preparat widocznie wygładził mi twarz i jest ona jakby "świeższa"
Szczerze polecam ten specyfik

Jestem zadowolona i na pewno skuszę się na następny zakup ;D

Ładnie oczyszcza

Moja cera jest tłusta zanieczyszczona a ten peeling oczyścił i wygładził ją.Skóra jest świeża jaśniejsza,zanieczyszczeń jest mniej.A co najważniejsze nie wysusza i nie podrażnia.Zużyłam pół opakowania a efekty juz są.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:około 0.5

Jestem zadowolona

Moje problemy skórne ograniczaja się tylko do czoła i tam tylko ten produkt stosuje.Moim zdaniem jest super.Nie podrażnia, ale łagodzi zaczerwienienia, ktorę pozostaja po wyciskaniu zaskórników ( niestety nie moge sie od tego powstrzymać), dobrze sie wchłania, nie wysusza skóry i matuje.Ja bede uzywać

inny niż wszystkie

Inny niż wszystkie, gdyż dwufazowy. Nie podrażnia skóry i nie wysusza co najważniejsze, skóra nie schodzi łuskami. Zaskórniki pod wpływem tego peelingu wychodzą na powierzchnię i są łatwe do usunięcia, skóra staje się naprawdę gładsza, nie zauważyłam zmniejszenia lub eliminacji przebarwień, być może trzeba dłużej stosować. Peeling ogólnie bardzo dobry, nie mam zastrzeżeń.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:prawie 1