Essence, Crystal Eyeliner (Brokatowy eyeliner)

Essence, Crystal Eyeliner (Brokatowy eyeliner)

Brokatowy eyeliner w płynie z cienkim pędzelkiem pozwalającym na uzyskanie cienkiej i precyzyjnej kreski.

Polecam!

- łatwy w aplikacji
- fajne, wyraziste kolory
- ładnie błyszczy się na powiece
- trwały
- nie rozmazuje się
- nie zasycha w opakowaniu
- wygodny pędzelek

raczej nie niz tak :D

teraz numerem jeden w eyelinerach ozdobnych jest bez wątpienia my secret . tu widac wybitnie brokat, a nie o taki efekt mi chodzilo. napewno bardzo mlodziutkie dziewczyny beda ladnie w nim wyglądac. zeby byl ladny efekt metaliczny musialam go nakladac wiele razy, jednak wiem ze zalozenie tego linerka jest takie by dawal wlasnie brokatowy look , wiec moze i sie czepiam :d

Używam tego produktu od:3 misiecy

taki sobie

Plusy:
+ dobrze sie utrzymuje, nie sciera sie z oczu
+ wydajny
+ nie jest drogi, kosztuje 2,95 Euro

Minusy:
- brokat potrafi przemieszczac sie po twarzy i mozna go czasem znalezc na policzkach, na brodzie a nawet na szyi
- okropny pedzelek, nic nie nabiera, do tego ma za malo wloskow i jest zbyt miekki, ciezko narysowac rowna linie, nabiera za malo brokatu wiec nawet jak sie ma wprawe to i tak trzeba jeszcze raz nabrac na pedzelek.

Ogolnie polecam, ale ja go juz nie kupie, bo mam 2 i starcza na baardzo dlugo, a i tak uzywam go raz na 2 miesiace.

Używam tego produktu od: okolo 10 miesiecy

No... Może być...

Fajnie się nakłada, całkiem niezły pędzelek, ale jest pewne duże "ALE" bardzo słaby kolorek, zakupiłam czarny i niestety nie tego oczekiwałam, zamiast głębokiej czerni uzyskałam wyblakłą, a mogło być tak pieknie...

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Może być

Miałam czarną wersję z brokatem i nie była jednak z niego zadowolona. Nie wykluczone, że powodem tego było to, że eyeliner miał już trochę czasu, bo odkupiłam go od koleżanki.

Używam tego produktu od: 5-6 miesięcy

Bardzo fajny eyelinerek

Posiadam kolor nr 07 Get Ready i jestem bardzo zadowolona. To taka czerń z brokatem. Na powiece
tego błysku nie widać (dopiero wieczorem na płatku do demakijażu błyszczy), ale jest takim kolorem, który
ładnie się prezentuje. Dlatego nie mam żalu o to, że
nie ma błyskotek. Chyba proponowane srebra i zielenie
lśnią o wiele bardziej, ale nie próbowałam, bo ten czarny jest git. Powoli zasycha, ale później-
trwałość rewelacja!
To prawdziwy hicior za tą cenę. Używam go kilka razy w tygodniu ( kiedy mam czas, bo wymaga precyzji ) od
października i w ogóle się nie zestarzał, nie rozwarstwił, nie rozwodnił, nie zmienił zapachu, który od początku jest neutralny.
Używam na górną powiekę, robię cienką kreskę, ale na dolnej też się sprawdza, ale efekt jak dla mnie zbyt ostry na dzień, ale na wieczorek- może być :D
Oceniam go na cztery i pół

Ilość zużytych opakowań: pierwsze ciągle

dobra jakość, dobra cena

Mam odcień niebieski, jestem zadowolona.komponuję go z turkusowym cieniem Essence, który recenzowałam wcześniej.
Plusy:
-ładne opakowanie
-bardzo, bardzo trwały
-wyrazisty
-ładnie się mieni
-efektownie wygląda
-ma przystepną cenę
Minusy:
-mam problemy z aplikacja

Używam tego produktu od:kilka mies
Ilość zużytych opakowań:w 1

rewela!!!!!!!!!!!!

dziewczynki super produkt naprawde polecam!!!!!!!zacheciły mnie do niego opinie na wizazu i nie zawiodłam sie. jak czytam poprzedni koment to jak bym czytała o zupełnie innym produkcie. Naprawde spoko i z łatwością się nakłada-precyzyjna kreska, długo się trzyma...tylko szkoda że nie było czarnego i musiałam wziąść brązowy...hmmm.... ale nie jest tak źle nawet coi do tego kolorku,myslałam że będzie gorzej.
naprawde polecam tym dziewczonkom które mają problemy z nałożeniem precyzyjnej, równej kreski w tym aspekcie produkt sie sprawdza w 100% !!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:3 tyg

BRAK SŁÓW !

Kupiłam zachęcona recenzjami - i na prawdę mocno się zdziwiłam! .
Eye liner jest bardzo nietrwały, mam kolor czarny i żeby uzyskać "głęboką" czerń trzeba poprawić wcześniej zrobioną kreskę. Nie narzekam na wygodę malowania - pędzelek się sprawuje. Natomiast nie używałam go często a zniknął w zastraszającym tempie :O

Z walorów estetycznych - napisy b. szybko sie ścierają. Niby nic, ale dla kobiecego oka czasem nawet opakowanie jest b. ważne.
Ogólnie bardzo się zawiodłam. Znika z oczu po 2-3 godzinach. TRAGEDIA!!!

Zastanówcie się zanim go kupicie :( ja się zawiodłamUżywam tego produktu od:4 miesięcy, nieregularnie.

Uwielbiam

Miałam srebrno - błękitny. Efekt nie tandetny, dość delikatny, ale błyszczący. Bardzo wydajny, nie robią się grudki i nie zmienił konsystencji. Podobno takimi eye-linerami trudno się maluje trzeb mieć wprawioną łapkę. Tym malowało się idealnie. Bardzo łatwo. Od razu pierwsza warstwa była dobra nie musiałam poprawiać kreski dwa razy, kreska była dość cienka. Czasem dla fajnego efektu pokrywałam też rzęski bo w przeciwieństwie do srebrnych tuszy do rzęs było go widać! Pięknie się błyszczał.
POLECAM!

Używam tego produktu od: daaaawna

nawet nawet

Podoba mi się ten liner- kreska jest ładna, wyraźna,czarna z drobinkami :D jednak nie jest to żaden wielki brokat, spokojnie można używać go też na dzień. Kreska nim wykonana trzyma mi się około 8- 10 godzin czyli nie jest źle. Niestety w połowie opakowania złamała się szyjka na górze opakowania i liner zasechł :( Mimo to może się jeszcze kiedyś skuszę.

Używam tego produktu od paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Super jakość, super cena. :)

To mój pierwszy eyeliner, ale od razu zdecydowałam się na wersję niebieską z brokatem.

Aby efekt był widoczny/mocny trzeba nałożyć kilka wartsw tego cuda, inaczej nie stworzymy pełnej kreski, tylko pozostawimy na powiecie kilka migoczących brokacików. ;)

Produkt jest trwały, przeżył całą Sylwestrową noc, a następnego dnia rano jeszcze widniał na moich oczach- co prawda nie tak intensywnie wyglądając, ale jednak przetrwał.

Ogólnie polecam (jak i resztę kosmetyków essence, których jestem fanką) bo zależność jakość->cena jest na prawdę dla nas korzystna.

Używam tego produktu od: pół miesiąca