Pharmaceris, Puri-Sensilium, Delikatna pianka myjąca do twarzy

Pharmaceris, Puri-Sensilium, Delikatna pianka myjąca do twarzy

Wskazana do codziennego oczyszczania skóry szczególnie wrażliwej i skłonnej do alergii. Zastępuje tradycyjne mydło. Skutecznie usuwa naturalne zanieczyszczenia oraz makijaż. Dzięki zawartości D-pantenolu i alantoiny łagodzi podrażnienia i przynosi uczucie ukojenia. Jest niezwykle delikatna i przyjemna w użyciu dzięki formie pianki. Zapewnia oczyszczoną i nawilżoną skóra bez podrażnień.

może być...

Pianka jako taka jest dobrym wyjściem, dla osób nie lubiących się bawić ztysiącem róznych żeli płynów itp. Dobrze zmywa makijaż, ma przyjemną konsystencję, dla mnie plusem jest to,że nie ma zapachu, jak każdy w miarę dobry kosmetyk do cery wrażliwej. Jest wydajna, to napewno,ale jak dla mnie, ma jeden poważny minus, po umyciu czuję ściągnięcie skóry i nadmierne wysuszenie, co nie jest komfortowe, wprawdzie ustępuje po nałożeniu kremu, jednak odejmuję za to gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

dla mnie idealna

- zmywa wszystko, co ma zmywać, także makijaż - ze zwykłym niewodoodpornym tuszem radzi sobie nieźle, a nikt nie obiecywał, że będzie zmywać wodoodporny
- nie podrażnia, mogę spokojnie potraktować nią oczy i nie szczypie - dla mnie to ważne, bo jestem leniuchem i nie lubię stosować kilku preparatów, osobnego do demakijażu i osobnego do mycia twarzy :)
- nie powoduje wysypu pryszczy, w odróżnieniu od pewnego nieudanego żelu, którego używałam wcześniej, a który chyba obsmaruję w innej recenzji :]
- mnie nie wysusza ani nie ściąga - ale ja jestem na to niewrażliwa :)
- zapach mi nie przeszkadza, zresztą jak ktoś wcześniej napisał, pianka to nie perfumy i nie kupuje się jej dla zapachu

Używam tego produktu od:początku października
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

dla wrażliwych leniuchów :)

Bardzo mi sie ta pianka spodobała.Delikatna a przy okazji dobrze oczyszcza twarz. Forma pianki jak najbardziej przypadła mi do gustu, tak bardzo, że nie tylko używałam jej do twarzy ale czasami do mycia całego ciała. Zwłaszcza jeśli był to już mój kolejny prysznic tego dnia.
Po naciśnięciu dozownika wyskakuje gęsta, kremowa pianka. Już jedna doza wystarczy na umycie twarzy (bez makijażu), z makijażem radzi sobie trochę gorzej (pewnie dlatego,że jest taka delikatna) i trzeba użyć trochę więcej pianki.Kosmetyk idealny pod prysznic.
Nie jestem alergikiem, ale mam skórę bardzo podatną na wysuszanie a po użyciu tej pianki nie czułam dyskomfortu ściągnięcia skóry.

Używam tego produktu od ...............

Naprawdę przyjemny

Mam wrazliwa skore wiec najwazniejsze dla mnie jest to,ze ta pianka mnie nie uczula, dosyć dobrze oczyszcza twarz, zmywa nawet makijaz, moge z czystym sumieniem polecić :)

Używam tego produktu od:miesiąca

MÓJ KWC

Fantstyczna! Tak jednym słowem!

-Wydajna jak żaden inny produkt (a miałam już setki "zmywaczy-oczyszczaczy" do twarzy)
-Wspaniale oczyszcza ale bardzo deliktanie zupełnie jak mycie bez użycia wody -efekt EXTRA
-Zapach ?! :D a co to za różnica przecież to nie perfumy LUDZIE to ma działać a NIE PACHNIEĆ ale dzięki temu ile mniej chemii
-SKROMNY skład bardzo przyjemny dla skóry NARESZCIE KTOŚ TAM NA GÓRZE POMYŚLAŁ ;)

POLECAM! 100% ZADOWOLENIA NAJLEPSZY DA WRAZLIWCóW I ALERGIKóW

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

więcej nie kupię

Kupiłam ją z chęci zmiany pianki na inną i niestety bardzo się zawiodłam...

- zapach - coś okropnego! Nigdy nie przywiązuję wagi do tej cechy produktu, ale w tym przypadku, to jest nie do zaakceptowania... Za każdym razem mierził mnie strasznie...
- konsystencja - wcale nie jest taka rewelacyjna...
- działanie - u mnie pianka spowodowała wysyp niespodzianek!
- wcale nie jest wydajna

Podsumowując: uważam, że pianka LOreal Happyderm (do cery wrażliwej i suchej) jest sto razy lepsza!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: do końca nie zużyłam nawet jednego, i nie zamierzam tego robić

bardzo dobra

Kupiłam tą piankę, ponieważ wycofali mój ukochany żel z tej serii czyli Pharmaceris A Łagodzący żel myjący.
I nie zawiodłam się. Pianka jest leciusieńka, doskonale oczyszcza twarz z makijażu, radzi sobie nawet z tuszem do rzęs (niewodoodpornym), a przy tym co najważniejsze : NIE PODRAŻNIA, nie ściąga mojej mega wrażliwej buźki. Choć od razu zaznaczam, że nie mam suchej cery tylko mieszaną w kierunku tłustej z tendencjami do podrażnień.
Nie jest to kwc ze względu na cenę. 25 zł za taki niezbędnik jakim jest specyfik do codziennego mycia to jednak dużo zwłaszcza, że pianka nie jest bardzo wydajna.
Mimo tego minusiku i tak kupię ją ponownie ze względu na jakość. POLECAM !

Używam tego produktu od:

łagodny, nie podrażnia

Dla mnie super, myje łagodnie, rozprowadza sie dobrze, pieni tez ok,
Mam cere wrażliwą z zaczerwieniami i szukałam czegoś bez SLS.
Sprawdziłał skład i sa tam łagodne myjące składniki.
Narazie używam od ponad miesiąca ale na pewno kupie nastepne

Używam tego produktu od:03.07

Bardzo dobra

Bardzo fajna, delikatna pianka.
Z tego co mówiła pani w aptece został nią zastąpiony żel z tej samej serii, którego i tak nie lubiłam, bo się za mało pienił...A to jest pianka, więc mi się podoba :]

Oczyszcza dobrze, jest delikatny, nie podrażnia.
Na forum wyczytałam, że to czym myjemy twarz jest nieważne, jeżeli chodzi o podrażnienia, bo i tak mamy to na twarzy tylko przez chwilę. Oczywiście z tą opinią się nie zgadzam, bo mnie jest w stanie podrażnić wszystko, nawet jeżeli jest to w kontakcie z moją skórą przez milisekundę ;)
Warto też dodać, że po spłukaniu nie mam uczucia ściągnięcia twarzy :)

Szkoda tylko, że jest droższa od swojego poprzednika i raczej mało wydajna, ale i tak ją kupię ponownie :)

Używam tego produktu od:...

Taka sobie

Natknęłam się na nią przez przypadek, gdy w aptece nie było żelu do mycia twarzy z tej samej serii, którego używałam od dłuższego czasu.Po pierwszym użyciu byłam mile zaskoczona. Pianka jest przede wszystkim delikatniejsza niż żel, co bardzo mi odpowiada. I nie zgadzam sie z tym że myje niedokładnie. Wydaje mi sie że do bardzo wrażliwej i delikatnej cery się nie nada, a przede wszystkim do suchej. Po umyciu można odczuć delikatne ściągnięcie, ale po nałożeniu kremu jest super. Używam tego produktu od:kilku tygodni
Odejmuje jedną gwiazdkę ze względu na to że za bardzo wysusza i wydaje mi sie że zapycha.

Slabo oczyszcza

Nie przypadla mi zbytnio do gustu ta pianka. Szukalam czegos, co bedzie dobrze oczyszczac, nie wysuszac i nie podrazniac skory. Niestety pianka ta oczyszcza bardzo slabo! Musialam myc twarz 2 razy nie tylko wtedy, gdy zmywalam makijaz, ale takze rano, kiedy nie ma sie na twarzy zadnych kosmetykow. Okazala sie przez to bardzo niewydajna. W uzyciu jest dosyc przyjemna, nie zamienia sie w wode na dloni a to bardzo wazne. Nie podraznia skory ani oczu, nie wysusza. Jest bardzo lagodna, dla mnie az za lagodna, bo marnie oczyszcza.

dobry

zmywa z twarzy wszystko, a przy tym jest delikatny, żadnych podrażnień, po kilku minutach mam LEKKIE uczucie ściągniętej skóry, ale ja zazwyczaj po umyciu nakładam krem i tylko raz zostawiłam dla sprawdzenia, jednak trudno wymagać od pianki myjącej, aby nawilżała skórę ;-)Używam tego produktu od: ok miesiąca

dodam, że zmywam nią cały makijaż włącznie z filtrem i tuszem do rzęs