Dermaglin, Bio Maseczka do skóry głowy

Dermaglin, Bio Maseczka do skóry głowy

Maseczka zawiera 98% zielonej glinki kambryjskiej, proteiny jedwabiu i olej jojoba. Zapobiega wypadaniu i pobudza porost włosów, regeneruje cebulki włosowe, likwiduje łupież i łojotok. O zapachu mango.
Głęboko oczyszcza skórę, normalizuje pracę gruczołów łojowych zmniejszając przetłuszczanie się włosów. Działa regenerująco i odżywczo na cebulki włosowe, łagodzi i koi podrażnienia skóry głowy.
Zawarte w maseczce proteina jedwabiu "włos w płynie" oraz olej z jojoby doskonale uzupełniają niedobór naturalnych składników budujących strukturę włosa, zapewniają jedwabisty połysk i zdrowy wygląd włosów.

dobra, ale nie rewelacyjna

Zużyłam już pierwsze opakowanie, więc śpieszę z recenzją. Niestety oczekiwałam od tego kosmetyku czegoś więcej. Przetłuszczającym sie włosom faktycznie pomaga, ale ich wypadania nie zatrzymuje- przynajmniej u mnie. A od strony technicznej minusem jest trudność w nakładaniu. Mam krótkie włosy, a mimo to nakładanie maseczki na całą skórę głowy zajmowało mi dużo czasu. Używałam jej raz w tygodniu, więc możliwe, że przy częstszym stosowaniu daje lepsze efekty. Może kiedyś to sprawdzę :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Moja ulubiona odżywka!!!

Świetna jest! Glinka rzeczywiście działa! włosy są miękkie i puszyste, mniej się przetłuszczają a skóra głoey jest zdrowsza! Jest bardzo wydajna, bo i nie na noszę jakiejś okropnej ilości ;) dla wzmocnienia efektu wcieram ją w skórę głowy i trochę w końcówki i działa!!! Zmywa się dobrze (nie mam problemu, po prostu wodą). Żadna odżywka znanych marek nie podziałała na mnie jak ta!!! nie obciąża włosów! jedyny mały minusik to to,że jeśli troche poleży zamknięta nieużywana to gęstnieje i trzeba lekko rozcieńczyć ją wodą przy nakładaniu, bo innaczej jest ciężko.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

dość dobra,ale ma minusy

Maseczka przeznaczona do włosów przetłuszczających się i skłonnych do wypadania zadziałała na moją podrażnioną skórę dość dobrze. Moje włosy dosyć szybko przetłuszczają się,ale nie są jakieś specjalnie tłuste, co od razu zaznaczam. Moim problemem są raczej wieczne podrażnienia i różne takie ranki, które mi się robią na skórze głowy. Ta maseczka fajnie łagodzi owe podrażnienia, koi skórę i leczy.
Jest jednak strasznie trudna w rozprowadzeniu. Jeśli ktoś ma włosy długie, to już istna tragedia! Nie sposób jej dobrze i równomiernie rozprowadzić, co jest męczące. Zanim człowiek przedrze się przez gąszcz włosów, by dotrzeć do skóry, maska zostaje praktycznie na włosach....
Jest więc niewydajna, kupiłam od razu 2 opakowania, starczyły mi one na raptem 4-5 użyć.
Poza tym mocno obciąża włosy. Ciężko jest ją potem zmyć, trzeba kilkakrotnie nanosić szampon, żeby oczyścić włosy ztej maseczki.
Włosy są matowe i ciężkie, trudno je ułozyć.
Ma więc poważne minusy,ale daję 3 ze względu na świetne działanie kojąco -regenerujące.

Używam tego produktu od:miesiąc