Oriflame, Nail Polish Corrector Pen (Korektor lakieru do paznokci)

Oriflame, Nail Polish Corrector Pen (Korektor lakieru do paznokci)

Pojemność 4,5 ml

Nawet jeśli niezbyt precyzyjnie nałożysz lakier i niechcący pomalujesz nim również skórki, teraz łatwo i wygodnie usuniesz wszelkie błędy w swoim manicure! Nie zawiera acetonu.

twardy pisak

W tym sezonie ejst modny czerowny lakier na pazurach, ja jako nieprawiona chciałam sobie zrobić taki manicure. Zkaupiłam ten korktor w nadziei, że mi pomoże i co I WIELKIE NIC!

Nie radzi sobie z lakierem, gabna jets za twarda , spróbowąłam czy daje sobie rade z bezbwarnym na płtyce paznokcia, bo chciłama go zyzyć i szorowałam bo ianczje tego nie moża nazwać!

Nie polecam!

Używam tego produktu od: 4 miesiace temu

troche mało wydajny...

Na początku używa się go najlepiej. Jak jest nowy.

A potem zaczynają się schody, bo jeśli najpierw mamy na paznokciach ciemny lakier i używamy korektora, a potem jasny lakier i też go chcemy użyć - trochę klapa - bo nasz nowy jasny lakier może się pobrudzić poprzednim.

Co prawda jest wyjście - kupno 2 korektorów (do jasnych i ciemnych lakierów). Ja tak własnie zrobiłam i dzięki temu jakoś sobie radzę.

Końcówki wymienne - potrzebne!! a tu nie ma...

Dobry, ale nie rewelacyjny!

Generallnie kotrektor, jak korekot. W zasadzie one wszystkie działają tak samo. Różni się tylko od inglota i essence (bo tyake miała wcześniej) końcówką. Zamiast Szpiczastej jest płaska z dwoma ostrymi końcami. Nie jest to rewelacyjne rozwiązanie. Sttrasznie się rozczarowałam tym, że nie dali zapasowych koncówek, a szkoda bo uwważam, że są niezbędne! W końcu to one zużywają sie najszybciej. Tak więc to jest jedyny, ale jakże znaczący mankament....

Używam tego produktu od: 4 mieisęcy

polecam

+ ladnie pachnie
+ dobrze zmywa
+ wygodna koncowka
+ usuwa kazdy lakier i w kazdej ilosci
+ wygodne opakowanie
- trudno powiedziec kiedy sie skonczy

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

średni

Kupilam bo tańszy od inglota:) i troche zaluje bo inglot zdecydowanie lepszy. Niby dobrze zmywa ale końcówka jest bardzo twarda-miękkka koncowka inglota bardziej mi pasowała. Poza tym jest ok-dobrze zmywa, nie smierdzi acetonem, jest dośc poręczny, w miare latwo sie otwiera. I jeszcze jedne minus-nie ma wymiennej końcówki.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

nawet fajny

Korektor ma fajną końcówkę, co umożliwa precyzyjne zmycie lakieru wokół paznokcia. Dobrze usuwa lakier jasny jak i ciemniejszy. Jak lakier nie jest matowy tylko troszke błyszczący to po usunięciu jego ze skórek skóra się błyszczy. Jego wadą jest to że nie da się go napełnić (chyba że ja o tym nie wiem ;) ). Trudno ocenić czy jest wydajny czy nie, bo nie widać przez opakowanie ile go tam jest. Ale myślę że 4,5 ml wystarczy na jakiś czas, w końcu czasami się tylko zdarzy pomalować skórki ;).

Używam tego produktu od: ok.2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go