HiPP, Babysanft, Pflege Bad (Płyn do kąpieli i żel pod prysznic)

HiPP, Babysanft, Pflege Bad (Płyn do kąpieli i żel pod prysznic)

Kategoria
Marka

Pielęgnacyjny płyn do kąpieli HiPP Babysanft już podczas mycia dziecka delikatnie pielęgnuje jego wrażliwą skórę, a dzięki zawartości substancji natłuszczających zapobiega jej wysuszeniu. Specjalny składnik HiPP-Hautschutz pomaga skórze zachować jej naturalną równowagę.
Pielęgnacyjny płyn do kąpieli HiPP Babysanft jest idealny dla całej rodziny. Pielęgnuje już podczas kąpieli, zachowuje naturalne pH skóry. Skóra dziecka pozostaje delikatna i miękka. Łagodny dla oczu. Zawiera wartościowy olejek migdałowy. Bez substancji konserwujących i barwników, bez oleju mineralnego, nie zawiera mydła, bez emulgatorów PEG.
Do stosowania już od 1 dnia życia.

Skład: Aqua, Sorbitol, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (olejek migdałowy), Sodium Carboxymethyl Betaglucan (składnik z naturalnych drożdży), Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Styrene/Acrylates Copolymer, Citric Acid, Parfum.

Cena: 18zł / 350ml

świetny

Płyn kupiłam dla mojej córeczki zupełnie przypadkiem, bo nie mogłam dostać żelu do mycia Nivea Nutri Sensitive i muszę napisać, że jest doskonały. Super-delikatny, wydajny, pięknie pachnie, nie podrażnia skóry ani oczu, świetnie myje dziecko, a nawet zmywa makijaż mamy :-). Już planuję zakup kolejnego opakowania :-)

Ilość zużytych opakowań: 1/2

dla mnie tak-dla dziecka nie

kupiłam całą serię gdy przygotowywałam wyprawkę dla synka-płyn, zel, kremy, oliwka i co sie okazało.....strasznie uczuliło mojego smyka, buzia, główka, szyjka, plecki, no wszystko obsypane krostkami, wyglądał okropnie!
Wszystko ustąpiło gdy odstawilam te kosmetyki. Teraz ja je stosuję:p osobiście je lubię-przede wszystkim za ten milusi zapach..... a płyn jest super-wanny nie mam ale jako żel pod prysznic się sprawdza-ładnie sie pieni, skóra jest po nim miła i gładka. Gwiazdki odejmuję za to uczulenie mojego synusia:p

Używam tego produktu od:kilku tygodni

genialny :D

Jestem zauroczona całą serią HiPPa mimo, że mam trochę więcej niż kilka lat ;)
Płyn jest wspaniały - ślicznie pachnie, tak pudrowo. Skóra po nim nie jest ściągnięta, wręcz przeciwnie - gładka i nie przesuszona. Nadaje się nawet do mycia buzi :D Już nie raz go wykorzystywałam w tej roli. Płyn jest świetny na wszelkiego rodzaju wyjazdy - zamiast brać osobno żel pod prysznic, szampon i preparat do demakijażu, wystarczy wziąć Hippa :DUżywam tego produktu od: kilku miesięcy

Nie wysusza skory, pieknie pachnie, dodany do wanny zmiekcza twarda wode. Swietnie sie pieni, tak w wodzie, jak i na skorze. Bardzo delikatny, nie szczypie w oczy, nie podraznia, Wydajny. Na moj gust ten plyn jest lepszy od zelu do mycia ciala i wlosow ( tego z pompka), gdyz lepiej sie pieni i jest wydajniejszy i tak samo mozna nim umyc cale cialo.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Doskonaly!

Uwielbiam ten zel. Jest delikatny, cudnie pachnie, pielegnuje pdczas mycia.
Uzywam glownie do kapieli synka a i sama chetnie korzystam.
Uwazam, ze obietnice producenta sa w 100 % spelnione.
Dodam,ze jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: miesiaca

bardzo dobry

Moj synek nie ma jakis specialnych problemow ze skora a ten skoemtyk ma bardzo duzo zalet
wydajny
ladnie pachnie
nie wysusza skory
ma bardzo duzo zalet :) wiec polecam kazdej mamie warto

Używam tego produktu od:2008

KWC

1. Piękny zapach - taki delikatny, po kąpieli w nim czuję się jak nowonarodzona :)
2. Bardzo dobry skład
3. Wszechstronne zastosowanie. Ja używam go jako: płyn do kapieli, żel do mycia ciała i żel do mycia twarzy.
4. Delikatny, nie podraznia i nie wysusza mojej wrażliwej i suchej skóry
5. Pieni się jak dla mnie optymalnie
Polecam dla wszystkich, nie tylko tdla ych najmłodszych, do których się nie zaliczam :)
KWC

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: 10 i będzie więcej

uwielbiam go

dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii - wspaniały zapach, świetny skład, super działanie - dla dzieci i dla dorosłych. Ostatnio kupiłam na Allegro krem na wiatr i mróz nowośc - (na razie tylko w Niemczech) - rewelacyjny jak wszystkie Hipp. Polecam szczerze i gorąco tym, którzy się wahają - na prawdę warto!!!!!!!!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Kupiłam ten żel przypadkowo przed wyjazdem tak aby miec szampon, żel do twarzy, żel pod prysznic i płyn do higieny intymnej w jednym. Zapach cudeńko. Bardzo cenie sobie w firmie Hipp ograniczenie szkodliwych substancji w kosmetykach. Moja skóra jest normalna, ale napewno nielubi być myta taką ilością chemii jaka jest w kosmetykach dla kobiet. Zel ten nie przesuszył mojej skóry, natomiast pozostawił ja gładką i pachnaca...Jak bede miała kiedyś dzieci to napewno bede je myła w hippie. Jedyna wada to stosunek ceny do objętości ale musze wybaczyć bo i tak żel ten jest dośc wydajny i bardzo dobrze sie pieni!!. Opakowanie jest extra - PINK.Używam tego produktu od:koło 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:zuzyłam jedno całe

Mój KWC :)

Wspaniały płyn, dla mnie jako żel pod prysznic. choć nie mam większych problemów ze skóra, to jednak twarda woda może spowodowac przesuszenie, a ten płyn świetnie temu zapobiega; po prysznicu mam wrażenie wyjątkowo gładkiej, miekkiej i nawilzonej skóry, co zauwazył nawet mój Tż !
Znacznie bardziej odpowiada mi konsystencja płynu niz żelu z tej serii (tego z pompką), ponieważ mam wrażenie, że płyn lepiej się pieni i jest przez to bardziej wydajny.
Przyjemnie otula ciało podczas prysznicu.
Cena mogłaby byc nieco niższa, ale ta jakość...
Podoba mi się również opakowanie i delikatny zapach. W tym osatnim przebija babydreama, jak dla mnie...

Serdecznie polecam i będe wierna; nie próbuję już innych (chyba że będzie jakaś bezzapachowa seria babydream w poslikm rossmanie... )

Co najważniejsze - doceńcie proszę skład! (choć chlorek sodu zbędny ;)

Zwrócono mi uwagę, więc zmieniam czas używania tego kometyku. A więc używam bez przerwy przez kilka długich miesięcy i dalej podtrzymuję swoje zdanie :)
)Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka drugiego

super

Miły zapach, idealna konsystencja, wygodny w stosowaniu. Wydajny w dobrej cenie.
Same pozytywy. Mój maluszek go uwielbia. Ja też :)
Na pewno zakupimy go ponownie.

sama go używam!

nie mam dzieci, ale czy trzeba je mieć, żeby kupić sobie HIPPa?
mam bardzo twardą wodę, skóra mi się szybko przesusza, więc do moich szybkich prysznico-kąpieli dodaję czegoś do wody. niektóre dodatki podrażniają jednak skórę twarzy, jak się gdzieś pochlapię :-)
HIPP nie podrażnia nic a nic, nawet jak skórę maltretuję rękawiczkami peelingującymi.
przyjemny i kremowy, do tego miły zapach. jak będę miała kiedyś dzidziusia, to najprawdopodobniej będzie kąpany w HIPPie ;-)