Lovely, Nail Care, Odżywka z pyłkiem diamentowym

Lovely, Nail Care, Odżywka z pyłkiem diamentowym

Odżywka zawiera pyłek diamentowy, który utwardza i wzmacnia płytkę paznokcia zapobiegając jego łamliwości, tworzy ochronną powłokę na płytce paznokcia, która nadaje im diamentowy połysk.
Odżywka zawiera formaldehyd. Należy chronić skórę tłuszczem lub olejem.

Fajna. ale tylko jako lakier bezbarwny

Jak sama nazwa wskazuje jest to preparat odżywczy, albo raczej powinien być. Stosując ją niestety nie zauważyłam żadnych rezultatów a przy tym bardzo szybko odpryskiwała i schodziła z paznokci. Moim zdaniem nadaje się tylko jako lakier bezbarwny bo jej jedyną zaletą jest ładny połysk. A i zapomniałam wspomnieć, że bardzo szybko gęstnieje :/

Używam tego produktu od: jakieś pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 aż nie zgęstniała

Ta jedyna.

Uzywam jako bazy, warstwy ochronnej dla lakieru no i oczywiscie jako odzywki;)
Paznokcie sa tware i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Mam naturalnie okragle paznokcie i wczesniej szczerbily sie na bokach, teraz nie mam takiego problemu. Nigdy nie uzywalam zadnej innej odzywki do paznokci, ale nie bede eksperymentowac. Ja mam juz swoj KWC do paznokci.

Używam tego produktu od:4 ms

przyjemny ;)

mam zażelowane paznokcie wiec używam jako podkładu pod lakier. i oto moje spostrzeżenia:

- przedłuża trzymanie sie kolorowego lakieru na paznokciach
- powstrzymuje przed zabarwieniem się paznokcia[np. przy kolorze czerwonym lakieru]
- szybko schnie
- taniutki
- fajna konsystencja, bo nie za rzadki ani za gęsty
- wygodny pędzelek

myślałam, że będzie gorzej, a jednak na szczęście pozytywnie mnie ten produkt zaskoczył ;) jestem zadowolona ;)

dobra

Wzmacnia paznokcie, ja efekt wzmocnienia zauważyłam, choć wiadomo, są lepsze odżywki. Jest niedroga, szybko wysycha. Przezroczysta, więc sprawdza się także jako lakier bezbarwny. Ma wygodny pędzelek, lubię także opakowania tych wszystkich odżywek z Wibo. Jest też wydajna i nie gęstnieje w opakowaniu.

Jesli ktoś nie ma bardzo problematycznych paznokci to można kupic :)

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

jak bezbarwny lakier:)

Kupiłam tą odżywke ponieważ chciałam aby moje poaznokcie sie ładnie prezentowały i błyszczały:)
Plusy:
+cena
+wydajność
+poreczne opakowanie
+ładnie nabłyszcza
+długo sie utrzymuje, u mnie ok 3 dni
+łatwo sie rozprowadza

Minusy:
zapach
Jakiegoś działania utwardzającego nie zauważylam ale nie o to mi chodziło:)

polecam:)

Używam tego produktu od:ponad miesiąca.
Ilość zużytych opakowań:początek 1.

Do używania przez krótki czas

Preparat kupiłam skuszona niską ceną jak i pozytywnymi opiniami tutaj na wizażu. Jak wszystko jednak odżywka ma swoje plusy i minusy. Moje paznokcie po jej dłużym używaniu są zdecydowanie mocniejsze, nie łamią się ani nie rozdwajają.
Jednak po kilku miesiącach używania odżywka strasznie zgęstniała, niezbyt fajnie się rozprowadza. A gdy już uda się ją nałożyc schodzi płatami przy najmniejszym nawet odprysku.
Wzmacnia, ale nie można wykorzystac jej do końca.Jednak ze względu na niską cene można sobie pozwolic na wyrzucenie po około trzech miesiącach reszty i kupieniu nowej.

koszmar!

Kupiłam ją jakiś czas temu, jak tylko weszła na rynek. Skończyła mi się wtedy cudowna odżywka Maybellinu, którą przestali już wtedy produkować. N odżywce z Maybellinu wyhodowałam sobie mocne, długie i nie łamiące się pazurki [chyba, że gdzieś faktycznie nimi walnęłam bardzo mocno]. A na odżywce z Wibo - straciłam te paznokcie w trybie ekspressowym. Zaczęły mi się łamać, rozdwajać i wyprowadzenie mi ich na prostą zajęło koljne pół roku. NIGDY WIECEJ.

Używam tego produktu od: uzywałam przez jakieś 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 nie do konca

Bezbarwny lakier

Nie zauważyłam, żeby odżywiła moje paznokcie. Ma zapobiegać żółknięciu paznokci, ale myślę, że do tego nadaje się każda odżywka lub bezbarwny lakier. Faktycznie dość długo schnie. Nie pozostawia ładnego połysku.

Używam tego produktu od: ok 1-1,5 roku

Strata kasy

Zacznę od tego,że buteleczka jest niewygodna i przy przewróceniu jej preparat wylewa się natychmiastowo.
Lekko wzmocniła mi paznokcie i nic więcej. Bardzo szybko zasycha w opakowaniu.Warto zainwestować w coś lepszego.

Używam tego produktu przez:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

zwykły

Nie zauważyłam jakiś właściwości wzmacniających paznokcie, ale również nie niszczy ich.
Schnie raczej wolniej od tradycyjnych lakierów. Na paznokciach po prostu bardzo ładnie wygląda. Jak taki zwykły bezbarwny lakier. Lśni i tyle.
Na paznokciach utrzymuje się standardowo (w moim przypadku jakieś 3 - 4 dni).

raczej slaby

Kupilam ta odzywke skuszona opinia znajomej, ktora twierdzila ze naklada ja na lakier, co znacznie przedluza jego trwalosc, a odzywke z jedwabiem tej samej firmy stosuje jako baze. Kupilam tylko ta diamentowa i niezbyt mi sie ona podoba:
+nie zazolca
+jako baza chroni przed odbarwieniem paznokci przez lakier, ale to robi wiekszosc bezbarwnych lakierow
+pierwsza warstwa schnie bardzo szybko
-kolejne natomiast juz bardzo wolno
-jako preparat nawierzchniowy nie przedluza trwalosci lakieru
-jako odzywka nie wzmacnia w widoczny sposob paznokcia (w porownaniu z odzywka z wapniem z tej samej firmy, ktora jest doskonala dla moich paznokci)
-poczatkowo jest za rzadka, a z czasem gestnieje w buteleczce
-nie nadaje sie nawet do ozdob do paznokci, gdyz jest za rzadka i ich nie chroni/nie trzyma na paznokciu
Podsumowujac: produkt raczej slaby, nie zdaje sie na wiele. Ja wciaz szukam czegos innego.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

utwardzacz!

jak dla mnie jest to niezly utwardzacz plytki pazokcia. dzieki tej "odzywce" zapuscilam swoje slabe rozdwajajace sie pazokcie do niebotycznej dlugosci ;) niestety jak skonczylam malowac je tym lakierem to sie zaczely lamac wiec dziala tylko jak jest nalozony na plytke..

no i dosyc szybko gestnieje w buteleczce i sie ciagnie pozniej :( mimow szystko bardzo polecam bo warto ;)