Tigi, Catwalk, Curls Rock Conditioner (Odżywka do włosów kręconych)

Tigi, Catwalk, Curls Rock Conditioner (Odżywka do włosów kręconych)

Wszechstronnie działająca odżywka: definiuje loki, zabezpiecza je przed strzępieniem i ułatwia rozczesywanie, intensywnie nawilża, odżywia i odbudowuje strukturę włosa powodując, że loki stają się błyszczące i miękkie.

nic szczególnego

Używam od ponad miesiąca , ok 2 razy w tygodniu i nie jestem zadowolona.
Producent obiecuje intensywne nawilżenie, jednak ta odżywka wcale nie nawilża ( mam bardzo suche włosy), czy odbudowuje strukture? Też nie zauważyłam.
Trochę ułatwia rozszesywanie i nieco wygładza włosy,nie są takie pierzate po wysuszeniu, skupiają się w odrębne loczki i nic więcej. Za to po jej użyciu wszelkie preparaty do stylingu wspomagają efekt aktywacji skrętu.

Do tego odżywka nie jest wydajna, po umyciu trzeba użyć dość sporą ilość, bo słabo wchłania się we włosy. A i tak włosy wcale tak dobrze się nie rozczesują.
Stosowałam jako maske i trzymałam ok 30 min, a także jako odżywkę i spłukiwałam po kilku minutach, efekt zawsze ten sam, czyli mierny.
Jak dla mnie nie umywa się do Kerastase Resistance czy do masek Kallos.
Załuje, że ją zakupiłam , po odżywce za taką cene ( ponad 60 zł za 250 ml) spodziewałam się większych efektów.
Kolejny raz rozczarowały mnie kosmetyki Tigi, dlatego więcej juz nie sięgne po przereklamowane produkty tej firmy.Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:prawie połowa pierwszego

Edycja 15.03.2007.

Jeszcze miesiąc przemęczyłam się z tą odżywka i
reszta recenzji nie będzie pozytywna.
Odżywka powoduje przetłuszczanie się włosów i nadmierne obciążenie.
Zaczęła mnie po jej użyciu swędzieć skóra głowy (zdarzało mi się to kiedyś po użuciu szamponu Elseve).
Żadnych efektów regeneracyjnych czy nawilżających nie zaobserwowałam i przeanalizowałam skład - kilogram silikonów:-((

Obecnie stosuje serie wzmacniająca Matix Biolage (szampon i odżywke) i efekty były widoczne juz po kilku zastosowaniach. Włosy sprężyste, błyszczące (nie silikonowo) nawilżone:-))

moje loki ożyły

W tej chwili jest to mój nr jeden ze wszystkich odżywek profesjonalnych. Ma same plusy, żadnych minusów. Doskonale nawilża, włosy są błyszczące i miękkie w dotyku, moje siano, które miałam na głowie znikło. Mam piękne , błyszczące, "mięsiste" loki. Nie sądziłam, że cokolwiek może dokonać takiego cudu. Włosy bardzo dobrze się rozczesują, odżywka pięknie pachnie. Jeśli zastosuje się ją jak maskę efekty są jeszcze lepsze. Szczerze polecam!
Aha! Jeśli macie taką możliwość kupujcie ją za granicą nie u nas!! Np. w Anglii butla 750ml z pompką kosztuje 9.99funtów. U nas za tyle nie można kupić nawet butelki 250ml.

18XII2007
Moje włosy przeszły w tym roku dekoloryzację, zmiany kolorów, kilkakrotnie pasemka a ostatnio jak byłam u fryzjerki to ta powiedziała, że jeszcze nigdy nie widziała kręconych włosów w tak dobrej kondycji i pytała jakiej odżywki używam. Chyba to mówi samo za siebie co do działania Curls Rock.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:3 x 750ml