Eveline Cosmetics, Hydra Colour, Ultranawilżająca pomadka

Eveline Cosmetics, Hydra Colour, Ultranawilżająca pomadka

Nowoczesna formuła pomadki sprawia że usta sš chronione przed promieniami UV i pozostają nawilżone nawet do 12h.

Miękka konsystencja pomadki została wzbogacona o składniki głęboko nawilżające.

Lipidy tworzą na powierzchni naskórka barierę ochronną odpowiadającą za utrzymanie w skórze wilgoci.

Woski silikonowe nadają ustom jedwabistą gładkość, potęgują nawilżenie.

Wyciąg z avokado bogaty jest w witaminy A, E, C i PP oraz lecytynę, która nawilża i delikatnie natłuszcza.

Olejki migdałowe bogate w składniki mineralne, mające dobroczynne działanie na skórę ust.

Masło aloesowe głęboko nawilża i regeneruje.

Filtry UVA, UVB chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

12 apetycznych odcieni HYDRA COLOUR o dwóch efektach: lustrzanego blasku i mieniącego się koloru, zamkniętych w eleganckim, srebrnym opakowaniu.

Cena: 8zł

Świetna

To na Wizażu dowiedziałam się o istnieniu tej pomadki,potem poczytałam sobie o niej na stronie producenta i postanowiłam poznać ją bliżej ;)
Po przeglądnięciu kolorków w sklepie zakupiałam 2 szt. nr.309 i 305,bo nie mogłam się zdecydować ;)
Muszę przyznać,że jestem z niej bardzo zadowolona :)Bardzo ładnie nawilża,ładnie i łatwo się ją nakłada,smaku nie ma,zapach natyle delikatny,że mnie nie drażni-sama przyjemność użytkowania.Co do trwałości to ja nie narzekam bo wg.mnie jest ok.
Jeśli chodzi o kolorystykę to uważam,że jest bardzo ciekawa i myślę że każda z Was znajdzie kolor odpowiedni dla siebie.
Szczerze polecam i uważam,że warto ją mieć :)

Używam tego produktu od:dwóch dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch opakowań