Frederic Fekkai, Hair Mask with Shea Butter (Maska do włosów z masłem shea)

Frederic Fekkai, Hair Mask with Shea Butter (Maska do włosów z masłem shea)

Luksusowa, niezwykle intensywna kuracja z dodatkiem masła shea przywraca prawidłowe nawilżenie włosów. Bogata, kremowa maska jest idealna dla włosów bardzo suchych, grubych i trudnych do ułożenia.

...

Ja tez kupilam ta mini maske w sephorze. Tyle dobrego slyszalam o tych kosmetykach, ze myslam ze pomoga moim zniszczonym od krecenia i prostowania wlosom. ale po 1- tam maska jest tak gesta ze starcza na 4 razy(ta mala) po 2- nie zauwazylam efektow mimo ze siedzialam w zawinietych recznikiem wlosach z maska ponad 1,5 godz. no i zapach taki sobie. moze nie dziala na moich wlosach bo moje sa cienkie a na opakowaniu jest napisane ze nadaje sie do grubych...

Używam tego produktu od:juz nie uzywam

hmm...

Kupiłam w Sephorze mini opakowanie :)
Nie jestem zachwycona. Konsystencja bardzo gęsta, może nawet za gęsta (trochę topornie się nakłada ).Zapewniam, że używam zgodnie z zaleceniami :D po prostu każdy włos jest inny:)
Moje po zastosowaniu są troszkę sianowate i źle się rozczesują. Na drugi dzień wyglądają już lepiej ale jakoś mnie nie powaliło :)
Nie kupię jej juz na pewno. Dodam,że szampon Fekkai (glossing) też mnie nie zachwycił.
Moje KWC to zdecydowanie KANEBO :D

Używam tego produktu od:jakies 2 miesiące??
Ilość zużytych opakowań:męczę mini opakowanie

nie za ta cene!!!

strasznie napalona na kosmetyki fekkai przy okazji zakupów sephorze władowałam do koszyczka ten własnie specyfik, całe szczescie ze przy kasie dostałam olsnienia i wymieniłam pełnowymiarowy produkt na ten mniejszy=tanszy! bo niestety dla mnie jest przecietny :( no moze troche lepiej niz przecietny! mam włosy bardzo geste, długie , farbowane , przesuszone , podniszczone , fekkai nie poradził sobie tak jak bym tego oczekiwała , mimo ze stosowałam sie do zaleceń, trzymałam ok 30 min, w reczniku, no i włosy były ładne... 1 dzien po umyciu, przy kazdym nastepnym stosowaniu kondycja włosów nie wiele sie zmieniła,miałam wrazenie ze pomoga ale od stosowania do stosowania i nie poprawia kondycji włosów! zuzyje do konca , ponownie nie kupie!
dla mnie to taki odpowiednik welli Sp
aha kosmetyki fekkai w takich cenach jakie serwuje nam nasz kraj jest poronionym pomysłem!!!!!!! za granica sa o wiele tansze!

Używam tego produktu od:od jesieni

WARTO KUPIC

Mam kręcone i zniszczone farbowaniem włosy które masakrycznie trudno rozczesac, ten produkt nie dośc że nadał moim lokom sprężystości to jeszcze włosy stają się błyszczące i lepiej się rozczesują.
Efekt jest widoczny już po pierwszym użyciu.
O niesamowitym zapachu już nie wspomne;)
Produkt jest wydajny chodz po konsystencji tego nie widac.
Używałam juz wielu produktów, nawet droższych i ten zdecydowanie jest najlepszy!

zdecydowanie godna polecenia

Od dawna probuje jakos nawilzyc włosy i zazwyczaj efekty były marne ale fakkai to dla mnie rewolucja.

Używając tej właśnie maski i odżywki regenerującej na przemian stan mojego sianka w 3tyg poprawil sie bardziej, niz przez rok używania salonowego loreala i schwarzkopfa.

Maska jest bardzo gęsta ale dość wydajna, zazwyczaj trzymam ja bardzo dlugo, czasem nawet na cala noc i nie widze zadnych minusów za to sporo plusów, a jakze ;)

Zapach tez calkiem przyjemny. Myślalam żeby odjąc gwaizdkę za cene, ale no niestety za jakosc trzeba placic :) a w tym wypadku to zdecydowanie nie sa zmarnowane pieniadze !

Używam tego produktu od: prawie miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

rozczarowujaca

skusilam sie po namowach pani sprzedajacej i bylam bardzo, bardzo rozczarowana! Musialam nalozy jeszcze jedna odzywke, bo ta w ogoleni eporadzila sobie z moimi wlosami. Wg mnie po prostu w ogole nie zadzialala.
Podobal mi sie za to zapach i za to dodatkowa gwiazdka ;)

Używam tego produktu od: nie uzywam

Bardzo dobra :)

Doskonale nawilza przesuszone wlosy, sa miekkie, lsniace i gladkie. PIEKNIE pachnie! Zaden profesjonalny kosmetyk nie pachnie tak ladnie jak ten, jestem zakochana w tym zapachu :D. Nawilza bardzo dobrze, ulatwia rozczesywanie, bardzo wydajna, lecz nie regeneruje wloskow tlyko nawilza, ale mimo wszystko godna polecenia. :) Do codziennego uzytku.

Używam tego produktu od:tygodnia

zakochana :D

Cena nie jest gwarantem skuteczności produktu ale w przypadku produktów FF musze przyznać że jest zasłużona - a przynajmniej moje włosy bardzo się polubiły z tą marką :love: :love: :love:

Maska ma baaardzo gestą i zbitą konsystencję - osobiście stosuje ją wg zaleceń producenta i traktuję ją jak każdą inną maskę. Nakładam na zmoczone włosy, czepek, trzymam 20 min albo i dłużej potem dopiero biore kąpiel, maskę zmywam szamponem i na koniec jakaś odżywka jako detangler żeby nadać ostateczny ślizg (mam bardzo plączące się włosy). Uważam ze warto o tym wspomnieć- polskie tłumaczenie mówi o stosowaniu jako zwykłej odżywki to jest po myciu, pani w Sephorze nawet zalecała nie spłukiwanie maski i pozostawienie jej na włosach :eek: Ja jakos nigdzie nie mogłam doszukać się takich informacji.

Mam włosy suche i cienke ze skłonnościa do puszenia ( jak każde kręcone :cool: ) Ta maska jest wspaniała, efekty już po pierwszym użyciu - włosy są sprężyste, lejące, dobrze nawilżone, pieknie pokręcone a już w zestawie z innymi kosmetykami FF poprostu bajka :slina:
Można miec zastrzeżenia że troche trzeba sie z nią pieścić ;) i długo trzeba trzymać na głowie ale sexowne loki i komplementy otoczenia rekompensują mi tą małą niewygodę :D

Używam tego produktu od:miesiąca