Oriflame, Optimals, Radiance Energy Powder Scrub (Peeling enzymatyczny)

Oriflame, Optimals, Radiance Energy Powder Scrub (Peeling enzymatyczny)

Efekt widać od razu: po oczyszczeniu scrubem skóra jest bardziej promienna, świeża i gładka. Enzymy z papai przywracają jej blask. Rozprowadź na zwilżonej twarzy, mieszając z wodą, aż scrub zmieni się w kremową piankę. Dokładnie zmyj. Stosuj raz lub dwa razy w tygodniu. Odpowiedni do wszystkich typów cery.

rewelacja

Ten scrub to jeden z najlepszych zakupów kosmetycznych, jakich dokonałam w ostatnim czasie. Ma konsystencję pudrowego proszku. Po zmieszaniu z wodą tworzy taką delikatną piankę, która ma maleńkie, proszkowe granulki. Dla mojej naczynkowej cery jest to idealne rozwiązanie, gdyż nie podrażnia jej tak, jak peelingi mechaniczne.
Po jego użyciu skóra jest bardzo gładka, ma zdrowy koloryt, regularnie stosowany chyba naprawdę sprawia, że staje się jakby rozświetlona, widocznie gładsza.
Ma bardzo ładny, lekko cytrusowy zapach. Bardzo wydajny.
Nie mam zastrzeżeń :)

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

ciekawostka

ten peeling był dla mnie zaaskoczeniem :) kupiłam go bo jestem maniaczką peelingów i wyłapuje wszystkie nowinki. Tutaj jakos nie zazrejestrowałam, że to proszek, więc miałam niespodziankę w łazience :D proszek fajnie peelinguje, skórka jest gładziutka i "śliska" w dotyku.. fajny gadżecik :)

EDIT: dodaję 5 *. kupiłam drugie opakowanie. Bardzo polubiłam się z tym proszkiem, nauczyłam się go używac, nawet zapach mnie już nie drażni. Nie podrażnia moich biednych naczynek i jestem z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

*****

Przyznam szczerze, że to mój ulubiony preparat z linii Optimals Radiance Energy. Nowatorski kosmetyk, który pokazał mi, że o peelingach wcale nie wiedziałam wszystkiego ;)
Scrub ma postać pachnącego cytrusami proszku, który nakłada się na wilgotną skórę twarzy. Wiążąc się z wodą, delikatnie się pieni. Część drobinek pozostaje na skórze, dzięki czemu peeling działa jak scrub mechaniczny, część zaś rozpuszcza się, wnikając w naskórek. W zależności od ilości aplikowanego kosmetyku, peeling może być ostry, bądź łagodny. Wszystko zależy od naszych potrzeb.
Kosmetyk bardzo dobrze się zmywa, a po spłukaniu pozostawia skórę w cudnym stanie - niezaczerwienioną, gładką, aksamitną w dotyku. Cera jest świetnie oczyszczona i zmatowiona. Słowem taka, jaką każda z nas chciałaby się cieszyć na co dzień ;)
Opakowanie jest dość wygodne, ma sporą pojemność - 40 g. Dzięki swojej konsystencji peeling jest diabelnie wydajny. Cena kosmetyku w promocji - bardzo atrakcyjna. Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

BDB

Ja go bardzo lubię, jest niesamowicie wydajny, 3 razy w tygodniu wysypuję proszek na mokre partie twarzy i pocieram - tym samym masując twarz, proszek zamienia się w delikatną piankę i przyjemnie pachnie. Wystarczy dojść do wprawy przy nakładaniu. Po zmyciu mamy oczyszczoną, zdrowo wyglądającą skórę - polecam dla pań z cierpliwością :)

Używam tego produktu od: od trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, nie ostatnie

Tak!

Dobrze złuszcza naskórek, nie podrażnia. Jest mega wydajny, wystarczy odrobina proszku na całą twarz. Ładnie, cytrusowo pachnie. Cera po użyciu jest gładka w dotyku, świeża. Dla cery naczynkowej bdb.

Używam tego produktu od: pojawienia się w katalogu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (drugie już w zapasie)

Używam wtedy,kiedy z jakigoś powodu nie mogę użyć peelingu mechanicznego i z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że się sprawdza.Bardzo przyjemny w stosowaniu,fajnie pachnie.Na początku miło i delikatnie masuje a gdy już się rozpuści jest ma aksamitną konsystencję.Po ok minucie,dwóch zmywam z twarzy a ta staje się miękka i gładka.Wyrównuje koloryt i zmiękcza.Nie podrażnia ani nie powoduje innwgo rodzaju nieprzyjemnych efektów.Naprawdę bardzo dobra rzecz,polecam

Używam tego produktu od:od około miesiąca