Nivea, Hair Care, Protein Repair, Odżywka `Regeneracja i wygładzanie`

Nivea, Hair Care, Protein Repair, Odżywka `Regeneracja i wygładzanie`

Odżywka Regeneracja i Wygładzanie przeznaczona jest do włosów suchych, zniszczonych i łamliwych. Zawiera ekstrakty z bambusa i białej lilii, dzięki którym wzmacnia włosy od nasady aż po końce i jednocześnie wygładza ich powierzchnię. Redukuje łamanie się włosów i znacząco zapobiega łamaniu się końcówek. Ułatwia rozczesywanie, nie obciążając włosów.
Efekt: wyraźnie wzmocnione i gładsze włosy.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Hydrolyzed Silk, Lilium Candidum, Bambusa Vulgaris, Oryzanol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Citrate, Caprylic/Capric Trigliceryde, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Methylparaben, Propylparaben, Parfum.

Cena: ok. 8zł / 200ml

Beznadzieja

ja to tylko nie mogę się doczekać kiedy się skończy, a jak się wkurzę któregoś dnia wywalę ją. włosy są po niej strasznie szorstkie, wypadają mi, oklapnięte i wyglądają na rzadsze...
jedna gwiazdka za zapach.

Używam tego produktu od:2miesiecy

to działa

Nie jest to profesjonalna odżywka i nie kosztuje wiele ale działa. Jej działanie mogę śmiało porównać do Waxa... w dodatku efekty widać po pierwszym zastosowaniu. Włosy są gładsze i lśniące, lepiej się układają i wyglądają zdrowiej. Nie wiem czy odżywka daje tylko wizualny efekt czy na prawdę odżywia włosy i je regeneruje. Natomiast trzeba pzyznać,że włosy po tej odżywce wyglądają lepiej.

Używam tego produktu od:miesiąca

Mój faworyt

To najlepsza odżywka jaką miałam w życiu :)
Doprowadziła moje wysuszone włosy do dobrej kondycji.
+ bardzo ładnie pachnie, a zapach utrzymuje się na włosach przez pewien czas
+ dobrze nawilża
+ włosy są mięciutkie, gładkie, cudowne w dotyku
+ włosy ładnie lśnią, ładnie się rozczesują
+ nie obciąża
+ nie zawiera silikonów (dla moich cienkich, tłustych włosów to bardzo ważne)
Minusów brak. Rewelacja!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

bardzo dobra

Zastanawiam się, co by tu napisać - w zasadzie to odżywka działa identycznie, jak ta do włosów brązowych. Jedynie zapach je różni.

Ale żeby nikt się nie czepiał, że wypisuję same bzdury:
nawilża, wygładza, włosy po wysuszeniu są miękkie i pięknie się błyszczą. Końcówki nie puszą się, włosy są gładkie i miłe w dotyku. No i tyle.

Używam tego produktu od: dwa-trzy miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Hm sama nie wiem . .

Odżywka z jednej strony fajna, a z drugiej no nie bardzo . .
Po pierwsze włosy na drugi dzień są od razu przyklapnięte, bez życia..
No, ale po zastosowaniu są naprawdę mięciutkie, takie aksamitne aż chce się dotykać :) I nie ma efektu push-up hehe . No ale kurde, na Boga, jaka regeneracja?! No ale cóż czego można było się spodziwać po odżywce za 8 zł. . . ;] .
W każdym bądź razie szukam czegoś mocniejszego co pozwoli ZREGENEROWAĆ kosmyki, a nie je ulizać :D

Używam tego produktu od: juz nie uzywam ;P

TAK!

W tzw. okresie grzewczym, gdy kaloryfery grzeją na pełnych obrotach, moje włosy są w straszniej kondycji -potwornie suche, szorstkie i matowe. Potrzebowałam odżywki, która choć trochę im pomoże.
Zachęcona pozytywnymi opiniami, postanowiłam kupić ten produkt. Nie byłam nastawiona na natychmiastowe efekty, byłam więc zaskoczona, że już po dwóch myciach moje włosy stały się bardziej miekkie i lśniące. Duży plus należy się za to, że odżywka nie obciąża włosów i nie przyśpiesza ich przetłuszczania. No i zapach... nie jest może nie wiadomo jak piękny, ale naprawdę, bardzo przyjemny. Odżywka jest bardzo wydajna, wystarczy niewielka ilość, by rozprowadzić ja po całych włosach (moje sięgają do łopatek). Na koniec cena, absolutnie nie adekwatna do jakości -niecałe 8zł to grosze w porównaniu do tego, co moze zdziałać ta odżywka.
Niestety, nie mogłam przyznać 5 gwiazdek. Przynajmniej narazie. Wprawdzie, jak już wspomniałam, moje włosy stały się miękkie, ale nadal są suche -wizualnie i w dotyku (pomimo, ze odzyskały połysk). Mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu i kolejne zabiegi je nawilżą.
Podsumowując, uważam że produkt jest naprawdę godny polecenia. Z pewnością kupię go ponownie -może nie od razu po zużyciu tego opakowania, ale kupię napewno ;)Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

bardzo dobra

Dobrej jakości odżywka. Włosy są po niej miękkie, błyszczące i wyraźnie gładsze. Szkoda, że jest tak mało wydajna. Starczyła na niecałe 2 tygodnie codziennego używania. Mimo to kupię jeszcze nie raz :)

Używam tego produktu od:2 tyg.

Ideał

Dla mnie to kosmetyk idealny w kategorii odżywek do włosów. Ma świetną, gęstą konsystencję, cudowny zapach, jest bardzo wydajna, a do tego jej działanie jest rewelacyjne. Włosy są miękkie, dobrze odżywione, zdrowo wyglądają i są błyszczące. Niczego więcej od odżywki nie oczekuję, a ta spełnia moje oczekiwania w 100%.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

to jest to... KWC !!

To jest właśnie KWC... Jak dla mnie cudo.. na to czekałam.. włosy mięciutkie... fajnie się rozczesują... rewelacja....polecam.. z czytym sumieniem mówię że warto mieć ten kosmetyk....

Używam tego produktu od:nie pamiętam od kiedy

Dobra, ale nie tak jak

Beauty care (z różowym paskiem, z tej serii).

Poprawia kondycje włosów, jednak po jej użyciu nie są one zbyt zachwycające.
Mam uczucię włosów "tepych w dotyku", nie wiem czy rozumiecie co mam na myśli.
Daje efekty, ale dla moich włosów nie była najlepsza.

Używam tego produktu od:ok 3 msc
Ilość zużytych opakowań: 1/2 op.

sprawdza sie!

Odżywka jest godna polecenia.Świetnie działa na włosy!Szybko w nie wnika i nie przetłuszcza.Staja sie gładkie,miekkie i lśniące.Do tego zapach jest bardzo przyjemny a produkt wydajny.Jest to jeden z niewielu produktów do ktorych chetnie wracam ponownie!polecam!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:10 miesiecy

SUPCIO!

odżywka jest niedroga , opakowanie przyjemne zapach też :) właściwości świetne: odżywienie i blask kupię ją jeszcze nie raz POLECAM! :-) aha mi nie obciąża włosów a suchych nie mam :p

Używam tego produktu od:kilku m