Chanel, Teint Innocence, Naturally Luminous Compact Makeup

Chanel, Teint Innocence, Naturally Luminous Compact Makeup

Stworzony był z myślą o uzyskaniu efektu idealnej, gładkiej skóry dziecka. Chanel postawił na naturalność - ten puder nie matuje, ale stapia się z naturalną barwą skóry, rozmywając niedoskonałości dzięki zawartości pigmentów.
Podkład zawiera witaminy F, E i B5, które mają chronić skórę przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych i starzeniem. Zawiera filtry przeciwsłoneczne SPF10. Wkład w puderniczce można wymieniać.

Cudo

Kupie na 100%!Podklad idealny-nawet dla mojej cery-swietnie kryje przebarwienia,rozswietla twrz-nie matuje-ale to przeciez podklad rozswietlajacy,aplikacja jest łatwa i przyjemnna-uczucie chlodu-doskonale stapia sie z cera i wyrownuje koloryt-mam odcien Beige-super do leeko opalonej twrzy.Polecam choc nie przepadam za podkladmai Chanel ten jest naprawde super!!

Używam tego produktu od:miesiaca

Bardzo naturalny! Świetny!

Bardzo dobrze nawilża, wygląda naturalnie (mój kolor to 20 Clair).Aplikacji towarzyszy przyjemne uczucie chłodu. Nie mam problemów z nakładaniem go dołączoną do opakowania gąbeczką. Podoba mi się eleganckie i higieniczne opakowanie z oddzielną przegródką na gąbeczkę. Podkład zawiera drobne świetliste pigmenty, dla mnie na twarzy są one właściwie nie widoczne, ale to dzięki nim cera w świetle dziennym wygląda promiennie.Cieszę się że po zużyciu kosmetyku, można dokupić za niższą cenę sam wkład.

Używam tego produktu od:4miesięcy

Naprawde doskonaly podklad!

Jestem zachwycona tym podkladem i bardzo zaluje, ze nie wpadlam na niego wczesniej.
Mam dosc trudna cere, przetluszcajaca, z tendencja do blyszczenia, troche zmarszczek, pare przebarwien.

Po pierwsze cudowna konsystencja i zapach. Ja nakladam palcami, gabka poszla w kat. Bardzo prosta aplikacja, nie ma mowy o smugach, kolor pieknie synchronizuje sie z naturalnym kolorytem cery. Niezle kryje, nic a nic nie podkresla zmarch wokol oczu ani bruzd. Nie ma mowy o wrazeniu "tapety" na twarzy.
Dobrze nawilza. Twarz wyglada jakby miekko, subtelnie.
Naprawde jestem pod ogromnym wrazeniem tego podkladu i polecam szczerze sprobowac.
Niestety cena dosc wysoka (przeszlo 200 zl), jednakze wrato.
Używam tego produktu od:pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań:

nawilża, kryje i rozświetla

Fantastyczny i zdecydowanie najlepszy! Ładnie kryje, wystarczy kilka muśnięć gąbeczką i cera wygląda zdrowo i jednolicie. Bardzo poręczne opakowanie. Mam bardzo suchą skórę płytko unaczynioną i niewiele kosmetyków jest w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Nawilżające fluidy zwykle słabo kryją, a dobrze kryjące wysuszają. A ten i nie wysusza, nawet skóry wokół oczu, ani nie podkreśla zmarszczek mimicznych no i fantastycznie kryje. Dodatkowo zawiera delikatne drobinki rozświetlające cerę. Cena dość wysoka, ale jest wydajny i nie potrzeba już dodatkowych korektorów np. do cieni pod oczyma.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze 1

Delikatny

Podklad dobry, bardzo dobrze stapia sie ze skora. Jest niewidoczny. Ja mam kolor 60 Hale. Jest ciemny, ale pieknie wyrownuje koloryt. Nie ciemnieje, nie splywa, nie warzy sie. Wytrzymuje caly dzien przypudrowany pudrem a mam cere mieszana. Na zime super nie wiem jak sprawdzi sie latem. Wydajny, wystarczy odrobinka na cala twarz.

Używam tego produktu od:3 tygodnie

druga lepsza skóra

Najnowszy kompakt chanela, to prawdziwe cudo! Dlaczego najlepszy ?

1. Od kiedy go uzywam zostalam juz "posadzana " nie raz o zupelne nie uzywanie podkladu. I to jest jego najwieksza zaleta, to ze jest, wiem ja i on : )

2. Tak jak pisze producent podklad nie matuje, troche rozswietla twarz, ale jest to bardzo dyskretne, i mimo ze mam troszeczke ciemniejszy odcien od cery (30) to po minucie ladnie stapia sie z buzia.

3. Ja nakladam palcami, bo z gabka sobie nie radzilam, a wklepywanie daje najlepsze efekty.

4. Bardzo dobrze wspolgra z wszystkim co kladziemy na buzie przed i po.

5. komfort noszenia i poczucie luksusu - nienarzucajacy sie zapach, nie wyszusza, nie przetluszacza.

Moja cera go kocha , portfel nie nawidzi !! ;)
wydajnosc jak na moje oko to conajmniej jakies 3 miesiace codziennego stosowania

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: