Isana, Pflege, Deo-Spray 24h Wirkung (Dezodorant w sprayu) (stara wersja)

Isana, Pflege, Deo-Spray 24h Wirkung (Dezodorant w sprayu) (stara wersja)

Skuteczny i przyjemnie pachnący dezodorant antyperspiracyjny do ciała. Nie podrażnia, nie wysusza pach.
Dostępny w wersji Mild, Exotic, Fresh, Fruit & Fun Limette.

Idelany na zimę

Pierwszy raz dezodorant kupiłam rok temu zimą, i na tę pore roku wydaje się dla mnie idealny, ponieważ nie pocę się tak mocno jak latem. Co do działania: nie podrażnia, nie wysusza, nie zatyka porów (wkońcu to tylko dezodorant).

Posiada piękny nienachalny zapach (wersja sensitive). Jest wmiarę wydajny i niedrogi (szczególnie jak się trafi na promocję)

Używam tego produktu od: grudzień 2009
Ilość zużytych opakowań: 2 i na tym niepoprzestanę

Lubię

Zużywam kolejne już opakowanie wersji Exotic. Wydaje mi się, że zadaniem tego dezodorantu jest przede wszystkim pachnieć, to też wskazuje jego skład. I z tego zadania wywiązuje się świetnie. Nadaje się do odświeżenia w ciągu dnia. Czasem stosuję go z bezzapachowymi antyperspirantami. Pachnie dość długo i bardzo przyjemnie. Nie chroni, nie zabezpiecza przed plamami, ale też nie brudzi i pozostawia przyjemny zapach, który raczej maskuje niż zapobiega powstawaniu zapachu potu. Za tak niską cenę jest naprawdę przyzwoitym produktem.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: conajmniej 3

lepszy od Rexony Crystal

Posiadam Isanę Fresh o subtelnym zapachu przywodzącym na myśl ozonowe nuty.Swieży, delikatny, niewinny...
Dezodorant ten na dłuższy czas zastąpił Rexonę Crystal, której wcześniej używałam.Oto powody:
- zostawia o wieeeele mniej białych śladów na czarnych ubraniach niż wspomniana już konkurencyjna marka
- w ciągu dnia czuję się świeżo dzięki Isanie; po uniesieniu pachy wyczuwalny przyjemny zapach
- dobra niemiecka jakość w stosunku do prześmiewczo niskiej ceny; w promocji zdarza się za 2,99 (!)

Niestety sprawdza się na mnie tylko zimą.Latem nie daje rady.
Używam tego produktu od:ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 i będą następne :D

Wystarczy w zupełności

Kupiłam ostatnio zapach Exotic i Fresh. Ten pierwszy zdecydowanie ładniejszy. Dezodorant spełnił moje wszystkie oczekiwania, a są one takie, żeby w miare długo się trzymał, odświeżał i genialnie pachniał. Pocę się bardzo mało, zresztą od tego są antyperspiranty. Baaardzo lubię ten dezodorant i polecam. :)

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie, Exotic i Fresh

podróż do egzotycznych wysp

Któregoś razu w Rossmannie natknęłam się na wersję mini tego dezodorantu i wybrałam zapach Exotic. Rzeczywiście jest bardzo przyjemny, można się nim odświeżyć w czasie zakupów w mieście. Jednak nie sprawdzi się na większe upały, tu niezawodny jest mój faworyt deo Cien z Lidla. Niemniej jednak, przetestować można.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Idealny również na lato :)

Jestem bardzo mile zaskoczona tym produktem! :)

Plusy:
+ Ładnie pachnie na skórze nawet po kilku stresujących godzinach!
+nie pozostawia śladów.
+dobrze się aplikuje.

Minusów nie spostrzegłam.
Polecam.:) Używam tego produktu od: kilku miesięcy

Fajny- polecam!

kupiłam go z czystej ciekawości bo w ostatnim czasie przekonałam się do wielu rossmańskich produktów. I oczywiście się nie zawiodłam:) dezodorant niczym się nie różni od tych 3 razy droższych- poprostu płacimy za markę. przyjemnie pachnie i spełnia swoją rolę. POLECAM:)

Używam tego produktu od:1 miesiąc

super!

Kupiłam w rossmannie taką mini wersję tego dezodorantu "fresh" taki biało-błękitny.

I on pachnie cudownie! Tak troszkę mydlanie. To mi się podoba.. I zapach utrzymuje się bardzo długo, świetnie odświeża! Tani, wydajny no i ten zapach! mmm <33333
długo szukałam takiego dezodorantu, a ten świetnie się sprawdził w upalny dzień. A nie było łatwo bo pół dnia miałam zajęcia, a poten byłam na długich zakupach, więc ten się sprawdził :)

polecam wszystkim

Używam tego produktu od: nie dawna

Nie polecam

Produkt zostawia białe plamy. Nie powala zapachem ani jakością. Jest zupełnie przeciętny. Myślę, że nawet za tak niską cenę można oczekiwać lepszego dezodorantu. Na szczęscie konczę już opakowanie:)

nie działa ale pachnie fajnie

na szczęście nie kupiłam go z myślą o stosowaniu jako jedynego antyperspirantu, bo bardzo bym się zawiodła
krótkie uzywanie go bez antidralu powodowało, że się pociłam się jakbym nie użyła niczego, siedząc w domu i pijąc kawę czułam jak robi mi isę mokro pod pachami, jakby wręcz wzmagał pocenie
przed zapachem potu też nie chronił
jednak wróciłam do antidralu, który załatwia problem z potem, ale powoduje że pod pachami pachnie się jakby alkoholem
tu isana sie przydaje - zapewnia owocowy zapach na cały dzień (naprawdę do wieczora, to duzy plus) ale nie jest bardzo nachalny, mocniejszy, jak troche się ruszam albo jest mi ciepło, jednak ciągle nie zabija perfum
tylko do takiego uzycia polecam- jeśli nie mamy innego antyperspirantu, to ten na nic sie nie przyda, ale w duecie z czymś, moze być, szczególnie przy tej cenie
wypróbuję moze jeszcze drugą wersję owocową, reszta zapachów mi nie podeszła, są mdłe i mydłowate

Używam tego produktu od:miesiąc

najlepszy

z braku pieniążków kupilam ten oto dezodorant. I jestem mile zaskoczona, uzywam juz od prawie roku. widze same zalety:
-niska cena
-nie pozostawia śladów
-używam zaraz po depilacji i nie podrażnia
-zapach cudowny, długo sie utrzymuje(mój chłopak zawsze mówi ze fajnie pachnę ;d)
-chroni przed poceniem sie
wady:
- BRAK

Używam tego produktu od: okolo rolu

To jakiś koszmar!!

Nie,nie,nie!
Ten dezodorant to jakaś pomyłka,koszmarna pomyłka.Kupiłam ten zielony i powiem tak:
-wstrętny chemiczny zapach
-nie chroni przed poceniem