Oriflame, Colour, Nail & Cuticle Fortifier (Olejek wzmacniający paznokcie i skórki)

Najlepsza kuracja dla kruchych paznokci! Już po 5 dniach stosowania widocznie poprawia ich elastyczność, regeneruje i wzmacnia. Witamina F nawilża, a olejek ze słodkich migdałów łagodzi podrażnienia.

Rzeczywiście skuteczny..

+ olejek ten jest rzeczywiście bardzo skuteczny.. poprawia stan paznokci
+ jest bardzo wydajny - starcza na naprawdę długo
+ nie jest bardzo drogi
+ ma całkiem ładny zapach

- bardzo długo się wchłania, co mnie nieco denerwuje.. jednak to chyba cecha dobrych olejków ;)
- niestety gdy przestanie się go używać, paznokcie powracają do poprzedniego stanu.. :(

taki sobie

Sama nie wiem, co myśleć o tym olejku. Podoba mi się bardzo jego zapach, co do działania mam pewne zastrzeżenia. Po pierwsze on w ogóle się nie wchłania. Teraz używam go na noc a i tak cały ten olejek wsiąka w pościel. Szczególnego działania wzmacniającego nie zauważyłam, może skórki są trochę bardziej nawilżone.
Szkoda, bo spodziewałam się większego efektu.

Używam tego produktu od:

leczy skórki

Kupiłam ten olejek jakiś rok temu, i do tej pory go używam. Mam zdrowe i ładne paznokcie ale czasami mam problem z przesuszonymi skórkami. Dlatego skusiłam się na ten olejek. Używam go sporadycznie, zawsze wtedy kiedy skórki wołają o pomoc, i wtedy zawsze się sprawdza. Ma przyjemny zapach i praktyczny pędzelek. Odjęłam mu gwiazdkę bo trzeba mieć do niego odrobinę cierpliwości, słabo się wchłania, ale to chyba taki urok tego typu kosmetyków. Nie używam go do paznokci bo nie potrzebuję, więc nie wiem jak na nie działa. Oceniam za działanie na skórkach :)

Używam tego produktu od: 1rok

krótkofalowy

Zaniżę mu trochę opinię, ale po prostu nie widzę większego sensu używania go na swoich paznokciach i skórkach i już. A to dlatego, że efekty jego działania widać tylko i wyłącznie podczas stosowania go i to najlepiej częstego. Jak używam go non stop, to mam gładkie skórki i błyszczące pazurki, jak tylko przestanę wracam do stanu poprzedniego. Dodam jeszcze, że wcale nie działa szybko i na efekty, szczególnie w przypadku lekko przesuszonych skórek, trzeba poczekać. Na plus zaliczam mu przyjemny cytrusowy zapach i szybkie wchłanianie, jak na olejek oczywiście. Ale mimo tego, że wchłania się może w miarę szybko, to tłusta warstwa i tak pozostaje, a to w obliczu konieczności codziennego stosowania wyklucza go u mnie z obiegu. Od tego typu odżywek oczekuję jednak długofalowego działania, a jak mam stosować coś codziennie, to z kolei musi być nieprzeszkadzające w wykonywaniu różnorodnych domowych czynności. A ten olejek nie spełnia żadnego z tych wymagań :nie: Lepszy był jednak KillyS.

Używałam tego produktu przez miesiąc - najpierw od czasu do czasu, potem ze 2 tygodnie ciągiem
Ilość zużytych opakowań: nawet nie dobrnęłam do połowy

fajny

Olejek zamknięty w opakowaniu takim, jak mają lakiery do paznokci z aplikatorem w formie pędzelka sprawdza się w 100 procentach. Mozna wygodnie i szybko nałożyć olejek na skórki oraz płytkę. Olejek ma zapach lekko cytrynowy, co jest dość przyjemne. Nakładany regularnie wpływa pozytywnie na kondycję skórek - stają się bardziej miękkie i nawilżone, pomaga też doraźnie paznokciom.
Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

Fajniutki!!!

Warto kupić! Już po kilku dniach zauważyłam poprawę!!! Ma przyjemny, cytrusowy zapach... Nie wchłania za za szybko jak to olejek.. Wygodne opakowanie, dość wydajny, wzmacnia paznokcie, moje nawet przestały się rozdwajać... I cena nie jest wygórowana, Polecam!

Używam tego produktu od:3 tygodni