L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Maseczka do włosów suchych

L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Maseczka do włosów suchych

Maska intensywnie odżywiająca do włosów suchych. Formuła Cuti Liss System o działaniu odżywiającym i uelastyczniającym zawiera jednocześnie pochodną kationową, która ułatwia rozczesywanie i pochodną silikonu wygładzającą włos i nadającą mu lekkość. Maseczka nie jest czasochłonna. Nakładamy ją na umyte włosy i trzymamy 2-3 minuty.

Skład: aqua/water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, glycerin, amodimethicone, peg-180, cetyl esters, isopropyl alcohol, methylparaben, camphor benzalkonium methasulfate cetrimonium chloride, pyridoxine hci, trideceth-12, chlorhexidine dihydrochloride, hydroxypro-pyltrimonium hydrolyzed wheat protein, magnesium acetate, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, aspartic acid, glycine, arginine, glutamic acid, zapach/fragrance

Super!

Ta maseczka to moj numer jeden. Uzywam jej razem z szamponem do wlosow suchych. Bardzo dobrze nawilza, wlosy sa po niej mieciutkie, blyszczace, pachnace i latwo sie rozczesuja. Jak dla mnie jest malo wydaja, ale ja lubie duzo jej nalozyc.

Porządna sprawka:)))))

Jak najbardziej polecam. Śliczny melonowo- bananowy zapach, miękka, śliska konsystencja, sama przyjemność w użyciu i działaniu. Maska nawilża w miarę porządnie, wygładza, nabłyszcza, pachnie- czego chcieć więcej? Lepiej aplikować ją na godzinę niż kilka minut i podgrzać suszarką (włosy zawiniete w folię i ręcznik) - wtedy efekty są najlepsze:) Naprawdę warta swojej ceny. Minusem jest to, że dość ciężko ją spłukać, no i niestety, silikony robią swoje - po pewnym czasie przeciąża i przetłuszcza włosy. Ale jako krótkodystansowiec - nie ma sobie równych - w tym przedziale cenowym kosmetyków profesionalnych. Serdecznie polecam.

PS. No jednak po roku poszukiwań odejmuje jedną gwiazdke , bo znalazłam coś lepszego - generalnie z tej maski pozostanie mi wspomnienie cudownego zapachu, ale po uzyciu dwóch opakowań powiem szczerze - więcej jej nie kupię - za dużo silikonu, niekiedy podrażnienia na skórze głowy i ogólnie tak jakoś brak zachwytu jesli idzie o efekty. Coś w ogóle ten Loreal profesionalny kiepsko mi służy.

Wspaniała

A ja dam pięć gwiazdek, bo to moja maseczka-faworytka od 2 miesięcy. Kosmetyków tego typu przetestowałam dziesiątki ;-) i rzadko który mnie usatysfakcjonował. Mam długie regularnie rozjaśniane, często farbowane na całej długości włosy, które ostatnio były w opłakanym stanie i już myślałam, że będę musiała je znacznie podciąć :-(. Wypróbowałam jednak maseczkę L'Oreala i... moej włosy są idealnie nawilżone i błyszczące aż po same końce.
Nakładam maseczkę po umyciu włosów na całą noc i wtedy ten kosemtyk czyni cuda ;-) Polecam!

Lubię

Nawet bardzo lubię! Jest sympatyczna i spełnia obiecanki - dobrze nawilża, lekko obciąża moje włosy, co akurat mi słuzy, stają sie gładkie i śliskie. Mam problem z nadmierną suchością włosów - ta działa dobrze, odżywczo, ogranicza przesuszenie, włosy mi się nie łamią i nie są w dotyku suche jak pieprz. Cudów nie oczekuję od niej, zresztą traktuję bardziej jako doraźną odżwywkę - bo co to za maseczka którą trzymamy na głowie przez 3 minuty?! (I tak trzymam dłużej :D ) Na 5 gwiazdek nie zasługuje, bo jednak produktom Kerastase nie dorówna :) ale jako doraźny specyfik nie jest zła! Warto kupić, ma 200ml, u mnie wydajna nie jest, ale ja często nakładam. Niemiłosienie drażni mnie mdły bananowy zapach maski...

kiepska

Naprawdę nie wiem, dlaczego zupełnie nie odpowiadają mi "profesjonalne" kosmetyki do włosów :| Jak dla mnie: minimum nawilżenia, średni połysk, średnio ułatwia rozczesywanie. Zapach hmm.. nie mój - koszmarny. Spodziewalam sie czegos znacznie lepszego po odzywce za 40zł. A lepiej spisała się zwykła odżywka Dove.

dla mnie świetna

Maseczkę tą poleciła mi koleżanka, która od lat farbuje włosy na jasny blond. Mówiła że gdyby nie ta maseczka to juz by była bez włosów ;-) Ja może nie mam aż tak drastycznie rozjaśnionychj włosów (lekki balayage) jednak na te wysuszone pasma działa jak balsam. Włosy są delikatne w dotyku, jedwabiste, sprężyste. Używam po każdym myciu, po uprzednim wytarciu ręcznikiem. Zapach tej maseczki działana mnie odprężająco, lubię potem czuć ten melonowo-bananowy mix we włosach.
Dodam jeszcze że maseczka ta wcale nie obciąża włosów - przynajmniej w moim przypadku - naprawdę włosy się nie przetłuszczają z jej powodu szybiej, a nakładam ją na całe włosy od skóry głowy począwszy.
Maska jest bardzo wydajna.
Polecam wszystkim dziewczynom z przesuszonymi włosami!

Fajna odzywka

Maseczke ta (razem z szamponem) polecila mi fryzjerka, po stwierdzeniu, ze moje wlsoki sa od polowy w dol batrdzo zniszczone i przesuszone. Jestem zadowolona z tego preparatu: przyjemnie i delikatnie pachnie, dobrze nawilza wlosy, sa po nim sprezyste, gladkie, blyszczace. Wady: niestety, nie jest to kosmetyk dla osob z tzw. mieszanymi wlosami- maseczka sprawia, ze wlosy u nasady dosc mocno sie przetluszczaja, wiec lepiej nie nakladac jej na wlosy przy skorze glowy. Poza tym zawartosc silikonu sprawia, ze wlosy trudno sie po niej ukladaja- krecenie lokow czy fal mozna sobie darowac, bo i tak po kwadransie znikna.

dobra

Maseczka jest gęsta i miła w użyciu. Po 3 minutach faktycznie włosy są gładkie i łatwe do rozczesania (a mam długie, gęste i bardzo suche).

Ma bardzo subtelny zapach (w tym kontekście należy rozumieć "subtelny"="niewyczuwalny").
Odrobinę obciąża włosy, co dla mnie nie jest problemem, ale już dla mojej przyjaciółki, która ma bardzo cienkie włosy - jest.

Przychylam się do opinii Mgiełki, że wobec produktów Kerastase ta maseczka wypada gorzej (jeśli chodzi o stosunek jakość/cena), choć jest naprawdę dobra.

ilość zużytych opakowań: 1. Stoi awaryjnie w łazience. Lubię wiedzieć, ze tam jest;)

Warto się skusić

Naprawdę dobra odżywka. Na moje długie, wiecznie plączące się włosy podziałała świetnie. Włosy są gładkie, łatwo się rozczesują. Ale uwaga - włosy są jakby lekko obciążone, mniej puszyste (mi to akurat odpowiada). Zapach bardzo delikatny - bananowy. Mam problem z oceną - daję 4 gwiazdki, ale powinno być 4 z plusem :). Nie będzie 5 gwiazdek, bo jednak Kerastase używa się z większą przyjemnością (i wydaje mi się, że jest bardziej wydajna, choć prawie dwa razy droższa, więc i tak wychodzi gorzej) i jest trochę bardziej skuteczna.