Bielenda, Kawior i Trufle, Everyday - Doskonały płyn micelarny do demakijażu

Bielenda, Kawior i Trufle, Everyday - Doskonały płyn micelarny do demakijażu

Płyn micelarny na bazie źródlanej wody termalnej to specjalista w kuracji Anti-age. Nowoczesny preparat oparty na unikalnej technologii, doskonale zastępuje mleczko, tonik i wodę. Niezwykle łagodnie i skutecznie oczyszcza skórę twarzy, pochłania nadmiar sebum, makijaż i pozostałe zabrudzenia. Nie narusza bariery hydrolipidowej skóry, nawilża ją i wygładza.

rewelacja za tą cenę

Odkąd odkryłam płyny micelarne, nie wyobrażam sobie nic innego do zmywania makijażu. Jestem wierna Sensibio Biodermy, ale po Bielendę sięgnęłam, żeby podreperować trochę nadwątlony budzet i...jestem bardzo zadowolona z wyboru.
+ niska cena
+ poprawnie zmywa makijaż
- wydajność
- dość ostry zapach
- butelka "wylewajka" z niewygodnym zamknięciem

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Lubię go

Od kiedy na rynku pojawiły sie takie preparaty nie musze uzerac sie juz z lepiacymi mleczkami czy sciagajacymi skore zelami.Płyn micelarny uwazam za najlepszy produkt do demakijazu.
Przypadkiem natrafilam na produkt Bielendy i postanowiłam spróbowac.I nie była to pomyłka.Plyn swietnie radzi sobie ze zmywaniem makijażu z twarzy, ciut gorzej z tuszem do rzes- tu musze kilkukrotnie przecierac delikatnie.Troszke szczypie w oczy, to w zasadzie jedyny minus.Opakowanie uwazam za praktyczne, zapach dośc specyficzny, ale specjalnie mi nie przeszkadza.
Ogolnie in plus, zwlaszcza ze kosztuje jedyne 12 zł.:)

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1,5

Spełnia swoje zadanie

Rewelacyjnie spełnia swoje zadanie.
Doskonale zmywa makijaż, świetnie radzi sobie z tuszem! Zostawia miłą, nawilżoną, czystą twarz.
Bardzo mi odpowiada.
Odjejmuję gwiazdkę za lekkie i przejściowe szczypanie w oczy.

Używam tego produktu od: od miesiąca

nie taki doskonały ;)

Mnie nie zachwycił. Ze zmywaniem podkładu i pudru jakoś sobie radzi, ale pozostawia po sobie lepką warstwę, więc ja zawsze przemywam jeszcze twarz wodą i potem normalnym tonikiem. Z tuszem jest już gorzej. Przecieram rzęsy kilka razy płynem, potem czystymi wacikami, potem znów płynem... strasznie długo to trwa, a i tak czasami widzę jeszcze resztki tuszu (chociaż używam niewodoodpornych). Trochę szczypie w oczy. Naprawdę żadna rewelacja.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Re-we-la-cja!

W zasadzie mogłabym podpisać się pod moją poprzedniczką. Dla mnie jest idealny z kilku powodów: mam suchą i wrażliwą cerę, wody nie używam, więc pozostaje tylko zestaw mleczko plus tonik albo płyn micelarny. Wolę ten ostatni, bo jestem leniwa, a tu jest dwa w jednym.
Ten fantastycznie nawilża i odświeża, nawilżenie długo się utrzymuje, nie podrażnia, ładnie pachnie.

REWELACJA

Nie bardzo wierzyłam w zapewnienia producenta z opakowania, ale wszystko się zgadza. Makijaż zmywa doskonale. Spróbowałam nawet tusz i ku mojemu zaskoczeniu nie szczypał. Świetnie zmywa nie tylko makijaż, ale tak całodzienne zanieczyszczenia. Stosowany rano pobudza do skórę. ma intrygujący, ale nie nachalny zapach. Doskonały nawet do zmywania skóry mieszanej. No i oczywiście plusy za cenę, duże opakowanie i przejrzyste dzięki czemu widać ile jest kosmetyku.

Używam tego produktu od:GRUDNIA 2006

trzy i pó? gwiazdki

Niez?y jak za t? cen?. Bardzo dok?adnie zmywa makija?. W przeciwie?stwie do Biodermy, któr? mo?na pomyli? z wod?, jest odrobin? t?ustawy i pozostawia na skórze lekki film. Niestety troch? podra?nia oczy. By? mo?e jeszcze kupi?, jak b?d? w do?ku finansowym, zamiast mojej ulubionej Biodermy.

U?ywam tego produktu od: 2 miesi?cy
Ilo?? zu?ytych opakowa?: sko?czy?am pierwsze

Miłe zaskoczenie...

Do demakijażu używam od paru lat płynów micelarnych, mleczek nie cierpię a woda mnie ściąga - pozostają micele. Do tej pory używałam plynów Biodermy i Vichy ale ostatnio synek wylał mi całą nową Sensibio więc stwierdziłam - dość tego dobrego - czas znaleźć coś tańszego. Znalazłam i powiem szczerze - chyba skończę z płynai aptecznymi. Bielenda swietnie zmywa makijaż, jest bardziej skuteczna od Biodermy i co więcej - delikatniejsza. Skóra po jej użyciu jest nawilżona, nie podrażniona jak to czasem po Sensibio. Po zmyciu makijażu nie nakładam czasem przez kilka godzin żadnego kremu bo skóra tego wcale nie potrzebuje. Po biodermie natychmiast szło na twarz coś nawilżającego. Wtedy mi to nie przeszkadzało ale teraz już wiem, że tak nie musi być.
Nawet oczy zmywam tym płynem i nie mam problemów - nie jest tak łagodny jak B. ale też nie szczypie.
Polecam z czystym sumieniem fankom płynów aptecznych - skoro to tylko płyny do demakijażu to może warto znaleźć tańszy zamiennik - w końcu wylewamy tego litry...Spróbujcie.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:3 lub 4

mi bardzo pasuje

Ja jestem bardzo zadowolona z tego plynu, doskonale zmywa makijaż bez zbędnego pocierania, nie podrażnia, jest tani i jakością dorównuje płynom aptecznym. Moze delikatnie szczypie w oczy, ale mi to nie przeszkadza, bo tusz zmywam innym preparatem

Używam tego produktu od:od m-ca
Ilość zużytych opakowań:drugie

dobry

To mój drugi micel (po meybellinie), z którego jestem bardzo zadowolona. Świetnie zmywa makijaż z twarzy,nie lepi się, nie ściąga,skóra po nim jest nawilżona.Niska cena. Minus - podrażnia oczy i skórę po oczami.Jednakże godny polecenia.Używam tego produktu od:4 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 -go

jeden z lepszych micelarów

fajny, tani płyn micelarny
robi to, co powinien, czyli skutecznie oczyszcza i nie ściąga skory
za swietną cenę
sto razy lepszy od biodermy i porownywalny z vichy
ladnie pachnie i leciutko nawilża
nie podrażnia oczu

Używam tego produktu od:2 mies