Vipera, Fashion Colour Eye-liner, Kredka do powiek

Vipera, Fashion Colour Eye-liner, Kredka do powiek

Konturówka do Oczu "Fashion Colour" - optymalna miękkość i wysoka jakość gwarancją precyzyjnego makijażu. Nie rozmazuje się, jest ani za twarda ani za miękka. Idealna do podkreślenia linii rzęs i brwi. Nadaje się do wewnętrznej części powieki. Nieperfumowana , nie podrażnia oczu. Pozostawia nienaganny, długotrwały efekt. Odporna na wilgoć. Rysując kreskę lub podkreślajac pasemko wzdłuż nasady rzęs osiągamy efekt większego blasku i urody oczu.Niektóre kolory nadają się do korekcji kształtu brwi.
Konturówka do oczu Vipera dostępna jest w 4 kolorach:
Lagoon 251
Night 252
Graphic 254
Sepia 253

Świetny kolor i miękkość!

Kredkę kupiłam bez specjalnego głębszego zastanowienia. Poszukiwałam czarnego, mocnego odcienia i dobrej miękkości. ekspedientka poleciła mi niedrogą i dobrą kredkę i ... ta kredka jest świetna :) (czyli 252 Night). Inne się do niej nie umywają zarówno pod względem głębokiej czerni oraz doskonałej miękkości (w porównaniu z używanymi przeze mnie wcześniej np. Pierre Rene oraz Miss Sporty).

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsza kredka ;)

dla mnie cudo

kredka dla mnie idealna...prawie jedyny minus to tylko to ze krotko sie trzyma na oczach(dlatego odejmuje gwiazdke) ale to sie da przebolec. mam czarna kolor 252night i najbardziej podoba mi sie gleboka czern i miekkosc. inne kredki z ktorych dane bylo mi skorzystac do czerni bylo im daleko byly wrecz szare a poza tym ledwo co mozna bylo sie nimi pomalowac. teraz bez tej kredki nie wyobrazam sobie mojego codziennego makijazu:) a to ze sie rozmazuje zawsze mozna jakos zalatwic np szybka poprawka z uzyciem chusteczek:)
goraco polecam!:)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: duzo

Dla mnie idealna.

Jedyna kredka jaką wypróbowałam (a było ich wiele), która nie powoduje u mnie łzawienia oczu. Super-miękka, mocny kolor, ładnie można ją rozetrzeć dla uzyskania bardziej delikatnego efektu. Do tego trwała.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Porażka:(

Mam kolor czarny. I fakt jest BARDZO CZARNY, piękny, ale co z tego jak tylko chwilę. Potem zostaje tylko nieestetyczne smuga na dolnej powiece.Jeszcze żadna kredka tak szybko mi się nie rozmazywała:(Używam tego produktu od:1 m-c

Cud malina

Mam numer 252 i jestem w jego posiadaniu od niepamiętnych czasów. Wspaniale się rozprowadza, jest niezastąpiona. Nieraz używam jej zamiast cienia. Po prostu rozcieram ją na powiece i świetnie się prezentuje ;)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

bardzo dobra

Bardzo dobra kredka, za bardzo dobrą cenę.
Wyjątkowo miękka, trwała, wyrazista. Nie rozmazuje się, nie trzeba jej poprawiać.
Na prawdę świetny produkt.
Polecam!

Najlepsza

Jest najlepsza miekka bardzo miekka. Nie trzeba poprawiać ciagle makijazu do tego mocny i intensywny kolor. Używam vipera 252.
Do tego cena jest zaskakujaca niska za tak dobry produkt.

Używam od ponad roku.
Jest bardzo wydajna nie łamie sie nie trzeba ciągle temperować jest niezastąpiona tyle kredek stosowalam żadna nie była aż tak dobra.

jest ok :)

A mnie tam się bardzo podoba ta kredka :P To pierwsza która jest taka miękka i bardzo przyjemna dla mojego oka. Nie wiem czemu Wam, Kobitki się tak szybko rozmazuje. ja poprawiam ją po 3-4 godzinach i jest ok. czasem w ogóle nie poprawiam ;P Ale do rzeczy. Mogła by być tak miękka jak jest i trochę bardziej trwała, ale chyba samo się to nie zrobi trzeba do Vipery napisać :D no cóż...wrażenie mi się podoba jakie wywołał na mnie makijaż z użyciem tej kredki. Dodam że miałam czarną :) muszę kupić ponownie ;)

Używam tego produktu od: dawna..?!
Ilość zużytych opakowań:1 ale kupię drugie

A mógłby być sukces....;)

Zakupiłam kolor ciemny brąz- Noami
Co do koloru- ładny, na prawdę ładny..iii tu możnaby skończyć.

Za miękka i to własnie przesądza o tym, że baardzo się rozmazuje i jest nie trwała, jakby była tłusta, nawet jeśli powiekę potraktujemy pudrem. Po pary godzinach już jej nie ma,bo ją scieram przy poprawce palcem. Niestety~

Ilość zużytych opakowań: Podczas pierwszego

oj nie

Świetnie się nią maluje, czerń jest piękna, bardzo intensywna - ale co z tego, kiedy kreska (na dolnej powiece) rozmazuje się po godzinie.
Z tego powodu już jej nie kupię, a szkoda, bo zaraz po wykonaniu makijaż wygląda naprawdę świetnie.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Całkiem dobra

Hmm...jako tako kredka jest ogólnie dobra. Ja mam czarną. Podoba mi się jej głęboki wyrazisty kolor. Jest bardzo miękka, dzięki czemu makijaż oka jest prościutki do wykonania. Do tego bardzo przystępna cena... Jednak jak dla mnie bardzo nietrwała :/

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecała jedna

Może być

Kredka w gróncie rzeczy nie jest taka zła. Dobrze się nią maluje, bo jest miękka i nie trzeba się namachać żeby zrobićkreskę, ale ... Trzeba ją często poprawiać jeśli robi się kreskę wewnątrz oka, no i to co się świera zostaje pod okiem. Lubie ją, ale nie wiem czy kupie znowu

Używam tego produktu od:dawna