L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Lumino Contrast (Maska nadająca blask włosom z pasemkami)

Odżywka regenerująca do włosów z pasemkami. Maska odżywia włosy i je regeneruje, aby przywrócić optymalny poziom lipidów wewnątrz włókna włosa. W rezultacie włosy są lśniące, uzyskujemy większy kontrast pomiędzy pasemkami i reszta fryzury, włosy odzyskują witalność i siłę.

Mile mnie zaskoczyła

Mam grube i sztywne włosy, trochę suche z tendencją do puszenia się. Dodatkowo zawsze je rozjaśniam co tylko pogarsza ich stan. Używałam chyba wszystkiego - łącznie z seriami z Kerastase i nie było jakichś spektakularnych efektów. Tą serie polecił mi mój fryzjer, i jakoś tak z niepewnością do niej podeszłam - byłam uprzedzona do Professionnel bo ich seria do włosów suchych nic a nic u mnie nie zdziałała.

A tu miłe zaskoczenie. Różnicę było już widać i czuć w dotyku po pierwszym stosowaniu. Moje włosy stały się lśniące (a zawsze miałam matowe), gładkie w dotyku, zniknęły odstające i jeżące się kosmyki. Przyjaciółka nie mogła się nadziwić. Blond pasemka są lśniące.

Minusy - cena, w Hiszpanii porównywalna z Kerastase. Za 500 ml szampon zapłaciłam 16 euro w lipcu, ale mam go do dziś, więc jakoś się da to znieść.

Zapach - mnie wydaję się jakiś taki poziomkowo - truskawkowy.

Będę stosować dopóki rozjaśniam włosy, no chyba że fryzjer poleci mi coś nowego :)

najulubieńsza;)

używałam wraz z szamponem, po każdym myciu. miła konsytencja, łądny zapach. jednak czasami obciązała trochę włosy. nie znacznie, ale jednak. zwłaszcza partie włosów, które były mniej suche (takie jak grzywka).
używana na włosy wyłączając "normalne" partie włosów, jest naprawde bardzo godna polecenia:)
używam nadal, mimo że po pasemkach śladu nie ma. włosy są miłe w dotyku, wygładzone i odżywione.
zapewne wróce do tej serii jeszcze w przyszłiości;)

Używam tego produktu od:ok 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: małe i duże opakowanie

Mogło być lepiej

Bardzo gęsta, o intensywnym zapachu (jak dla mnie syntetyczne zielone jabłuszko). Delikatnie nabłyszcza, rozświetla, ułatwia rozczesywanie, włosy dobrze się potem układają. Nie regeneruje jednak wystarczająco, mam wrażenie, że pielęgnuje równie intensywnie co odżywka, a to trochę za mało dla mojej farbowanej, mocno przesuszonej czupryny. No i efekt rozświetlenia pasemek nie jest wcale taki spektakularny.
Nie jest źle, o ile nie spodziewamy się cudów.

Używam tego produktu od: sierpnia