Astor, Anti Stress & Lift, Concealer Corrector (Korektor w płynie)

Astor, Anti Stress & Lift, Concealer Corrector (Korektor w płynie)

Korektor w płynie do wszystkich rodzajów cery. zawiera multiaktywny kompleks B-Liftox. Dzięki temu nie tylko doskonale kryje wszelkie niedoskonałości i przebarwienia , ale także wygładza zmarszczki, liftinguje oraz poprawia kondycję skóry. Dostępny w 2 kolorach.

Cena: 25zł/ 10ml

niezly

korektor jest wydajny ma fajna konsystencje, w miare dobrze radzi sobie z ukrywaniem cieni pod oczami, ale niestety po kilku godzinach skora pod oczami jest wysuszona i niedoskonalosci staja sie troszke bardziej widoczne.. moglby bardziej nawilzac skore

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

zwyklak

Ten korektor rozczarowal mnie. Kupilam go do zamaskowania ceni po oczami, ale niestety nie spelnia swojego zadania, wysusza skore pod oczami i jest nietrwaly.Mam wrazenie, ze juz po godzinie moje cienie pod oczami prezentuja sie w calej okazalosci. Kolor ok.
Na pewno przyznaje plus za wydajnosc.

Używam tego produktu od: 8 m-cy

dla mnie BOMBA !!!

Kupiłam ten korektor zgodnie z jego zastosowaniem czyli pod oczy , niestety nie trafiłam z odcieniem i trochę poleżał na półeczce. Leżał tam do lata, bo postanowiłam go użyć jako bazę pod cienie. Muszę dodać , że mam duży kłopot z trwałością cieni na powiece , bo po 2 godz. robią mi się wałki i nici z makijażu.Odkąd pamiętam zawsze tak było chyba ze względu na tłustą skórę na powiekach aż do tej pory. Jeśli któraś z Was też ma taki problem to polecam korektor. Wystarczy odrobina a trwałość makijażu wydłuża się do 12-14 godz. Naprawdę bardzo polecam kupiłam go za 19,90 zł najjaśniejszy odcień i ciesze się , że dzięki niemu mogę eksperymentować kolorami , które nie znikają same tylko wtedy, gdy sama je zmywam.POLECAM !!!

Używam tego produktu od:miesiąca

dobry ale tylko pod oczy

używam go tylko w celu ukrycia cieni pod oczami
wystarcza cieniutka warstwa
używam koloru 01, który dodatkowo rozświetla
nie zbiera się w zmarszczkach
bardzo wydajny
ponad rok temu kupiłam go pierwszy raz, ponad 4 m-ce temy drugie opakowanie i mam wrażenie, że ten pierwszy był znacznie gęstszy
jednak nie stwierdziłam właściwości redukcji zmarszczekUżywam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1,5

przecietny

Kupilam ten korektor w celu zatuszowania cieni pod oczami.Chociaz sa niewielkie,ten korektor slabo sobie radzi z zatuszowaniem ich.Dodatkowo wysusza skore pod oczami i uwydatnia zmarszczki.Z popekanymi naczynkami sobie zupelnie nie radzi.Ale nawet kupujac go w celu przetestowania,poniewaz szukam tego idealnego-nie spodziewalam sie zadnych spektakularnych efektow.Cena nie wygorowana,tak ze nie ma czego zalowac.

Używam tego produktu od:1 miesiac

OK:)

Trudno byc mi obiektywną poniewaz posiadam ogromniaste cienie z ktorym ten delikatny specyfik sobie nie poradził. Jest to bardzo gesty,delikatny kremik koloryzujący. Dla osob z malymi cieniami da sobie rade bez problemu. Ladnie nawilza, troszke rozswietla i troszkę kryje..Dobry kosmetyk dla delikatnych defektów,,,Niedrogi (25 zl w rossmanie)

Używam tego produktu od: pol roku

dobry ale wczym innym

A wiec historia tego kosmetyku jest taka że kupiłam go jako korektor pod oczy, ale w tym celu nie najlepiej sie sprawdza bo troche wysusza.
Ale zaczełam go także urzywać jako korektora na pryszcze i co? rewelacja, nastepnie nałożyłam go na cała buzie jako podkład i co? Bomba
+świetnie kryje zaczerwienienie
+poniewarz jest to korektor wystarczy mała wartswa i juz cera gładka, nie tworzy maski
+wygładza zmarszczki
+rozswietla
+mam cere bardzo tłusta i praktycznie zawsze sie swieci, a tu prosze ten korektor swietnie sobie z tym radzi, mam długo mat, i nawet po całym dniu kiedy juz moja skóra wyprodukuje dużo tłuszczu, makeup nie spływa i nie wygladam jak masełko.
-nie polecam osobom o suchej skórze, podkresla suche skórki .
-niestety jest to korektor wiec tylko 2 kolorki, ale ja ma porcelanowa twarz wiec 01 jak znalazł.
POLECAM TŁUSTYM BUZIOM !!!!

Używam tego produktu od:roku

Beznadziejny!

"Odziedziczyłam" go po mamie, której nie za bardzo odpowiadał.
Jak się okazało dla mnie też jest niedobry :mad:

Po pierwsze strasznie podkreśla suche skórki :eek: I na dodatek nie zakrywa dokładnie niedoskonałości, a spodziewałam się, że bez problemu będzie sobie radził w zakrywaniu nawet z drobnych "niespodzianek".

Po drugie - nie kryje moich sińców pod oczami, a gdy nałożę go za dużo wałkuje się i nieestetycznie to wygląda :mad:

Po trzecie - ciężko się rozsmarowuje i jakby za szybko wysycha na twarzy, przez co nieraz nie dam rady dokładnie go nałożyć i na twarzy widać "placki" jakie tworzy :baba:

Podsumowując - beznadziejny! Po marce Astor i za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego :mad:
Rozczarowałam się :(