Mariza, Active Sun, Olejek przyspieszający opalanie

Mariza, Active Sun, Olejek przyspieszający opalanie

Olejek ułatwia opalanie, pozwalając na uzyskanie równomiernej i naturalnej opalenizny. Dzięki zawartości naturalnych filtrów UV (beta- karoten, olej z orzecha włoskiego) chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Olejek znakomicie pielęgnuje skórę, zmiękcza ją i wygładza. Wspomaga naturalne procesy zatrzymania wilgoci w skórze, jednocześnie lekko ją natłuszczając. Polecany dla każdego rodzaju skóry w czasie kąpieli słonecznych jak również zabiegów opalających w solarium.

POLECAM

Najlepszy przyśpieszacz jakiego używałam :) Po jednym dniu na słonku byłam jak czekoladka, a wcześniej dość trudno było mi się opalić. Ładnie pachnie, nie wysusza skóry. KOSMETYK WSZECH CZASÓW!

Używam tego produktu od:miesiąca

POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Cudeńko!!!!!

Naprawdę przyspiesza! Opalenizna ma piękny czekoladowy odcień! Mega wydajny, śliczny zapach, nie wysusza, ładnie się wchlania nie lepi się jak większość olejków. Jednym słowem REWELACJA! Rzeczywiście ciężko go dostać w drogeriach:/ polecam kioski:)Znakomita jakość za niewielka cenę!

Używam tego produktu od: tygodnia

uzyteczny

Dostalam ten olejek i na poczatku myslalam ze jest do bani, bo sugerowalam sie opakowaniem.
Zaskoczyl mnie pozytywnie efekt jaki otrzymalam, bo skora sie ladnie opalila bez zaczerwienienia.
Szkoda ze nie ma filtrow, ale ja nakladam go na balsam np z filtrem 10 i efekt jest rewelacyjny.
Zapach jest przyjemny, kokosowy, nie wysusza skory jak wiekszosc olejkow.

Używam tego produktu od:tygodnia

Świetny!

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego olejku.Nie mogłam uwierzyć ze są po nim takie świetne efekty. Po 1h na słońcu jestem fajnie opalona :)
Plusy za:
+zapach
+konsystencje
+szybkie efekty
+cene
+wydajny

Używam tego produktu od:2 tygodni

KWC

+Bardzo ładnie pachnie (delicje o smaku pomarańczowym:D)
+ nie bardzo tłusty
+dobrze się rozprowadza
+przyspiesza opalanie
+cena niska a efekty znakomite

-nie ma filtrów (nawet 3:()
- trudno go znaleść:(

zdecydowanie polecam;) świetny

plusy:
bardzo niska cena ok4zl
wydajny
bardzo przyjemny zapach
dobrze sie rozprowadza
w krótkim czasie jestem czekoladą;)
naprawde przyspiesza opalanie;)
kolor opalenizny jest świetny
minusy:
praktycznie brak minusów:)
ale trudno go dostać i szkoda ze nie jest w spray-u ale to mała wada;)Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań

NIEMALEPSZEGO :) !!!!

Własnie dzisiaj kupiłam kolejną buteleczke :) Jest to moja już trzecia, jest REWELACYJNY !! nie wspominając o tym , że po dni spędzonym na słoncu z tym olejkiem byłam CZEKOLADA, to nawet po 10 minutach na solarium wychodze jak bym wróciła prosto z Egiptu :) JEDYMY MINUS: strasznie cieżko mi na niego trafic!! :( NAJLEPSZY NA SWIECIE !! Olejek kolastyny kosztuje 15 zł (i wzwyż każda inna firma) a tutaj mała buteleczka (idealna na solarium) 4 zł, a duży ok 8-10zl !! A jest o niebo lepszy !!

Używam tego produktu od: Roku

Poprostu rewelacja!!! :)

Kupiłam go zeszłego lata w kiosku za 4 złote (mniejsza pojemność) :) Szczerze, to nie spodziewałam się po nim zbyt wiele, chciałam po prostu wypróbować a, że na gwałt szukałam przyspieszacza to padło na firmę Mariza :)
Jak dla mnie kosmetyk ma prawie same plusy: jest mega wydajny - zeszłych wakacji smarowałam się nim codziennie po kilka razy przez 2 tygodnie no a potem też od czasu do czasu podczas opalania w ogrodzie i zostało mi jeszcze ok 1/3 buteleczki :) po drugie, naprawdę rewelacyjnie przyspiesza opalanie, u mnie, bez efektu poparzenia :) Wystarczy pół godzinki na słońcu a skóra już ma piękny brązowy kolorek :) Do tego ładnie pachnie. Zdecydowanie polecam wszystkim dziewczynom :)

Używam tego produktu od: dokładnie od raku :)
Ilość zużytych opakowań: nadal jestem przy pierwszym :)

oj przyspiesza!

Przyspieszacz nie tylko z nazwy ale jak się patrzy - po dwóch dniach przebywania nad woda (opalania sie po 2-3 h dziennie) jestem spalona! chyba 2 raz w życiu mnie spaliło! i to tak że narazie muszę unikać słoneczka :/

+ naprawde przyspiesza!!!
+ nie kolorowyzuje opalenizny na żółto, pomarańczowo czy Bóg wie co
+ pozostawia skórę przyjemnie gładką i nawilżoną
+ śmieszna cena jak na taki efekt!!!

Gorąco polecam!!!

Używam tego produktu od: 2 dni

najlepszy jaki mialam

Jest to bardzo dobry olejek za niska cene. Ja dalam za niego 4 złote:) Ogolnie bardzo szybko sie opalam ale razem z tym olejkiem mozna wyczarowac super opalenizne w ciagu godziny. Troche denerwuje mnie to ze pozostawia na skorze taki tlusty film, ale byc moze za duzo go nakladam., poza tym dobrze nawilza. Jest rowniez bardzo wydajny kupilam go na tamtych wakacjach, czesto go uzywalam a mam jeszcze pol butelki:D Bardzo dobrze sie go rozprowadza ale troche drazni mnie ten zapach... Nie wiem czy go jeszcze kupie bo mam ochote teraz na cos innego ale szczerze go polecam!!! :):)

Używam tego produktu od:Zeszlych wakacji

świetny

Czasami za bardzo niską cenę można kupić coś świetnego i tak jest w przypadku tego olejku. Kupiłam go przez przypadek, biorąc go za coś innego. Przyznam, że pierwsze użycie było bardzo bolesne, spaliłam się na raka, nie wiedziałam, że działa tak szybko. Kolejne razy były już przyjemnością, wystarczyło , że posiedziałam na słońcu 1- 1,5 a ślicznie się stopniowo opalałam i zawsze już na brązowo ( z czym mam zawsze problem bo jestem blondynką). A co najlepsze w końcu miałam opalone nogi!Cud! Buteleczka jest niewielka bo 80 ml ale bardzo wydajna, pozostało mi jeszcze pół butelki. Olejek ślicznie pachnie i jednocześnie dobrze nawilża skórę, która po nim jest mięciutka. Polecam!!!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe