Joico, K - PAK Reconstruct, Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Joico, K - PAK Reconstruct, Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Polecany do włosów zniszczonych obróbką termiczną, środkami chemicznymi i szkodliwymi wpływami środowiska. Dla włosów zmęczonych, łamliwych i delikatnych
Do codziennego użycia, pierwszy krok procesu odbudowy włosa, unikalna konsystencja kremu, delikatnie myje włosy, uzupełnia ubytki aminokwasów w strukturze włosa, nie zmywa koloru, pH: 4.5 - 5.5.

W efekcie wzmocnione włosy stają się elastyczne i błyszczące. Seria K-Pak odżywia włosy i przywraca im naturalną rozciągliwość i siłę. Dzięki niej włosy stają się bardziej sprężyste i podatne na układanie

Czuć różnicę

Jestem bardzo zadowolona z serii K-PAK.
Stosowałam miniaturki wszystkich produktów, również szamponu. Oczywiście nie zawiodłam się, a wręcz przeciwnie:)

Tradycyjnie wymienię plusy i minusy:

+szampon dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy
+nie plącze włosów
+ma świetną konsystencję
+jest wydajny, co powinno się docenić przy tej cenie
+ma bardzo dobry skład - wiadomo, szampon trzymamy na włosach przez chwilę, także jego zdolności regeneracyjne są znikome, natomiast w przypadku tego szamponu, ryzyko wysuszenia włosów jest znikome - pokuszę się nawet o stwierdzenie,że lekko nawilża włosy

-minusy hmm... niby cena, ale przecież za jakość się płaci. Biorąc pod uwagę wydajność, myślę,że można przymknąć oko.
-zapach niezbyt mi się podoba, ale nie stanowi to dla mnie dużego problemu

You\'re just too good to be true !

Jestem łasa na wszelkie nowinki w dziedzinie pielęgnacji włosów dlatego chętnie testuje nowe produkty. Niestety efekt takich prób często okazuje się opłakany. Dlatego zawsze skruszona wracam z podkulonym ogonem do szamponu Joico K -Pak.

Plusy
- bardzo dobrze się pieni
- wydajny
- bajeczny zapach
- włosy bardzo dobrze się rozczesują, czasem po wypróbowaniu jakiegoś nowego szamponu miałam je tak splątane, że jedynym ratunkiem na rozczesanie był Joico / mimo użytej odżywki /
- włosy są błyszczące, nie elektryzują się
- wzmocniły się i już tak nie wypadają
- nie powoduje łupieżu chociaż jest treściwy i trzeba porządnie go spłukać
- po jego użyciu ma się wrażenie, że włosy są porządnie umyte a skóra głowy dopieszczona

Minusy
- brak, chociaż czasem cena jest wysoka to uważam, że warto sobie oszczędzać żeby kupić ten produkt

Ilość zużytych opakowań: 2 x 300 ml ; 1 x 500 ml oraz 1 x 1000 ml

uratował moje włosy

Szampon (i odżywkę) z tej serii polecił mi fryzjer, gdy moje wlosy były w katastrofalnym stanie po małej "zdradzie" fryzjerskiej. Początkowo nastawiona byłam bardzo sceptycznie, ze względu na cenę i niewspółmierną do niej pojemność, po niedlugim czasie używania zmieniłam zdanie. Produkt szalenie wydajny, przy używaniu podczas każdego mycia wystarczył na prawie pół roku! Dzięki gestej konsystencji kosmetyku potrzeba bardzo niewiele, by dobrze włosy oczyścić. Nie "oblepia" silikonami, włos jest oczyszczony i nie obciążony. Świetnie regeneruje (choć to nie jego zadanie, szampon d/w ma oczyszczać), pięknie pachnie i dobrze się pieni. Nie wypłukuje jakoś szczególnie koloru, choć też go nie utrzymuje. Z odżywką tworzą rewelacyjny duet, dla mnie niezastąpiony. Moje zniszczone rozjaśnianiem, wykruszone włosy, zamienił w piękne i błyszczące w zaledwie kilka miesięcy. Na pewno kiedyś do niego wrócę, póki co używam serii Joico do włosów farbowanych, którą też polecam!

Używam tego produktu od: przez 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Bdb

Używałam całej serii K-Pak. Szampon okazał się najwydajniejszym z nich. Już bardzo mała ilość produktu starczyła,by zrobić pianę i umyć włosy. Po zastosowaniu włosy był łatwe do rozczesania, nie potrzebna była odżywka,by wyglądały zdrowo, ładnie się układały, były lśniące. Zgodnie z opinią producenta produkt ten nie wypłukiwał farby z moich włosów. Problemem może być jedynie zapach landynkowo-owocowy,ale można się do niego przyzwyczaić.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

bardzo dobry

Używam z całą serią K-Pak i to najlepszy produkt z serii.
Włosy są miękkie, gładkie, nawilżone a zarazem dobrze oczyszczone. Nie plączą się, nie elektryzują.
Zapach bardzo przyjemny. Kosmetyk gęsty, wydajny.
Nie oczekuję od szamponu odbudowy, ale na pewno moje włosy wyglądają lepiej niż po wielu innych szamponach.
Obietnice producenta o niewymywaniu koloru włóżmy między bajki i pobożne życzenia - kolor wypłukuje się jak zwykle. Ale nie wymagam tego od szamponu bez kolorowego pigmentu, więc jest ok.
Chyba jest to jedyny produkt z serii K-Pak, który z pewnością kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Zbawienie dla moich wlosow :)

Kupilam ten szampon razem z odzywka rok temu (obydwa maja pojemnosc 1L). Wczesniej przetestowalam wiekszosc ogolnodostepnych szamponow i odzywek, niestety moje wlosy, ktore sa: grube, jest ich duzo, maja sklonnosc do puszenia sie a jednoczesnie do przedwczesnego przetluszcania, musze je prostowac codziennie wiec przez to sa zniszczone; ich nie "akceptowaly". Naprawde myslalam, ze juz bede sie z nimi zawsze meczyc i nie ma dla nich ratunku az do momentu kiedy moja kolezanka, ktora byla przedstawicielem handlowym Joico polecila mi ten zestaw. Uzywam go od roku i naprawde musze stwierdzic ze dla moich wlosow to najlepszy zestaw pod sloncem. Czasami uzywam tez szamponu i odzywki z serii Moisture Recovery i tez uwazam, ze jest boska ale dla moich wloskow nadaje sie tylko od czasu do czasu np raz w miesiacu zeby je nawilzyc. Zarowno szampon jak i odzywka naprawde godne polecenia. Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1(poj 1L)

świetny

Bardzo dobry szampon, pięknie pachnie, włosy są miećiutkie nawet bez odżywki. Po pierwszym umyciu nie widziałam żadnej poprawy ale już po kilku tak. Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

dla mnie rewelacja

Ja kupilam ten szampon u fryzjera, ktory skasowal mnie prawie 100 zl. Ale faktycznie sie oplacalo.
Po splukaniu szamponu mam wrazenie jakbym splukiwala dobra maske, a mam wlosy po dekoloryzacji ( z czarnych na sredni braz) wlosy sa miekkie , nawilzone i blyszczace, koncowki zadbane. Nie ma najmniejszego problemu z rozczesaniem wlosow a do tego bardzo przyjemny zapach , ktory utrzymuje sie pare dni na wlosach :D
z czystym sumieniem polecam tym, ktorzy maja naprawde zniszczone wlosy

Używam tego produktu od: miesiaca

naprawdę świetny

Podpisuję się pod dobrymi recenzjami tego produktu. naprawdę godny polecenia, kupiłam najwieksze opakowanie i stosowałam według zaleceń mojego fryzjera ( po nałożeniu i rozprowadzeniu szamponu na włosach pozostawic na 5 minut i dopiero później spłukać), włosy stały sie mocniejsze, bardziej lśniące, dla mnie zapach ok

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie 1500 ml

bardzo dobry

Bardzo dobry szampon. Przyjemna kremowa konsystencja, dobrze się pieni i spłukuje, delikatnie odżywia. Wart polecenia. Razem z odżywką z tej serii jest naprawdę bardzo skuteczny.
Jedyna jego wada to cena :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesięcy

Zbawienie dla moich wlosow :)

Osobiscie nie katuje wlosow termolokowkami, trwala czy farbowaniem, po prostu mam naturalne, bardzo dlugie, lecz dosc cienkie wlosy o lamliwych koncowkach.
K-PAK przywraca sprezystosc, gestosc, ogranicza lamliwosc, nadaje blask.
Super sie pieni i jest bardzo wydajny.
Jedna rzecz jaka bym w nim udoskonalila to zapach - nie przypadl mi do gustu...
No ale czasem trzeba isc na kompromis... :)
Generalnie jednak: serdecznie polecam !!!!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy wraz z innymi
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

Boski!

Bardzo dobry szampon. Naprawdę włosy po nim były ładniejsze.

+śliczny zpach
+miła konsystencja
+polepszył kondycję włosów[lepiej układają się, lśnią, są mocniejsze, dodaje miękkości]
+dobrze myje

Jednak cena trochę zniechęca, więc raczej nie kupię, ale będe bardzo dobrze go pamiętała.

Używam tego produktu od: jakis czas temu