Johnson's Baby, Soothing Naturals, Krem intensywnie nawilżający

Johnson's Baby, Soothing Naturals, Krem intensywnie nawilżający

Nowa linia Johnson`s Baby Soothing Naturals to udowodniona łagodność Johnson`s wzbogacona ekstraktem z liści drzewa oliwnego, czystą witaminą E oraz minerałami niezbednymi dla prawidłowego funkcjonowania skóry.

Już po pierwszym zastosowaniu krem przynosi ulgę i ukojenie suchej skórze dziecka, nawet w najbardziej suchych miejscach. Szybko się wchłaniająca, nietłusta konsystencja zapewnia 24-godzinne nawilżenie. Można go nakładać na skórę twarzy i całego ciała.

Stworzony we współpracy z pediatrami.

po prostu dobry

kupiłam go dla siebie, i jestem mile zaskoczona! fajny lekki, ale solidnie nawilżający kremik, i ma dodatkową właściwość: matuje! skóra jest aksamitna nie tylko w dotyku, ale i w wyglądzie - tego się nie spodziewałam. Zdecydowanie wart swojej ceny, wydajny i można używać nie tylko do twarzy, polecam!

Używam tego produktu od: od miesiąca

dziecko sie cieszy

szybka aplikacja, bo szybkie wchlanianie, nie tluści, naprawde na dlugo nawilza, koi, odpreza, sprawia przyjemnosci dziecku same plusy. Widac ze skora jest nawodniona lecz czy to trwa cała dobe to raczej nie ale z 8 godzinek to napewno;) polecam wydajnosc nienajgorsza

Używam tego produktu od:7tyg