Kanebo, Total Finish (Pudrowy podkład w kompakcie)

Kanebo, Total Finish (Pudrowy podkład w kompakcie)

Podkład w kompakcie Spf 15 do każdego typu cery.
Nadaje skórze aksamitny matowy wygląd na cały dzień, łatwo się aplikuje gąbeczką lub pędzlem, nie wysusza.
Można stopniować efekt krycia, od naturalnego do mocnego.
Duży wybór kolorów.
Osobno trzeba kupić puderniczkę osobno wkład.

jeden z lepszych

produkt przede wszystkim baaaaaardzo wydajny a stosuje go codziennie. Ponadto to co u mnie najważniejsze nie podkreśla suchych skórek, nadaje buzi ładny kolor. Osobiście nie przepadam za gąbkami i aplikuje go pędzlem. nie widac go na twarzy- twarz wygląda naturalnie. Gdyby nie moje podkówki i cienie pod oczami na które cały czas szukam idealnego korektora to byłabym strasznie zadowolona z efektów makijażu. Ciężko mi się wypowiedz jak wypada na tle innych marek (Chanel, Lancome, YSL ....) bo to pierwszy mój podkład z wyższej półki. Mimo wysokiej ceny warto zainwestować moim zdaniem.

przykro mi...

Uwierzyłam na słowo pani w Douglasie i niestety, jest to najgorszy puder jaki miałam. Podkreśla wszystko co chciałabym zatuszować zmarszczki, skórki, pory.... uff szkoda, bo po kosmetykach shiseido, które mi bardzo pasują miałam nadzieję na kolejną udaną przygodę z japońską technologią.

Używam tego produktu od:m-ca

bdb!

Dobry kosmetyk-właściwie najlepszy kompakt z jakim mialam stycznosc-mam z serii sensai z dzialaniem przeciwzmarszczkowym-kolorek topaz beige-kolorek rewelacyjny,skóra matowa,piekna,gładka-prostota nakladania zasluguje na pochwałe-bez smug i zaciekow-własciwie kompakt doskonały.Matuje go prasowanym double matte Estee Lauder i efekt jest naprawde cudowny-poza tym podklad ten naprawde swietnie pielegnuje skórę-przy demakijażu mam uczucie odżywionej i zregenerowanej cery i to chyba najwiekszy plus tego kompaktu-makijaz nie musi szkodzic cerze jak sie okazuje.Cena niestety zabójcza-ale juz wiem ze chyba nie bede potrafiła sie z nim rozstac.Szczerze POLECAM

Używam tego produktu od:miesiąca

gdyby nie ta cena.....

Zaznaczę na wstępie, że stałam się przez przypadek posiadaczką jedynie próbki tego podkładu (całkiem nie mała owa próbka), więc nie będę się wypowiadać w sprawie puderniczki, a tylko samego podkładu.
Jest świetny na lato w postaci lekkiego korektora na przebarwienia, sińce pod oczkami, skrzydełka nosa. Pięknie się rozprowadza, kryje bardzo dobrze, sam nie będąc widocznym.
Po nałożeniu na całą twarz,pięknie i na długo (!!) ją zmatowił, wyrównał koloryt. Jest trwały.
Dokonałabym zakupu, niestety przekracza to moje możliwości finansowe.:( Jednak polecam, bo warto

Używam tego produktu od:około 2 miesięcy jako korektor głównie
Ilość zużytych opakowań: 1 całkiem pokaźna próbka :)

Zacznę ocenę od opakowania: porządne, dzielnie znosi transport w torebce;-). Gąbeczka do nakładania oddzielona jest od podkładu. Jedna strona służy nam do nakładania a druga do usuwania zbyt dużej ilości którą naniosłyśmy a o to nie jest trudno. Mam cerę naczynkową na policzkach, na brodzie wyskakują niespodzianki w postaci trądziku i mam przebarwienia, a boki i czoło jest lekko przesuszone. Maskuje te niedoskonałości super, dość mocno. Buzia wygląda naturalnie, świetnie na jakieś wieczorne wyjście. Podkład nie wysusza, nie podkreśla zmarszczek i jest bardzo wydajny. Używam go jedynie na wieczorne wypady bo na dzien wolę stosować podkłady w kremie. Polecam

Świetnie kryje.

Bardzo dobry kompakt na zimę, łatwo się nakłada, na buzi mało widoczny - choć aplikować go należy lekką ręką, łatwo przesadzić. Puder ładnie się spisuje na buzi, jest trwały, dobrze znosi poprawki w ciągu dnia, nie ciemnieje, nie znika, nie zmienia koloru.

Na uwagę zasługuje bardzo dobre krycie i piękne kolory (ja mam odcień 202 - śliczny beż dla bladej cery, bez cienia różu).

Nie nada się jednak dla cer tłustych, ja mam mieszaną w kierunku suchej, a strefa T szybko mi się pod nim przetłuszcza.

Puderniczka taka sobie, znam dużo ładniejsze, w dodatku koszmarnie droga.
Produkt dobry, warto wypróbować.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Nie dla mnie

Podkład bardzo podkreśla zmarszczki mimiczne i suche skórki, osiada na włoskach, włazi w pory.
Moja mieszana cera świeci się po mniej więcej godzinie od użycia jak po kremie półtłustym.
Fatalny pomysł, że puderniczkę trzeba dokupić oddzielnie. Inaczej podkładu nie da się używać poza domem, bo sprzedają go w cienkim plastikowym spodeczku z przezroczystą nakładką. za to puderniczka jest wygodna, ma oddzielną przegródkę na gąbkę.
Bardzo ciężko dobrać kolor, kupiłam więc 2 kolory i do tej pory gdzieś się przewalają po szufladzie.
bardzo widoczny na twarzy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: nie do końca 2