Avon, Solutions, Pure Pore-Fection, Skin Refining Mask (Głęboko oczyszczająca maseczka do twarzy)

Oczyszczająca, odświeżająca i matująca maseczka przeznaczona dla osób o cerze tłustej, mieszanej, świecącej i z rozszerzonymi porami.
Maseczka delikatnie, ale bardzo dokładnie usuwa zanieczyszczenia oraz obumarłe komórki z powierzchni skóry, obkurcza pory i pochłania nadmiar sebum. A dodatkowo działa ściągająco, poprawia ukrwienie oraz koloryt skóry. Doskonale wpływa na zanieczyszczoną cerę o zatkanych porach, gdyż znacznie ogranicza produkcję sebum.
Maseczka jest hypoalergiczna, testowanana dermatologicznie. Nie wywołuje zmian trądzikowych, nie zatyka porów.

Sprawdziła się

+ świetnie oczyszcza
+ napina skórę (w pozytywnym znaczeniu)
+ matuje moją mieszaną cerę i nie przesusza jednocześnie policzków
+ wygładza i lekko rozjaśnia
+ pozwala ograniczyć występowanie niespodzianek
+ szybko zastyga
+ jest wydajna

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

* doskonale oczyszcza i ściąga skórę
* spowalnia przetłuszczanie się skóry
* po użyciu skóra jest lepiej napięta i miękka
* delikatnie rozjaśnia cerę
* jest naprawdę skuteczna na wypryski

Dobry

Jestem całkiem zadowolona z efektów jakie daje ta maseczka.
Jak się ją nałoży na twarz to gdy zastyga to czuje się że oczyszcza dogłębnie:)
Drobinki peelingujące są świetne bo jeszcze zanim maseczka zadziała robię już peeling, więc 2 w 1:)
Po zmyciu skóra na twarzy jest naprawdę dobrze oczyszczona, gładziutka, po prostu super:) Polecam, bo w promocji jest całkiem niedroga a naprawdę dobrze działa.

Używam tego produktu od:ok 2 lat może więcej
Ilość zużytych opakowań:ze 3

Dobra

Dla mnie ta maseczka jest całkiem okey :)
Mam związane z nia bardzo dobre wspomnienia.
Mam trądzik ,a na wyjazd do rodzinki zapomniałam moich kremów :(
Wzięłam jednak jakoś zupełnie przypadkowo ze sobą tą maseczkę i tylko dzieki niej nie miałam pełno wyprysków! Uratowała mnie ;)
Skóra dzieki niej jest superr wygładzona , i musze powiedzieć że dobrze zmatowiona no i w moim przypadku znikają pryszcze :)
Polecam. Myślę że warto spróbować

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka ;)

do cery tlustej

jest to maseczka z peelingiem, bo zawiera bardzo delikatne drobinki, no i w sposobie uzycia tez jest napisane, ze nalezy ja naliozyc i troche pomasowac twarz, a dopiero potem zostawic. bardzo fajnie oczyszcza i usuwa odstajace skorki. mimo, ze nakladam bardzo cienka warstwe to dosc mocno sciaga jak zasycha. kolejny plus, to to,ze ladnie pachnie. nadaje sie raczej do skory tlustej i mieszanej. ja mam mieszana, ale czasem za mocno mi wysusza cere (szczegolnie na policzkach, wtedy nawet lekko szczypie). ale nadaje sie np. do pojedynczych syfkow, wtedy szybciej znikaja:) skora po tej maseczce jest gladka i matowa. ogolnie polecam :)

Używam tego produktu od:2 mies

lekki delikatny... fajny

udane polaczenie maseczki z peelingiem

ladny swiezy zapach
delikatny peeling
mozna stosowac dosc czesto nie powoduje podraznien
skora staje sie gladka i matowa

mnie osobiscie bardzo pomaga na cere. przez to iz nie jest zbyt agresywny lubie jej czasem uzywac nawet codziennie( np w tych dniach miesiaca kiedy wiem ze lubia wyskakiwac niespodzianki) i sprawdza sie swietnie

przy pierwszych uzyciach potrafi jednak podrazniac

Używam tego produktu od:pol roku

jest dobrze

maseczka jest swietna.. moze zaczne od plusow- cudownie wygladza skore, daje uczucie swiezosci i gladkosci po prostu po jej uzyciu czuje ze cos sie zmienilo na lepsze na mojej twarzy! chyba o to chodzi w kosmetykach tego typu prawda? minusem jest to ze trzeba nalozyc spora ilosc zeby cos zdzialac.. na poczatku nalozylam jej malo na twarz bo raczej jestem oszczedna jesli chodzi o kosmetyki i w trakcie wmasowywania zaczela mi "uciekac" wiec na oko starczy mi na 20-25 uzyc. cere mam normalna ze sklonnoscia do niedoskonalosci i dla mnie jest bardzo pozytywnym odkryciem. zaznaczylam iz nie wiem czy kupie bo.. po prostu lubie eksperymentowac :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2/25

Seledyn plus drobinki

Jak dla mnie pachnie świetnie, rewelacyjne drobinki które rzeczywiście złuszczają i i ten seledynowy kolor -uroczy. Nie jestem pewna na ile zapobiega wszystkim tym wypryskom, ale na pewno nie zapycha bardziej. Wydajna ! Przyjemna w użyciu ! Warto spróbować!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 3/4 opakowania

niezła

Maseczka ładnie pachnie, łatwo ją zmyć, ma fajne drobinki wygładzające skórę. Dość wydajna, starczyła mi na ok. 3 miesiące (używałam jej 3 razy w tygodniu). Dobrze oczyzcza cerę, choć z większymi "niespodziankami" nie radzi sobie. :( Zwęża pory. Lekko szczypie przy nakładaniu, ale nie podrażnia.

Używam tego produktu od:

paskudna

Kopiuję recenzję ze starej maseczki gdyż o tę własnie chodziło (z drobinkami).

Ta maseczka jest owszem czyszcząca ale długo ten efekt nie działa.Dużym plusem są drobinki które świetnie złuszczają naskórek.Po jakimś czasie masowania maseczka zastyga i można w niej trochę posiedzieć.Zmywa sie w miarę szybko, śmierdzi dość konkretnie.Efekt jest ale nie wyczuwam go na dłuższy okres.

19.03.06. Obniżam 2 gwiazdki za:
-wrażenie że ładuję na twarz całą tablicę Mendelejewa
-efekt 12 godzinny-generalnie ta maseczka nie pomaga skórze tylko daje krótkotrwały efekt
-smród-tego się nie da używać
Teraz kupiłam maseczkę Arizona Hot Sand i nareszcie odczuwam przyjemność stosowania tego kosmetyku. Z tą zieloną to był koszmar.
Odradzam

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1