Uroda, Melisa, Pomadka do ust pielęgnacyjno-ochronna z filtrami UVA/UVB (stara wersja)

Pojemność 4,2 g

Pomadka do ust pielęgnacyjno-ochronna z filtrami UVA/UVB, naturalnymi woskami pszczelim i z liści palmy, lanoliną oraz witaminami A i E troszczy się o naturalne piękno ust. Pomadka z filtrami UVA i UVB wspomaga ochronę delikatnej skóry ust przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.Dodatkowo formuła z witaminami A i E oraz naturalnymi woskami: pszczelim i z liści palmy Karnauba pomaga chronić usta przed wysuszeniem i pierzchnięciem. Zawiera również lanolinę o właściwościach nawilżających. Ma przyjemny zapach, który zapewnia uczucie komfortu podczas stosowania. Idealnie rozprowadza się na ustach.

Dobra

Dobrze nawilża, przyjemnie pachnie. Niestety wg mnie mało wydajna. Długo utrzymuje się na ustach. Jest dobra, ale nie rewelacyjna. Poza tym jak dla mnie cena nie jest adekwatna do jej działania.

Używam tego produktu od: około 3 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

uzleżniająca usta

Pomadka ładnie pachnie, naturalnie, nie żadnymi ostrymi aromatami. Bardzo dobrze natłuszcza usta, chroni je, nawilża. Minus to opakowanie za szerokie w stosunku do pomadki- dlatego ona przechyla się w tym opakowaniu;/ Fajnie że jest dostępna w marketach:)

Edit: niestety po zakupie kolejnej stwierdzam że po szybkim wchłonięciu usta są nie nawilzone, swędzą domgając się kolejnej porcji pomadki....

Doskonała :)

Dałam za nią 4,20 zł a pielęgnuje i chroni sto razy lepiej od przereklamowanego carmexu !
Absolutnie nie wysusza ust,wszystkie suche skórki których narobił mi carmex ,po tej pomadce jakimś sposobem poznikały,naskórek się pięknie wygładził,usta stały się mięciutkie a do tego ta pomadka ma miły zapach :)
Nadaje się też pod błyszczyk czy jakąś sucha szminkę żeby ust nie wysuszyć.
Opakowanie jest wygodne ,łatwo się wykręca,nic nie zacina,sztyft ma przyjemna nie oblepiającą ust konsystencję ale chroni bardzo dobrze mimo że nie kosztował majątek.
Wydajność zależy oczywiście od tego jak często będziemy nakładać na usta.
Dodatkowy plus za to że pomadka jest trwała i nie znika szybko z ust :)
Jestem z niej bardzo zadowolona do tego stopnia że kupiłam już drugie opakowanie i używam z przyjemnością :)

Używam tego produktu od: kwiecień
Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo dobra

Dobra,niedroga pomadka.Odżywia,nawilża i natłuszcza wargi na dość długo,nie trzeba jej aplikować co kilka minut.Zapach nawet ładny,chociaż niespecjalnie przypadł mi do gustu.Także posmak jest nieco chemiczny.Opakowanie ok,nic nie pękło ani nie rozleciało się.

Używam tego produktu od: styczeń 2011
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

bardzo lubię

Niby taka prosta zwykła a tyle potrafi :)
Jest to idealna pomadka pod suchą szminkę albo gdy nie mamy ochoty mieć coś kolorowego na ustach.

Ja na przykład nie lubię za bardzo kosmetyków do ust nakładanych palcem dlatego ją kupuję.
Po zuzyciu trzech opakowań potwierdzam że produkt znakomicie nawilża a przede wszystkim natłuszcza usta chroniąc je przed wiatrem i mrozem.
Lubię tez zapach tej pomadki.
A dodatkowa gwiazdkę przyznam za to ,że dzięki niej poznikały mi z warg te przeklęte suche skórki i usta są wreszcie gładziutkie :)

Plusik tez za malutką cenę :)

Wspaniała pomadka !

Naprawdę pielęgnuje usta a nie tylko obiecuje .
Sprawdziłam ten produkt dokładnie to juz chyba ósma pomadka "melisowa" w moim życiu i na pewno nie ostatnia.
A świetna jest dlatego bo chroni nawet w największe mrozy !!! przetestowałam więc wiem co piszę :)
Nigdy po jej zastosowaniu nie zdarzyło mi się żeby popękały czy spierzchły mi usta.
Natłuszcza nawilża i chroni.
Podoba mi się jej "tłustość " dzięki której nie muszę sie martwić o stan moich ust.Łatwo się rozprowadza i ma miły zapach ,opakowanie proste ale wygodne :)
I jeszcze ta niska cena to rewelacja !

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: chyba osiem

dobra bo polska

Do pomadek Melisy zywie niejaki sentyment, gdyz pierwszy raz sprobowalam ich chyba z 15 lat temu, gdy bylam mala dziewczynka.Od tamtego czasu uzywlam juz wszystkich mozliwych pomadek ochronnych, az w koncu zauwazylam w sklepie Melise i od razu postanowialm ja kupic. Jakize bylo moje zdziwienie, ze pomadka nie dosc ze super nawliza, to jeszce milo pachnie i jest calkeim wydajna.Konsystencja sztyftu jest rewelacyjna,ani za twarda ani za miekka, po prostu w sam raz.Podoba mi sie takze sliczny zielony kolor opakowania.Dotad uzywalam regularnie carmexu, ale w porownaniu z melisa wydaje mi sie jakis zbyt agresywny, mentolowy.Na chwile obecna Melisa to moj KWC:)

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: ciągle mam 1-sze opakowanie

Przebija wszystkie inne.

Kupiłam w sklepie kolo mnie za 4.80. Byłam zdzwiona ceną, myślałam że to kolejna zwykła świecówka, jednak jak pozytywanie się zaskoczyłam. Pomadka ma śliczne opakowanie, takie zielone (na pierwszy rzut oka proste, ale według mnie bardzo szykowne). Nie wiem, wy pomadka się otiwera tak niechcący np. w kieszeni bo zazwyczaj maluje sie nią w domu. Zapach trudno określić, takie może mleko (?). Smak raczej nie przeszkadza, taki neutralny jest. Nadaje się jako podkład pod wysuszającą usta szminkę. Wielki plus za cenę. Melisa jest lepsza od nivei i dużo tańsza. Długo się utrzymuje no i to nawilżenie...kocham ja. Dobrze chroni usta. Na 100 % kupie jeszcze nie raz ;)Używam tego produktu od: paru dni.Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

_____
EDIT:
Robię ją KWC jako produkt do pielęgnacji ust-jest tania i na dodatek dostępna w sklepie koło mnie. Może i nie jest okologiczna, organiczna i wogóle jak mój ukochany F&R do ust, ale i tak ja lubię. ;)

Zapach ;)

Tak jak już ktoś napisał - jest to kosmetyk nieśmiertelny! Ma obłędny zapach, dobrze nawilża i chroni!!!!!!!!!!!!! Uwielbiam ją. ;) ;P Kosztuje grosze a starcza na dość długi okres używania

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

KWC

Jest to kosmetyk NIEŚMIERTELNY!!
Używam go od wielu lat o każdej porze roku. Cudownie nawilża, natłuszcza, chroni i dba o usta.
Ma same plusy i ani jednego minusa. Po prostu CUDO!

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

jedna z najlepszych

Wykasowało mi recenzję. Używam jej od wielu lat , zużyłam chyba ze 20 opakowań. Szmineczka ochronna jest świetna, nawilża spierzchnięte usta i na długo pielęgnuje. Łatwo rozprowadzić cienką warstwą, lekko nabłyszcza wargi , uelastycznia naskórek. Nadaje sie pod zwykła szminkę dla dodania połysku. ma miły delikatny zapachj i co ważne, w upale nie rozpływa sie i nie łamie. Wydajna. Teraz trudno ją kupić, przynajmniej we Wrocławiu.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ze 20

Może nie ideał, ale jest OK.

Kiedyś zakupiona, odstawiona i odkryta na nowo. W sumie jest to całkiem niezły produkt. Katar sienny uzależnił mnie od chusteczek, a co się z tym wiąże często mam poobcieraną górną wargę. Ostatnio szukałam czegoś w kosmetyczce, aby poradzić sobie z nieprzyjemnym uczuciem wysuszenia i odnalazłam tą oto pomadkę. Jest to niezły produkt jak za tą cenę.

Plusy:
-brak intensywnego zapachu, prawie nie wyczuwalny
-brak intensywnego smaku, prawie niewyczuwalny
-nie jest kleisty
-nie ma w sobie nic co zachęcało by do zlizywania go
-nie roluje się
-ładnie natłuszcza, ale nie ma się wrażenia że przed chwilą spożywało się tłusty posiłek

Wydaje mi się, że jest to dobry produkt na czas bardziej letni.

Minusy:
- nie utrzymuję się tak długo na ustach jak np. Tisane (jest on moim KWC jak na razie)ale jest za to "lżejszy"
- ściera się pod wpływem jedzenia czy picia

Używam tego produktu od:jakiś czas