Wibo, Water Sheen with Maxi Lip (Błyszczyk do ust z efektem 3D)

Wibo, Water Sheen with Maxi Lip (Błyszczyk do ust z efektem 3D)

Wibo Water Sheen to silnie metaliczny, jasny błyszczyk, którego składniki mają za zadanie realnie powiększyć usta poprzez ich lekkie podrażnienie.
Maxi Lip przywraca gęstość skórze właściwej - zwiększa objętość ust nawet o 40%, poprawia kontur ust, nawilża i pielęgnuje. Usta stają się nawilżone i gładkie. W eleganckim opakowaniu kryje się pędzelek, dzięki któremu można dokładnie "wylakierować" usta.

Niezły za tę cenę

No to ja się wpiszę, jako ta, która zgłosiła ;) Dla mnie ten błyszczyk ma parę plusów i parę minusów. Plusy:
- eleganckie opakowanie
- ten pędzelek, który mi się podoba
- ładny zapach i ciekawe "wrażenia" ;) po aplikacji
- kolor, który, nakładany wydaje się być maksymalnie metaliczny, a "pokornieje" na ustach, dzięki czemu wygląda dyskretniej
- nie wysusza
- tani

Minusy:
- dość nietrwały
- tylko jasne odcienie (no, ale ma powiększać, a ciemniejsze pomniejszają :D
- trochę trzeba się napracować przy nakładaniu
- nie ma efektu Water Sheen, a raczej Pearl-Metallic :D
Jednak mimo wszystko ogólnie jestem na tak.

Używam tego produktu od: 1 dnia :D
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

lubię

Mi osobiście ten błyszczyk bardzo odpowiada, mam kolorek nr 13, taki delikatny brązik który bardzo fajnie,nienachalnie wygląda na ustach. Ustka sa troche jakby powiekszone ale bez przesady oczywiscie. Chłodzenie jest fajne, fajniejsze niz w juz chyba kultowym be glamour. Bardzo podoba mi sie zapach tego błyszczyku. Jest gęsty wiec długo utrzymuje mi sie na ustach, troche przyklejają sie do niego włosy. Co od pędzelka to troche rzeczywiscie nieudany, gąbeczka byłaby lepsza.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Taki sobie.

kolorek mam śliczny, beżyk ale taki... nietypowy :) cudnie wygląda na ustach, utrzymuje się normalnie po błyszczykowemu czyli niedługo. niestety nie lubię tego uczucia mrowienia i nie przepadam za słodkim zapachem.
pędzelek jest raczej... niepraktyczny. nie da się nim pomaziać w biegu. trzeba się ciapać przed lusterkiem bo pędzelek malusi taki i nieporadny... ;)

ale ogólnie ujdzie. niedrogi więc można spróbować.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Są lepsze

Aż tak ostro jak poprzedniczka to tego błyszczyku nie ocenię,ale pewne fakty sa niezaprzeczalne...Jak opakowanie jest na taką firmę ładne,to już pędzelek i otwór jest okropny,po się bardzo wylewa i pędzelek jest mały.Konsystencja akurat mi się podoba,niektórym się spodoba.Niestety,kosmetyk bardzo nietrwały.
Jeśli chodzi o powiekszanie,to pewnie coś tam zawiera,bo po nałożeniu czuć to charakterystyczne mrowienie i chłodzenie,usta są trochę uwydatnione-można to zauwazyć,ale już nie sądze żeby inni to zauważyli.

Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań:-

mega badziew

co to w ogole ma byc???jakas kpina.
wstrętna maż, która się waży, nie daje rozprowadzić, a maluje się jak lakierem do paznokci.nawet po rozsmarowaniu najdokladniej jak sie da palcem, waży się, wygląda jak plastelina.
nie bede jeszcze wspominac, zesie leje, ze beznadziejny pedzelek, bo i tak toto sie do niczego nie nadaje .

Używam tego produktu od:2 razy i na smietnik

Nie podoba mi się.

Błyszczyk jest niedrogi, ma ładny zapach i smak (guma balonowa), ale tutaj kończą się jego zalety. Uwazam, że pędzelek jest bardzo niewygodny, blyszczyk ma dziwna konsystencje i ciezko mi jest go rownomiernie rozprowadzic. Ponadto, uczucie chłodzenia jest nieprzyjemne, a po uzyciu usta sa bardzo wysuszone. Nigdy wiecej go nie kupię.

Używam tego produktu od: część pierwszego i mam go dosyć.
Ilość zużytych opakowań: