Maybelline New York, WaterShine Elixir (Błyszczyk do ust)

Maybelline New York, WaterShine Elixir (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk zawiera silnie skoncentrowaną ilość pigmentu, który na ustach tworzy coś pomiędzy lustrzanym efektem, a odbijającymi się drobinkami delikatniutkiego brokatu. Posiada rownież w swoim składzie natłuszczające olejki, które nawilżają i eksponują usta - te staja sie lśniące, pulsują kolorem, przyciągają uwage, są kuszące i zmysłowe :) Trwałość jest (!) ponad zadowalająca. Ale największą przyjemnoscią jest wygodny aplikator, (przekręcamy końcówke błyszczyka, żeby z drugiej strony wydobyć jego zawartość), który pozwala : raz, na dokladne wymierzenie ilości błyszczyka, dwa, na precyzyjne i jednolite go nałożenie, trzy, utrzymanie higieny, ponieważ otwór można wyczyścić i nic a nic się nie wylewa. Istnieje w 12 hipnotyzujących kolorach.

o przedłużonej trwałości
Efekt
z drobinkami
w płynie /z aplikatorem

kwc!!!! juz w Polsce!

Genialny kosmetyk-usta lsnia niczym tafla wody roziskrzona gwiezdnym pylem (tak mi sie to jakos kojarzy
:) Superwygodna forma aplikacji dzieki ,,wykrecanej\ koncowce niby-flamastra. Swietna paleta kolorow do wyboru..i bardzo przyjazna cena, ok.25pln. Trwalosc raczej dobra..choc pamietac nalezy ze jakby to sie nie nazywalo to jednak przejawia wlasciwosci blyszczyka..a co za tym idzie pocalunkow i pysznych obiadkow nie zniesie tak dzielnie jak produkty typu color stay.
Poki co jestem tym cudenkiem zachwycona.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:pierwsze..ale ciemniejszy kolor juz w planach

świetny!

Jak narazie użyłam go dopiero z próbki,w Cosmopolitanie jest gratis:) i jestem zachwycona! konsystencja gęsta,kryjąca,piękny połysk jak tafla wody.Nakładałam go pędzelkiem,ale liczę ze dobrze się będzie nakładać z tym dziurkowanym opakowaniem :)
Mam odcień 542 Vibrant Wine,ciemny róż,dla brunetek lubiących mocny makijaż :) Ja lubię delikatny i zamierzam rozejrzeć się za delikatniejszym kolorem :)
Jednak połysk,konsystencja....super !

Używam tego produktu od:raz użyty
Ilość zużytych opakowań:próbka

Jak narazie KWC

Rewelacyjne cudenko. Swietnie sie naklada : przekreca sie druga czesc koncowki, zeby przez kilka drobnych, plastikowych otworkow wyplynal blyszczyk - przez co cala akcja jest bardzo higieczniczna, i przede wszysttkim mozna kontrolowac ilosc nalozonego blyszczyka na usta. Opakowanie piekne - chromowane, eleganckie praktyczne, poreczne. No i przede wszystkim EFEKT : usta sa sliczne, jest to lustrzane odbicie, ale jednoczesnie z bardzo intensywnym nasyconym kolorem, zawierajacym akurat w sam raz wymierzona ilosc drobniusienkiego brokatu. Cudo :D
Mam numer 518 Pink Seduction - bardzo naturalny, bezowo-rozowawy.

Używam tego produktu od: 2 mscy