Avon, Clearskin, Immediate Response Blemish Treatment (Szybko działający żel na wypryski) (nowa wersja)

Aktywna formuła z kwasem salicylowym. Co ważne, kojące wyciągi nie wysuszają skóry. Pomaga zlikwidować wypryski. Nakładasz miejscowo i zdejmujesz jak maseczkę peel-off.
Usuwa pryszcz w ciągu nocy!

Nie działa

Zachęcona bardzo pozytywną opinią koleżanki zakupiłam ten żel wiosną. Niestety mimo regularnego stosowania nie zauważyłam żadnych efektów więc go wywaliłam i na pewno nie skuszę się już na żaden z produktów serii Clearskin.

Używam tego produktu od: przez pare tygodni
Ilość zużytych opakowań: pół 1

brak efektow

ogolnie nie przynosi zadnych efektow, przynajmniej zauwazalnych, na pewno ma dzialania bakteriobojcze i w jakis sposob musi dzialas na wszelkie wypryski ale wiadomo ze nie znikaja one natychmiastowo, badz w krotkim czasie, plusem jest ze jest bardzo wydajny. zuzylam kilka opakowan bo tyle mi zamowila kiedys mama ale ostatnie sie koncze i chyba juz po niego nie siegne

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Nie przynosi efektów ...

Według mnie ten żel nic nie pomoga ...
nakładam go na wypryski, a one i tak są ciągle tej samej wielkości.
Być może komuś pomoże ... to pewnie zależy od cery.
Na mojej buzi niestety się nie sprawdził.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań: 1 albo 2

Mało skuteczny..

Używałem go jakies 2 lata temu i uważam,że nie przynosi oczekiwanych rezultatów.Jeżeli szybko wyłapiemy jaka niespodziankę,to jest szansa,ze może się zmniejszy.

Ogólnie mam zła opinie na temat Avonu - sama chemia,jak dla mnie.No,ale jaka cera taka opinia.Na kogos moze zadzialac@

Używam tego produktu od: kiedys używałem

Super!

Ogólnie kosmetyk bardzo dobry. Jeżeli szybko wyłapiemy pryszcza i posmarujemy go (ja zawsze na noc smaruję) to rano obudzimy się z duuużo mniejszym wrogiem. Podbiera mi cała rodzina, więc nie tylko na mnie tak działa. Niestety, gdy pryszcz już jest dość duży to nie pomoże. No i nie można go stosować w ciągu dnia gdy gdzieś wychodzi, bo gdy zasycha staje się widoczn.