Essence, Forget it! 3 in 1 concealer (Korektor 3 w 1)

Essence, Forget it! 3 in 1 concealer (Korektor 3 w 1)

Paleta 3 korektorów w jednym opakowaniu. Kolor różowy - dla maskowania sińców pod oczami, kolor beżowy - dla wyprysków, kolor zielony - dla naczynek. Kremowa konsystencja i połączenie trzech kolorów w jednym opakowaniu to główne zalety tego produktu.

jak za tą cenę..

fajnym patentem jest umieszczenie trzech kolorów korektorów w jednym opakowaniu i wypuszczenie ich na rynek za stosunkowo niską cenę (zapłaciłam 11zł). korektor jest dosyć dobry w swoim przedziale cenowym.
nie zauważyłam, aby wysuszał skórę.
kolor beżowy dosyć dobrze kryje przebarwienia i zaczerwienienia oraz wypryski. mam dosyć jasną karnację, a ten odcień nie jest dla mnie zbyt ciemny.
kolor różowy i niebieski (bo on u mnie bardziej przypomina niebieski niż zielony) używam do maskowania cieni pod oczami oraz rozjaśniania.
podoba mi się to, iż bardzo łatwo się rozprowadza i jest prawie niewidoczny na skórze, gdy na buzię nie mam nałożonego podkładu.
gdy korektor nakładam pod oczy, pod podkład, tworzy się dosyć wyraźna gruba, sucha warstwa. za to wielki minus. Używam tego produktu od: ok. dwóch tygodni.
Ilość zużytych opakowań: dopiero zaczęłam używać.

niezły

Pewnie jeszcze kupię,chociaż kusi mnie Maybelline.:)
Kosmetyk jest tani (z tego co pamiętam zapłaciłam z jakieś 11 zł?)a w opakowaniu otrzymujemy 3 korektory.Używam na przemian beżowego i różowego-obydwa świetnie maskują cienie pod oczami.Na ten zielony też nie znalazłam jeszcze pomysłu-ale kto wie?W miarę trwały.A z tego co widzę również wydajny.Można spróbować:)

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

aha

Cóż mogę powiedzieć, dobry korektor za śmieszne grosze. Pomysł "3 w 1" może być plusem i minusem, dla mnie to bardziej minus bo w zasadzie używam różowego(na cienie od oczami), sporadycznie beżowego (trochę za ciemny, ale ponieważ moja cera jest dziwaczną mieszanką ekstremalnej bladości + oliwkowego odcienia, wtapia się) no a zielony-to nie wiem. Ale korektor naprawdę porządnie rozświetla, wyraźnie-no, może nie w 100%, ale sporo-tuszuje cienie pod oczami, łatwo się rozprowadza, nie roluje się pod podkładem i raczej nie znika w ciągu dnia. Za taką cenę to powód do 4*.Używam tego produktu od:parę razy
Ilość zużytych opakowań:jw
03.02.07.Edit bo przypadkowo użyłam tego beżu do zamaskowania cieni pod oczami, i okazało się że jest rewelacyjny w tej roli. Naprawdę rewelacyjny! I za takie groszaki:)

Nie polubiliśmy się

Używam różowego - na sińce pod oczami i beżowego, na niedoskonałości cery.

Różowy nieźle kryje cienie pod oczami, wymaga poprawki w ciągu dnia.

Beżowy jest rozczarowujący. Słabo kryje, a na dodatek jest bardzo widoczny na skórze. Mam śniadą cerę więc odcień jest dla mnie odpowiedni (przy bladej, alabastrowej nie sprawdzi się)

Zielonego jeszcze nie przetestowałam, albowiem, nie mam czego nim kryć.

Używam tego produktu od:tygodnia

polecam

Kupiłam przypadkiem, bo zazwyczaj używałam tylko zielonego korektora i dermacolu do korekt. Różowy odcień stosuje się po oczy i dobrze kryje sińce. Zielony radzi sobie z zaczerwienieniami. Brązowy tuszuje jakieś krostki itp., ale mógłby być trochę jaśniejszy, bo dla mnie jest za ciemny.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

A bo ja wiem...

Jak narazie nie umiem sie do niego przekonac... Ale z 2 strony uzywam od niedawna. Jak narazie ma ***. Bo niby kryje cienie pod oczami ale ta zielen jakas taka hmmph dziwna. Albo nie radzi sobie z zaczerwienieniem a jak radzi to ma sie twarz w zielone kropki :baba: Bez ok, nawet mi pasuje. Ogolnie moze byc, moze kiedys zmienie recenzje na lepsza (lub gorsza)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: poczatek 1

uniwersalny:)

Kto wymyślił zielone korektory, wcale nie maskują naczynek a malują twarz na biało-zielono!teoretycznie korektora powinno się używać na podkład, ale jak się umorusać na zielono i niczym nie przykryć?:P z kolei po przykryciu nałożona uprzednio warstwa rozmazuje się;/

korektor ma dość gęstą konsystencję szczególnie kolor zielony.
różowy nie jestem przekonana czymaskuje sińce-ja mam wrażenie, że podkreśla fioletowe sińce!
beżowy bardzo ładnie pokrywa niedoskonałości, ma najlepszą konsystencję, idealnie pokrywa niedoskonałości i długo się utrzymuje na skórze.

ogólnie plus za fajny pomysł połączenia trzech kolorów dzięki czemu nie trzeba kupować kilku korektorów.
minus za brak opisów na opakowaniu, brak też informacji o pojemności, składu itp

Za fajny beżowy korektor jestem skłonna dać 5 gwiazdek;D

Używam tego produktu od:ponad rok