Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Krem na noc dotleniający

Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Krem na noc dotleniający

Krem na noc dla młodych kobiet o działaniu dotleniającym, nawilżającym i regulującym jej płaszcz hydrolipidowy dzięki działaniu wyselekcjonowanych protein zbóż i polisacharydów. Powoduje, że skóra jest wypoczęta, nawilżona i pełna energii. Stymuluje naturalną aktywność skóry podczas snu usuwając oznaki zmęczenia i stresu.

najpierw ok, potem mniej

Na początku byłam zachwycona tym produktem, kupiłam na próbę całą serię- krem na dzień, na noc, pod oczy i zel do mycia twarzy. Najpierw wszystko super, pierwsze drugie opakowanie. Nic nie uczulało, fajnie i na długo nawilżał, cera gładziutka.

Jednak gdy rozpoczęłam ostatnie opakowanie (trzecie), zaczęła mi się strasznie cera przesuszać i dodatkowo po nałożeniu kremu dostawałam uczulenia. myślałam najpierw,z ę to przypadek, ale było tak raz, drugi, trzeci... Nie wiem czemu tak sie stało, nigdy nie miałam wrażliwej cery, może za długo go używałam.... W każdym razie teraz mam mieszane co do niego uczucia.

nie dla mnie :(

Dałam temu produktowi dwie szanse i niestety dwa razy się zawiodłam.... Fakt faktem skóra rano wygląda na wypoczętą, ale jest koszmarnie sucha! Mam skórę mieszaną, tłustą w strefie T, a ten krem okropnie wysuszył mi cerę.
Jeśli ktoś chce może wypróbować, bo cena jest zachęcająca, ale ja wyrzucam go do kosza.

Używam tego produktu od: 4 miesiące z przerwami
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Znakomity...

Kupiłam go razem z żelem do mycia twarzy z tej samej serii i podobnie jak żel - jest świetny. Nawilża, odżywia, nie zapycha, rozjaśnia skórę. Kosztuje niewiele, ma świetne działanie, a dodatkowo kosztuje niewiele.

Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

bardzo fajny

Kupiłam go bo skończył mi się krem na noc, a jeśli chodzi o kremy na noc.. jakoś lubie nowości.
Kremik jest bardzo przyjazny. Wchłania się bardzo szybko, nie pozostawia tłustej warstwy, nie wyszuszył mi buźki... Cena jest także bardzo przystępna.
Nigdy nie stosowałam produktów tej firmy, chociaz jak tylko skończy mi się żel do twarzy spróbuje właśnie zakupić żel z tej serii...
Nie wiem czy kupię go ponownie.. pewnie tak o ile nie skusi mnie coś nowego :)

Używam tego produktu od: kilkunastu dni

Reguluje

Dzis właśnie kupiłam 2 opakowanie tego kremiku.

Mam 25 lat i teoretycznie jestem juz za stara na kremy do młodej skóry 18+, ale ten działa na moją mieszaną, zanieczyszczoną cerę szczególnie korzystnie.

Przede wszystkim nie zatyka porów, reguluje wydzielania sebum, przyspiesza gojenie krostek. Bardzo delikatnie nawilża, choć sądzę, że nie posiada działania odżywczego. Dzięki niemu moja skóra rano, po przebudzeniu wygląda świeżo, jest zrelaksowana i wypoczęta. Nie ma mowy o podrażnieniach, czy opuchnięciach, nabrzmiałej twarzy. Konsystencja jest bardzo lekka, błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy.

Do zalet można również doliczyć jego cenę, u producenta w sklepie internetowym kosztuje zaledwie 5 zł.

Używam tego produktu od:5 msc
Ilość zużytych opakowań: na początku 2

Po prostu dobry

Krem mnie jakoś szczególnie nie zachwycił ale i nie zawiódł. Do jego zakupu przekonała mnie głównie opinia recenzentki fuksji, która pisała, że cudownie unormalizował wydzielanie sebum, pomyślałam, że spróbuję. I tu niestety u mnie pod tym względem nie zadziałał, stosuję go już ponad 1,5 m-ca i nadal budzę się rano ze smalcem na twarzy. Jeśli chodzi o nawilżanie, to w tej kwestii sprawia się dobrze, moja skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Krem ma też dobry skład, dzięki czemu nie zapchał porów (czasem pojawia się jakaś krostka, ale może to wina podkładu City Matt, sama nie wiem). Oprócz tego krem się dobrze i szybko wchłania, niemal do matu, ma lekką przyjemną konsystencję i delikatny świeży zapach. Gdyby rzeczywiście normalizował płaszcz hydrolipidowy jak obiecuje producent na pewno kupiłabym ponownie, ale na razie szukam dalej.

Używam tego produktu od:1,5 m-ca

Świetny

Krem kupiłam przez przypadek , potrzebowałam czegoś na noc po kwasach , a że raczej miałam ograniczony budżet to kupiłam ten krem . Jestem zaskoczona efektami - cera jest nawilżona , promienna , ale bez żadnej warstewki tłustego filtru . Polecam :)Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

reguluje cerę.

Kiedyś kupiłam sobie żel do mycia twarzy z tej serii i urzekł mnie swoim zapachem, świetnie wygładzał cerę.
Postanowiłam kupić sobie krem na noc, na dzień i żel pod oczy.

Krem na noc jest lekki, powiedziałabym nawet, że trochę za lekki na jesień i zimę. Dlaczego go używam? Bo cudownie normalozuje cerę, wygładza ją i delikatnie rozjaśnia. Odkąd go regularnie używam na mojej cerze pojawia się zdecydowanie mniej niespodzianek. Cera wygląda na wypoczętą :)

Niezły

Kupiłam,bo potrzebowałam kremu w solidnym pudełeczku na noc;-)Nie był drogi,około 11 zł.Podobno krem jest przeznaczony specjalnie dla cery młodej i odzywia ją w nocy,dlatego wybrałamm go zamiast zwykłego nawilzajacego.
Konsystencja kremu jest bardzo lekka,beztłuszczowa-jak dla mnie za lekka jak na krem na noc,nawet dla mieszanej cery.Ładnie się rozprowadza,szybko wchłsania.Rano cera jest wyraznie wygładzona,nawilzenie oceniłabym na -4.

Używam tego produktu od:1 tydz