Sephora, Pinceau Blush Biseaute (Pędzel do różu nr 17)

Sephora, Pinceau Blush Biseaute (Pędzel do różu nr 17)

Skośnie ścięty pędzel do różu z naturalnego włosia.

Pedzel ladnie dozuje roz, nie tworzy plam. Jestem bardzo zadowolona z jego jakosci. Wlosie nie odksztalca sie, latwy w pielegnacji, trwaly, miekki. Polecam

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: jeden

Świetny do różu

Na początku używania mnie irytował, bo gubił włosie przy aplikacji różu, a jeszcze bardziej po praniu. Jednak po kilku czyszczeniach włoski przestały wypadać, co niezmiernie mnie ucieszyło.
Jest bardzo miękki i delikatny. Nabiera łatwo róż i idealnie rozprowadza go po policzkach. Naprawdę łatwo się nim operuje, bo pozwala na stopniowanie i cieniowanie koloru.
Trochę za długo schnie, ale wybaczam mu to. Czasami po wyschnięciu niektóre włoski "rozczapirzają" się na boki. Mam nadzieję, że kiedyś się całkiem nie rozjadą.
Cena też wysoka, chociaż raz na całe życie (mam nadzieję, że wytrzyma) warto zainwestować.

Używam tego produktu od: około pół roku, może dłużej
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 pędzla

bardzo zadowolona

Jak w temacie- używam rok i jestem cały czas zadowolona. Włosie nie wypada, łatwo się go myje, cały czas jest dobrej jakości, nic się nie placze, poręczny, miękki, dobrze się nim nakłada róż, dobrze nabiera kosmetyk. Cena myślę że jak na tą jakoś- w porządku.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

bardzo dobry

bardzo dobry pędzel. Używam go do nakładania różu - nakłada równomiernie, bardzo ładnie rozprowadza. Pędzel ma miękkie włosie. Dodatkowo na plus osłonka z tworzywa sztucznego zabezpieczająca pędzel przed zanieczyszczeniami. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

dobry pedzel ale...

pedzel jest naprawde dobry, jest miekki, delikatny, nie podraznia twarzy, dobrze wspolpracuje z kosmetykami (rozne roze i bronzery).
wszystko by bylo super gdyby nie pewne ale.. chodzi o to ze pedzel bardzo szybko zaczal gubic włosie...

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: ---

Dobry

Mój ulubiony pędzel. Bardzo dobrze nakłada się nim puder brązujący, jest miękki i miły. Myję go zwykłym mydłem w płynie i nic się z nim nie dzieje, troszkę włosków stracił, ale minimalnie. Nie traci kształtu, jest wytrzymały. Polecam

Używam tego produktu od:roku

Mimo wszystko mój ulubiony :)

Bardzo dobry pędzel! Świetnie przycięte włosie pozwala na idealne modelowanie policzków, do tego można nim idealnie dozować ilość nakładanego kosmetyku. Świetnie sobie radzi zarówno twardymi różami jak np. bourjois (to jedyny znany mi pędzel, którym da się nałożyć ten róż) i bardzo miękkimi jak np. sephora. Minusem jest jednak trwałość pędzelka. Po około rokou używania zaczyna tracić włosie i kształt :( Jednak nie jest drogi i często można trafić na promocje, więc myślę, że i tak kupię ponownie:)

Używam tego produktu od: około roku

Jak dla mnie SUPER;)

Jak dla mnie genialny. Miałam sporo tych pędzli do różu i wkońcu wpadłam na ten. Jak narazie spisuje się dobrze i dam wam rade ja swój myje pod goracą wodą z mydłem a później go balsamem (wysarczy odrobina) i na koniec zostawiam na noc by wysechł i rano spisuje się już dobrze;)

:D

tylko dobry

Kupiłam ponownie z sentymentu... To już trzeci. Pierwsze dwa wytrzymały po dwa lata i to jest główny zarzut, nietrwałość. Poza tym już wcześniej przestały wyglądać i spisywać się tak jak powinny.

Na poczatku, przyznaję, jest super, pędzel dobrze modeluje, ma odpowiednia wielkość, kształt. Osiągam nim efekt o jaki mi chodzi. Jednak z czasem włoski się rozłażą i efekt nie jest już tak subtelny.

Nie wiem czy kupię ponownie, zobaczymy jak będzie się sprawował trzeci egzemplarz:) Choć nie, jednak dam szansę innym:)

Używam tego produktu od: ponad 4 lata
Ilość zużytych opakowań: trzeci

Mój ulubiony :)

Nie wyobrażam sobie pelnego makijażu bez użycia tego pędzla. Doskonale modeluje twarz i jest bardzo prosty w obsłudze. Nadaje się zarowno do rożu jak i do rozświetlacza.

Chyba dobrze trafiłam,bo moj nie lnieje :).

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:2 jeden dostalam w prezencie (drugi oddalam mamie)

Rewelacja!!

Pędzel jest boski! Gruby, natualne włosie, miękkie. Włoski nie wychodzą. Bardzo ładnie dozuje róż, czy bronzer. Sprawdza się również do pudru w kamieniu :) Wygodny, dobrze wymodelowany.
Uwielbiam go!!

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: używa jednego i tego samego :)

zadowolona

Maluje sie nim codziennie od tygodnia i musze przyznac, ze jestem generalnie zadowolona z efektow. Aczkolwiek przede mna jeszcze nauka malowania sie :) Sprawdza sie super przy uzyciu zwyklego rozu. W przypadku mineralnego rozu EDM, ktory jest silnie pigmentowany, to latwo przesadzic i zrobic sobie wyrazna kreske na policzku :) mimo tego, ze strzepuje lub zdmuchuje z pedzelka roz. Podoba mi sie sciety ksztalt, ze nie musze wykrzywiac reki. Na plus tez plastikowa oslonka. Wlosie jak na razie w calosci. Edytuje recenzje jeszcze pozniej.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:uzywam 1