Frederic Fekkai, Full Volume Conditioner

Frederic Fekkai, Full Volume Conditioner

Nowoczesny i ekskluzywny preparat do włosów cieńkich i niepodatnych na układanie. Ultralekka odżywka wygładza, nadaje połysk i objętość, sprawia, że włosy są uniesione u nasady, a fryzura sprawia wrażenie gęstszej i zdrowszej.

WOW!!!

Co tu dużo mówic, odżywka jest wspaniała, zbawienna dla moich cienkich, sianowatych włosów.Po użyciu, moje włosy są lśniace, puszyte, i ładnie się ukadają. Wystarczy tylko je rozczesać i do końca dnia mam super fryzurę, bez użycia produktów do stylizacji. No i wysłuchuję komplementów, że mam piękne włosy. Odżywka wszech czasów!!!

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Rewelacyjny

Zawsze szerokim łukiem omijałam półkę z produktami fekkai. Wydawało mi się, że moje zbuntowane włosy nie są warte tylu pieniędzy.Zwłaszcza, że zawiodlam się na produktach z tzw wyższej fryzjerskiej półki.Konsultantka z sephory widząc we mnie potencjalnego klienta nie chciala dać mi spokoju mamiąc mnie promocją (drugi produkt za pół ceny) oraz wychwalając moje włosy pod niebiosa (cha cha socjomarketing opanowany do perfekcji :) ) i gwarantowała,że będę bardzo zadowolona.Wybrałam tą serię, bo nie mam zniszczonych wlosów, nie lubię ich obciążać latem, bo wtedy muszę myć je codziennie.

Na początku nie podobala mi się ta żelowa kosystencja, wydawało mi się, że będę musiała używać dużo więcej odżywki by móc rozczesać włosy. Nic bardziej mylnego!!Wystarczy odrobina, bo odżywka niemalże sama rozpuszcza sie w dłoniach i wystarczy przejechać palcami po wlosach i po sprawie.
a wlosy..............bajka. Pelne życia, błyszczące, odżywione aż po same końce.

Produkt mimo swojej malej pojemności (200ml) jest naprawdę ekonomiczny,chyba dozownik jest tak skonstruowany by nie wyciskać zbyt dużo preparatu, albo cena sprawia,że nie szaleję :) Jest drogi, ale warty swojej ceny (pod warunkiem że będzie używany tylo przez jedną osobę -mój chłopak ma zakaz :) ).

Co jakiś czas jest w promocji, więc skorzystajcie. Naprawdę warto.
Dostalam teraz 20% zniżki na produkty dostępne tylko w sephorze, więc na pewno kupię sobie jakiś produkt fekkai. Kusi mnie seria more, bo ostatnio mam problemy z wypadaniem wlosów.zobaczymy :)Używam tego produktu od:3 tygodni

Bardzo fajna

Bardzo przyjemna odżywka. Lekka, nie obciąża włosów, ale dobrze wygładza, nadaje połysk, ładnie i trwale pachnie (ziołowo-cytrusowo? hmmm..). Wlosy są "lejące", dobrze się układają, nie wyglądają sianowato, a z tym mam ostatnio największy problem.
Jednym słowem- dobra.

Nie wiem czy jeszcze kupię, bo cena jest jednak trochę za wysoka (promocja w Sephorze nie będzie przecież wieczna..)Używam tego produktu od: grudnia 06