Babydream, Krem do twarzy i ciała

Babydream, Krem do twarzy i ciała

Krem z rumiankiem oraz pantenolem, z woskiem pszczelim oraz witaminą E. Nie zawiera oleju mineralnego, barwników ani konserwantów.

Doskonały

Leciuteńki, pięknie, delikatnie pachnący kremik. Świetnie nawilża, koi i uspokaja skórę. Nie wiem, co w nim jest takiego, ale na mojej skórze potrafi zdziałać cuda. Wyleczył mi nawet wypryski... powyłaziły mi po weekendzie na plaży. Bardzo łagodny:) Atutem jest niska cena.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:prawie 1 całe

bardzo lubię

Lekki, bardzo dobrze się wchłania. Dobrze nawilża, pozostawia skórę miękką, z lekkim filtrem. Po aplikacji skóra nie jest tłusta i lepiąca. Stosuję do ciała - łagodzi podrażnienia i swędzenie (mam atopową skórę, a krem ją uspokaja ). Wada - małe opakowanie, starcza na krótko - ale cana bardzo przystępna. Kupuję dla siebie i dla synka.

Ilość zużytych opakowań: dużo

udany:)

Nie wiem czy kupie ponownie dla siebie gdyz latka leca i bardziej musze zadbac o siebie :) DLa dziecka owszem kiedys kupie. teraz ja sama stosuje go czasem nawet do swojej buzki. Zapach do złudzenia nivea, konsystencja prawie jak nivea, wchłanialność dobra - lepsza niż nivea, ba nawet całkowita wchlanialność- bez efektu zewnętrznego natłuszczenia skóry co mnie dziwi gdyz krem wydaje sie byc tłusty i jest dosc gęsty. Dlatego dzieki tej wchlanialnosci moge go swobodnie stosowac :) i nie blyszcze sie. Odczuwalne ukojenie, nawilzenie taki relax. Ładne opakowanie. Cenia 3,99 w promocji okolo 3,60. Polecam.

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:1/2