Bell, Eyeliner Glamour (błyszczące eyelinery w tuszu)

Bell, Eyeliner Glamour (błyszczące eyelinery w tuszu)

Wspaniała kolekcja eyelinerów w płynie w kilku intensywnych kolorach. Pozwala na stworzenie zarówno klasycznych i eleganckich makijaży, jak i ekstrawaganckich, szalonych, idealnych na czas karnawału!
Specjalnie zaprojektowany pędzelek umożliwia wykonanie precyzyjnej kreski. Doskonała końcówka sprawia, że kosmetyk aplikuje się łatwo, z niezwykłą precyzją. Aksamitna konsystencja eyelinerów na długo pozostaje na powiece, nie podrażniając jej delikatnego naskórka. Bogactwo ich kolorów gwarantuje fantazyjne makijaże. Trwały, nie rozmazuje się pod wpływem ciepła.
nr 0 - biały perłowy
nr 02 - metaliczny niebieski
nr 03 - ciemna zieleń
nr 04 - kolor śliwkowy
nr 05 - brąz
nr 06 - złoto
nr 07 - srebro

Mój pierwszy

Mój pierwszy eyeliner. Mam kolor czarny który jednak nie został tutaj wymieniony (?). Ładnie się rozprowadza; można zrobić grube kreski o intensywnym kolorze i delikatne cieniutkie w odcieniu szarym. Fakt, że długo wysycha lekko mi przeszkadza, nie raz bowiem cały makijaż poszedł do .... ponieważ rozmazałam kreskę :/ Ale zdążyłam się przyzwyczaić :D Daję ***

Używam tego produktu od: 3m-ce

można spróbować

Mam kolor brązowy z delikatnymi drobinkami, dzięki temu ładnie się mieni. Pędzelkiem łatwo można zrobić kreskę (raczej średniej grubości). Trwałość mogłaby być lepsza- po kilku godzinach środkowa część kreski "znika", ale na szczęście nie odbija się na powiece.

DOBRY

Mam 2 wersje tego eyelinera: śliwkową i złotą. Długo się utrzymuje, nie rozmazuje się, duży wybór ładnych kolorków, cieniutki pendzelek, niska cena.

Ale ma też jeden minus: Ciężko zrobić nim perfekcyjną cienką linie...ale możliwe że to moja wina bo troche mi się ręce trzęsą. hehe ale chyba coś jest z tym nakładaniem bo znajomym też się ciężko go nakłada.

Używam tego produktu od:dłuuuugo

dobry

Mam kolor zielony.
Szczerze przyznam, że nie mam doświadczenia z eyelinerami, a ten jest móim pierwszym.
Na plus:
-konstystencja
-super kolory

Na minus:
-miękki pędzelek-przez co mam trudności z nakładaniem go
-średnia trwałość-użyłam go na noc sylwestrową i niestety nie wytrzymał do rana-co prawda był widoczny ale z czasem lekko się zacierał

Na pewno kupię sobie jeszcze kolor niebieski.

Używam tego produktu od:tygodnia

Bardzo dobry kosmetyk

To mój pierwszy tego typy eyeliner i jestem z niego bardzo zadowolona. Mam kolory złoty i zielony. Lubię obydwa, choć częściej uzywam złotego, bo bardziej mi pasuje. Niestety w niewielu miejscach mozna kupic kosmetyki Bell, chcę dokupic jeszcze brązowy i mam z tym problem w Warszawie.

trudno powiedzieć - 1/5 opakowania