Oriflame, Giordani Gold, Age-Defying Firming Foundation (Podkład ujędrniający)

Oriflame, Giordani Gold, Age-Defying Firming Foundation (Podkład ujędrniający)

Ujędrniający podkład pod makijaż Giordani Gold sprawia, że cera jest gładka, świeża, promienna. Pigmenty rozpraszające światło maskują drobne zmarszczki, nadają twarzy młody, świetlisty wygląd.

Najgorszy :(

Najgorszy podkład jaki kiedykolwiek miałam.
Po 1 i najważniejsze, co go dyskwalifikuje, waży się nałożony na każdy krem i to nawet po 2 godzinach od nałożenia kremu (nietłustego)!

Co za tym idzie, nie da się go równomiernie nałoiżyć na twarz, pozostwia smugi.

Szybko się ściera. W ogóle nie trzyma się twarzy.

Nie polecam.

Używam tego produktu od:używałąm jakiś czas temu, może przez 3-4 miesiące do dziś się z nim męczę :/

rewelacja!

Fantastyczny,zwłaszcza do suchej cery,którą czesto podkład po prostu szpeci.Daje bardzo naturalny efekt, ociepla cerę,likwiduje oznaki zmęczenia. Nie sposób stworzyc nim efektu maski,nawet przy kolejnej warstwie;))) W dodatku jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od:2miesięcy

To nie To ... a szkoda ...

Jest w przadku ale tworzy lekka maskę na twarzy, widac go , czego najbardziej nie lubię w podkładach ...
Jest średnio kryjacy ,ale jak juz pisałam niestety widoczny.Stworzony z mysla o kobietach które lubia wygladac ,ze sa umalowane.
W tym momencie skresliłam go definitywnie na rzecz najnowszej wersji podkładów Giordani gold - adaptive foundation , który jest po prostu reweacyjny...
a ten no cóz ...nie jest najgorzej ;-)
opakowanie ma swietne to trzeba przynac , bardzo pratyczne i jednoczesnie efektownie sie prezentujące ... no ale reszta ...

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego/ zmiana na giordani gold adaptive foundation

Zawsze do niego wracam

To bardzo dobry i sprawdzony podkład. Mam bardzo suchą, wrażliwą i często odwodnioną cerę. Wymaga ona zmiany kremów i podkladów gdyż bardzo szybko przyzwyczaja się do jednego lub po prostu uczula się. Giordani Gold to podkład, ktorego kremowa konsynstencja bardzo mi odpowiada. Nie wysusza, nie podrażnia, doskonale się rozprowadza i dobrze współgra ze wszystkimi kremami, ktorych do tej pory używałam (a było ich wiele :) ) - czyli nigdy się nie wałkuje. Poza tym, jako jedyny podkład poza starą wersją podkładu satynowego diora , nie zbiera się w zakamarkach pod oczami :) Podkład ten daje bardzo naturalny efekt, na pewno nie tworzy maski. Jedyny minus to bardzo niepraktyczne opakowanie kiedy zbliżam się do jego końca. Z powodu jego gęstości, ogromna ilość pozostaje na ściankach ładnej buteleczki. I nie ma sposobu aby go wydostać :( Poza tym przydałaby się dodatkowy kapselek dla zabezpieczenia przed przypadkowym otwarciem w torebce, tak jak to było w starszej wersji podkładu.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona :)

idealny podkład!!!

zobaczyłam go w kosmetyczce siostry [tak jak wiele kosmetyków, które teraz sama mam;)] spróbowałam i... zakochałam sie w jego efektach!!!
Idealnie kryje wszelkie nierówności - nie tylko zmarszczki! chroni od słońca i nawilża:) jest delikatny - nie czuc tony podkladu na skórze!
długo utrzymuje się na skórze
bardzo wydajny i łatwy w użyciu dzięki dozownikowi:)
po prostu ideał!!!
w ofercie oriflame kosztuje 51 zł:/ ja zawsze czekam na promocje:d wtedy można go kupic za 29;)
POLECAM GORąCO!!!

Używam tego produktu od:roku

Uzywam go od roku

mam 2 odcienie tego podkladu,bardzo go lubie,starcza naprawde na bardzo dlugo i w ogole fajnie maskuje niedoskonalosci choc wydaje sie tylko na zmarszczki.jest godny polecenia tyle,ze radze czekac na promocje ktora jest w zwykle w cenie 29,90 bo tak podklad bez promocji kosztuje 51zl wiec po co przeplacac skoro oriflame prawie w kazdym katalogu robi na niego promocje

Używam tego produktu odroku

Używam go od kilku lat

To jest jedyny kosmetyk, którego uzywam tak dlugo :) od kilku lat.

Idealnie sie rozprowadza, idealnie wyrownuje koloryt. Nie zmazuje sie. NIe wysusza. Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:masa

nie dla mnie, ale polecam

Na początku byłam nim oczarowana, ale to w sumie tylko dlatego, że w końcu trafiłam na właściwy dla siebie odcień, nawet powiedziałabym, że o pół tonu-ton za jasny, a to naprawdę niebywałe, biorąc pod uwagę fakt, że 99% podkładów dostępnych na naszym rynku jest zbyt ciemnych :( Także odcień Porcelain jest naprawdę jasny i z powodzeniem mogę go polecić bladolicym. Poza tym nie dość, że jest jasny, to jeszcze jest prawdziwie beżowy - ani żółty ani różowy, a właśnie beżowy, taki porcelanowy beż.

Tyle o odcieniu, teraz o samym podkładzie. Nie ma co się po nim spodziewać ani wielkiego krycia ani super matu, bo nie takie jest przeznaczenie tego podkładu. Seria GG jest skierowana raczej do dojrzałych kobiet, a one tego nie potrzebują, one potrzebuję ujednolicenia kolorytu i zniwelowania oznak zmęczenia. I ten podkład to robi :ehem: Kryje delikatnie, bardziej właśnie ujednolica koloryt niż kryje i do tego delikatnie rozpromienia cerę. Nie rozświetla, a rozpromienia właśnie. Krycie można z powodzeniem wzmocnić nakładając dwie warstwy, bo podkład ładnie się wtapia.

Nie matuje, ale też twarz się po nim nie świeci, choć ja mimo wszystko zawsze go przypudrowuję, jak każdy inny podkład. Jakoś tak z przyzwyczajenia, zresztą zawsze to przedłużenie trwałości. Podkład sam w sobie do super trwałych nie należy, ale też nie ma na co narzekać.

Większe zastrzeżenia mam jedynie do samej buteleczki - niby wygodna, bo z pompką, ale pompka łatwo się odbezpiecza i można sobie niepostrzeżenie wypsiknąć podkład. Poza tym nigdy nie wiem w jakiej pozycji mam pompkę - on czy off. No i sama buteleczka jakoś niezbyt dobrze mi w dłoni leży. Mam wrażenie, że ją zaraz wypuszczę.

Generalnie, choć nie jest to podkład dla mnie, mogę go z czystym sercem polecić. Sama jednak szukam czegoś innego.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

po prostu dobry

Nie jest to dla mnie KWC, ale ma kilka dobrych stron:
-nie wiem czy ujędrnia, bo na brak jędrności nie narzekam(jeszcze:)
-twarz wydaje się gładsza, wypoczęta, delikatna, jednym słowem wygląda duzo lepiej
-dobrze nawilża i rozprowadza się
-można dostac fajne jasne kolory
-mimo że producent nic nie mówi o właściwościach matujących, to moja twarz jest względnie matowa.
Do minusów zaliczyłabym złyt słabe krycie, ale dla kogoś z cerą bez iespodzianek byłby ok.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:zaczęte pierwsze

udany produkt

Podkład ładnie stapia się z cerą, nie uczula, nie podrażnia. Gama kolorystyczna spora ( są kolorki dla bladziochów). Średnio kryjący, nawilżający. Matuje nawet nieźle, choć nie jest to podkład matujący. Dozowanie wygodne i higieniczne. Polecam.

dobry

plusy za:
+ wygodne opakowanie z pompka
+ konsystencja, ladnie sie rozprowadza
+ zapach, choc mogby byc leszy:)
+ nawilzenie,fajna cera po zastosowaniu
+ dosc wydajny
minus za:
- to ze niezbyt dobrze kryje,sredi efekt kryjacy
- niezbyt trwaly,dosc szybko sie sciera

Używam tego produktu od: dluzszego czasu