Lovely, Lip Care, Lip Balm (Balsam do ust)

Lovely, Lip Care, Lip Balm (Balsam do ust)

Nadaje ustom promienny połysk, odżywia je i pielęgnuje, dzięki zawartości witaminy E i oleju z pestek mango. Sprawia, że nawet wysuszone i popękane wargi nabierają blasku. Zawiera ochronne filtry UVA i UVB.
Nie zawiera konserwantów.

Cena: 6zł / 10ml

OK

Bardzo przyjemny balsamo-błyszczyk,nie należy jednak do moich najbardziej ulubionych.Ładnie pachnie, krówkowo-waniliowo,ładnie nabłyszcze(ma lekko rózowe opalizujące mikrodrobinki).Co do pielęgnacji to w normie,natluszcza i nawilża usta ale bez rewelacji.Bardzo ładne i wygodne opakowanieJest niedrogi i myślę,że jeszcze kupie choć nie wywołał szczególnego zachwytu ;).

Ilość zużytych opakowań:nadal 1

dla mnie super.

dla mnie świetny.
waniliowo-budyniowy zapach. doskonale się rozprowadza jest ani za gęsty, ani za rzadki. i w moim przypadku nawet długo się trzyma. jest wydajny. a na dodatek ten zapach jest wprost obłędny.... chociaż nie wszystkim może pasować i za to gwiazdka mniej. dla mnie błyszczyk jest okey. kupie go raz jeszcze.

Używam tego produktu od: lutego 2007
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Nie,obecnie nie

Kupiłam ponad 3 lata temu,gdy wybór balsamów w tubkach za cenę niewysoką był mniej zróżnicowany,juz wtedy mi sie nie podobał.Lepkie to,wylewa się,słodko-budyniowo-mdłe,obślinia i nie pielęgnuje.Byle wazelina lepsza

Używam tego produktu od:3 lata już

smak budyniowo-śmietankowy

Kupiłam sobie ten oto balsam, w lutym jak byłam na zakupach w Rossmannie.Ja lubię wypróbowywać nowości, z tego co wiem w Rossmannie one zawsze są!!!
Balsam jest zamknęty w poręcznej małej tubce z "ryjkiem" który ułatwia apikację, smak budyniowo-śmietankowy wcale nie mdły, balsam jest gęsty a to dla mnie duży plus, wcale nie jestem nim "obśliniona" jak to mówią inne recenzantki.Mi bardzo pasuje.Zapach też bardzo przyjemny, długo się utrzymuje na ustach, dzięki temu że jest gęsty.Co mogę więcej powiedzieć- spróbujcie!!!
Ja spróbowałam i jestem zachwycona, kupiłam go razem z pomadką ochronną, pomadka ta jest bardzo dobra, lekko natłuszcza, zawiera małe drobinki wcale nie nachalne, po prostu cudo!!!!
Polecam ten balsam, dajcie się skusić.