Joanna, Multi Effect Color, Saszetki koloryzujące do 4-8 myć (stara wersja)

Joanna, Multi Effect Color, Saszetki koloryzujące do 4-8 myć (stara wersja)

Szamponetki koloryzujące Multi Color Effect to propozycja dla osób, które chcą odświeżyć swój naturalny kolor włosów lub nadać mu efektowny odcień. Włosy pozbawione blasku i wyrazu zyskają intensywny i olśniewający kolor, który utrzyma się od 4 do 8 myć. To również doskonały sposób szybkiego i wygodnego odświeżenia koloru pomiędzy zabiegami koloryzacji. Kosmetyki nie zawierają amoniaku i utleniaczy, a zawarty w recepturze kompleks multiwitaminowy ma działanie nawilżające i odżywcze.
Wygodne w użyciu opakowanie zawiera gotową mieszankę koloryzującą, którą wystarczy równomiernie nałożyć na włosy. Do wyboru 15 kolorów.

Niestety nie

Może źle dobrałam kolor, jednak w przypadku szamponetek Marion nie zarzyło się coś takiego, żeby na moim naturalnym jasnym blondzie kolor wisniowy nie wyszedł wcale. To znaczy, coś tam wyszło, taka obrzydliwa pomarańczowa poświata. Nie powiem, żeby mnie to nie zdenerwowało. Tak zdecydowanie nie powinno być. To, że nie podrażnia i ładnie pachnie to w przypadku szamponetki normalne, wszak nie zawiera amoniaku. Szkoda, bo kolory ma ładne i jest tania. No i dostępna, co liczyłam na plus. Na razie sobie podziękujemy i wrócę do Mariona.

Używam tego produktu od: 02.07.

Warto

+ delikatna (nie uczuliła mnie)
+ nie ma ostrego zapachu
+ włosy są miękkie i błyszczące
U mnie przetrwała ok 6 myć.
Mam włosy w kolorze jasnego brązu, chciałam je trochę "nabłyszczyć":). Użyłam odcienia blondu, więc kolor oczywiście nie zmienił się, nabrał tylko innego odcienia i połysku, był bardzo naturalny.
W drogiej Naturze (niestety jedyna drogeria w najbliższej okolicy) zapłaciłam za nią prawie 4 zł.

Używam tego produktu od:

SWIETNA!!!!!

najlepza szamponetka jaka kedykolwiek mialam
kawowy braz wyszdl rewelacyjnie balam sie ze pozostawi po sobie czerwonkawa poswiate jaka zwykle zostawiaja brazowe farby a tu nie spodzianka po 2 tygodniach mialm swoj kolorek
szkoda ze tak szybko zeszla heh...ale weim ze dla innnych to bedzie zaleta bo o to chodzi w szmponetkach
w ogole nie wysuszyla wlosow a mam bardzo delikatne i cienkie sianowate kosmyki
choc bym bardzo chciala dopatrzec sie jakis minusow to nie potrafie szamponik jest po prostu rewelacyjny

Używam tego produktu od:dwa razy

opłaca się spróbować ;)

kupując podeszłam do tego produktu no.. jak do zwykłej szamponetki: 4, czy 8 myć - i tak za chwilę nie będzie śladu. Użyłam na sylwestra być wzmocnić spraną już nieco farbę. Kasztanowy brąz wyszedł naprawdę ślicznie, głęboki, nie wysuszył zbytnio włosów, przynajmniej nie na tyle, bym o tym pamiętała ;) A zapach... rewelacyjny! Owocy, smakowity nieprzytomnie! Ach wąchać i wąchać ;) Łatwo się zmywa zarówno ze skroni, jak i wanny ;) Nie wiem jak z ręcznikami :P
a trwałość? nie pamiętam już jak wyglądała moja "sprana" farba.. ;)
mogę polecić na pewno komuś, kto potrzebuje dobrze wyglądać a nie chce znowu odświerzyć koloru po kiepskiej farbie

Używam tego produktu od: 30 grudnia 2006

Extra kolor:)

A więc tak plusiki:
*jedna saszetka wystarczyła na moje włosy do łopatek co się nigdy nie zdarzało w przypadku innych;
** zero "sianowatości" na włosach,nawet miły zapach:)
*** Kupiłam ją żeby zakryć odrosty i o dziwo zakryła je , mimo że żadna inna FARBA (oprócz Joanny i fryzjerskiej) ani szmponetka tego nie potrafiła! ;D
**** Bardzo długo trzyma się na moich włosakch (myłam je w tamtym okresie nawet 2 razy dziennie a trzymała mi się prawie 2 tygodnie)
No i naturalnie bardzo przystępna cena.
A minusem jej jest to że: farbuje ręczniki :P Właściwie nie nowość wśród szamponetek ale tego bardzo nie lubie.

Używam tego produktu od:od kiedy pojawiła się w sklepach;]
Ilość zużytych opakowań:ok4