AA, Cera Naczynkowa, Korektor zielony

AA, Cera Naczynkowa, Korektor zielony

Wyjątkowy produkt o kremowej konsystencji jednym gestem po mistrzowsku maskuje zaczerwienienia.
Zawiera substancje aktywne działające uszczelniająco na naczynia kwionośne, zapobiegające ich pękaniu i zmniejszające rumień oraz przekrwienie skóry: ekstrakty z Perełkowca japońskiego i Centella asiatica oraz witaminę C.

niezły

W porównaniu z okropnym Heanem jest fantastyczny, niebo a ziemia :

* dobrze kryje moje mocne zaczerwienienia
* efekt krycia utrzymuje się dość długo
* ma śiwetną konsystencję (nie za gęstą,ale też nie za rzadką) i dlatego bardzo dobrze się rozprowadza
* nie pzostawia grudek
* superowy aplikator zakonczony gąbeczką
* przystępna cena (ja kupiłam za ok 13 zł)

Nie wiem jeszcze czy jest wydajny, bo używam go od kilku dni, ale jak się dowiem to napiszę :)
Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze (w trakcie)

miłe zaskoczenie

Jest to mój pierwszy korektor zielony,nie mam więc porównania,ale mając doświadczenie ze zwykłymi,muszę przyznać,że jest świetny.

Nie mam problemu z naczynkami,ale zasmarowuję sobie nim zaczerwienienia wokół noska ,na ukrycie ewentualnych krostek i czerwonych pozostałości po syfkach też się nadaje.
Bardzo podoba mi się jego "konstrukcja",tzn. jest on połączeniem korektora w sztyfcie i w płynie.Zakończony jest gąbeczką,która po przekręceniu sztyftu,nasącza się korektorem,bardzo wygodny w użyciu.
Dobrze kryje i jeśli nie przesadzimy z ilością,na pewno nie będziemy zielone,a po nałożeniu podkładu buzia bez skazy.

Ja dałam za niego w aptece 14zł.
Szczerze polecam, bo warto.

Używam tego produktu od:tygodnia

Ok

Dzisiaj kupiłam ten korektor ze względu na mój wiecznie czerwony nos (niezaleznie od pogody). Zapłaciłam za niego nie cale 15 zł, bardzo wygodna aplikacja korektora. W miarę dobrze zamaskował moje zaczerwienienia, po 5 minutach nalozony korektor blednie trochę. Jednak mimo to radzę przykryć pudrem czy czyms takim. Poza tym bardzo dobry zakup. Nie zaluje. Nie wiem czy kupie ponownie, poniewaz mam go krótko. Na razie polecam, jak by coś się zmieniło to napiszę :)Używam tego produktu od: jednego dnia :P
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

* Odejmuje jedną gwiazdkę ze względu na wysuszenie skóry i mała wydajność.