L'Oreal Paris, Color Appeal Trio Pro Star Secrets (Zestaw cieni do oczu) (stara wersja)

Palety cieni do oczu, wzorowane kolorystycznie na typach urody (oczy, karnacja) znanych kobiet.
Cienie podkreślą to, co w Twoich oczach i twarzy najpiękniejsze.
Każda paleta zawiera trzy kolory cieni stworzonych dla:
1.oczu niebieskich i jasnej cery(sygnuje Milla Jovovich) - Bleu Turquoise: dla takiej urody idealne będą wszystkie odcienie niebieskości
2.oczu zielonych i cery ciemniejszej, miodowej (sygnuje Aishwarya Rai) - Vert Dore: odcienie złota, zieleni i czekolady, sprawią, że takie oczy zalśnią, jak szmaragdy
3.oczu szarych i świetlistej skóry (sygnuje Leatitia Casta) - Rose Platine: harmonijnie połączone kolory różu i szarości rozświetlą twarz
4. oczu bardzo ciemno-brązowych i ciemnej karnacji (sygnuje Eva Longoria) - Lilas: tony różu i fioletu wydobędą unikalne piękno
5.oczu piwnych i karmelowej cery (sygnuje Penelope Cruz) - Brun Mordore: odpowiednie będą barwy ciepłe: piernik, brąz, kasztan

Cena: 43zł / 3gr

bardzo dobry produkt!

Dostałam Star Secrets na gwiazdkę, ale jestem z nich zadowolona! Cienie oceniam bardzo pozytywnie. Ładne odcienie, ale przede wszystkim cienie są trwałe - długo utrzymują się na powiece! Plusem jest również to, że cienie są lekko błyszczące - co daje wspaniały efekt na oczach! Nie trzeba nakładać na oko dużej warstwy by uzyskać efekt co również oceniam jako + bo nie jestem typem tapeciary :D
Pomocą w wyborze właściwego koloru są wskazówki od producenta - że dany zestaw jest np. do niebieskich oczu. Ja co prawda mam zielone oczy, a dostałam zestaw do szarych oczu :D ale nie ma to znaczenia bo produkt jest bardzo dobry a odcienie wspaniale współgrają z moim kolorem oczu więc można wybierać wg upodobań nie kierując się sugestią producenta! ;)
Podsumowując produkt polecam!Używam tego produktu od:4 miesiące

super:)

mam te cienie od niedawna ale jestem tak bardzo zadowolona ze jak sie zużyją o kupie je na pewno jeszcze raz:D swietnie i dlugo sie trzymaja!plusem tez jest to ze jest wydajny:) poprostu to jest to czego szukalam i w koncu znalazlam polecam goraco:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Ślicznie rozświetlają!

Mam zestaw reklamowany przez Leatitię Casta. Kolorki są naprawdę piękne! Najjaśniejszy róż delikatnie rozświetla; tzw. brudny róż podkreśla kolor oczu (choć adresowany jest głównie do posiadaczek oczy szarych to przy niebieskich też się sprawdza). Najbardziej "dziwny" jest środkowy kolor z paletki, kawowo - złoto - szaro - różowy, ale też ok :) Cienie są dobrej jakości i na bazie trzymają się cały dzień! Twarz przy nich jest naprawdę świetlista. Muszę jeszcze dokupić kredkę no a pewnie skuszę się też na niebieski zestaw, który rekalmuje Milla Jovovich! To moje pierwsze cienie L Oreal i jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: paletka nr 316, Rose Platine.

ok

cienie sa ok.mam te,ktore przeznaczone sa do oczu zielonych :D rzeczywiscie cienie podkreslaja kolor teczowek.na powiece utrzymuja sie prawie caly dzien :) nie podrazniaja.uzywam ich z brazowa kredka loreala ( tez do zielonych oczu :) ) mam zamiar kupic jeszcze inne cienie z tej samej serii,bo maja na prawde fajne kolory ;)

Używam tego produktu od:miesiaca