Sephora, Pędzel do różu z naturalnego włosia nr 4

Sephora, Pędzel do różu z naturalnego włosia nr 4

Miękki pędzel do różu, owalnie wyprofilowany, wykonany w 50% z naturalnego włosia końskiego, a w 50% z koziego.

BARDZO DOBRY!!!!

Kupiła ten pędzel jakieś 3 lata temu, jest rewelacyjny. z włosem nic się nie dzieje, myję go po tydzień i się nieodkształca.
A moje córeczki robią z nim różne rzeczy ( czasami to aż ciarki mnie przechodzą) i nic. jest niezniszczalny.
niedawno dokupiłam sobie szeroki pędzelek do cieni , duzu pędzel do pudru i gąbeczkę do brwi. Są rewelacyjne!!!!!

Rzeczywiście bardzo dobry.

Mam ten pędzel bardzo długo, praktycznie od momentu pojawienia się pędzli w Sephora, czyli będzie już kilka lat. Pędzel po kilku latach codziennego użytkowania wygląda jak nowy: włosie nie wyłazi, a myję go chyba co tydzień. Bardzo dobrze aplikuje się nim róż, nie ma mowy o plackach czy niezdrowych rumieńcach.

Jedyny minus pędzli Sephora to to, że ciężko odlepić z ich trzonków naklejki; zostają brzydkie ślady kleju, które ciężko zmyć, dlatego nie daję 5 gwiazdek.Używam tego produktu od: paru lat.
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka.

REWELACJA!!!

Naprawde pedzel jest niezniszczalny. uzywam go od 3 lat, moja mama ma identyczny chyba jeszcze dluzej. Oba wygladaja jakby byly nowe :)
Tym bardziej, ze nie szanuje go jakos zbytnio i tez upycham go do za malej kosmetyczki ;)
Nieodkształca sie, nie wyłazi włosie, bardzo ładnie rozprowadza róż.
Szczerze polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: cały czas ten sam

niezniszczalny :)

Rzeczywiście ten pędzel jest niezniszczalny, mam go chyba z 3 lata i nie wiem czy spadł z niego choć jeden włos ! A nie powiem żeby był szczególnie poważany, rano szybko podkreślam nim kości policzkowe, potem upycham go w zbyt ciasnej kosmetyczce by móc zrobić małe poprawki w makijażu w ciągu dnia. a on jakby nic dalej wygląda jak nowy :)

Dzięki niemu można łatwo, szybko i precyzyjnie wymodelować kości policzkowe. Nadaje sie i do wyrzeźbienia i do wypuklenia policzków. Jeden z fajniejszych pędzli z Sephory :)

Warto go kupić, bo posłuży nam długo, a większość dołączonych pędzli/puszków do różu (nawet tych z górnej półki) jest niewiele warta.

Używam tego produktu od:około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: ciągle to samo :)

świetny i niezniszczalny

Pędzla tego używam od około 2 lat, a może dłużej-już sama nie pamiętam. Ciągle mam ten sam egzemplarz i ciągle wygląda jak nowy, mimo tego, że używam go niemal codziennie i tak samo często myję wodą z mydłem (po każdym użyciu). Pędzel świetnie nakłada każdy róż ( sprawdza się przy miękkich i twardych), jest delikatny, ładnie modeluje policzki. Super. Nie wiem czy kupię nowy, bo ten jest niezniszczalny :)

Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

tu pac, tam pac :D

Pędzle do makijażu to rzecz, którą absolutnie uwielbiam. Te Sephory uprzyjemniają i ułatwiaja mi cieżkie poranki, kiedy to na wpół przytomna ślęczę przed lustrem celem wyczarowania czegoś przyzwoitego na mojej zmęczonej buzi.
Ten nie jest wyjątkiem, choć nie jest nieodzowny jak sephorowe do pudru i cieni. Przede wszystkim dlatego, że róż takim kosmetykiem dla mnie nie jest.
Mam go już 3 miesiące. Póki co spisuje sie świetnie, ale ze wzgl na stosunkowo sporadyczne używanie pewnie wrócę do tej recenzji.
Ilość zużytych opakowań: trochę mylące;) nadal używam jednego i tego samego pędzla;)

Edit: podnoszę o pół* - pędzel doskonały, nie mam mu nic do zarzucenia

....::::!!!!! Ideał !!!!::::..

Uwielbiam ten pędzelek. Dla mnie pomalowanie się różem bez niego byłoby katorgą, a efekt opłakany. Jest delikatny, miękki bardzo przyjemnie się go używa. Nabiera idealną ilość kosmetyku, a gdy chcemy wzmocnić efekt z tym cudeńkiem na pewno nie "przedobrzymy" :)
Po praniu zachowuje swoje wcześniejsze właściwości - nic złego mu się nie dzieje nawet gdy czyścimy go często :) Nie gubi włosia co jest olbrzymim plusem.
Zaznaczyłam, że kupię go ponownie, ale sądzę, że prędko to nie nastąpi bo jak narazie jest zniezniszczalny

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nadal używam (1)

Delikatny.

Delikatny, idealny do miękkich kosmetyków kolorowych, pieści skórę, wspaniale modeluje.
Niezwykle poręczny, pomysłowy kształt, bez problemu można nim stopniować natężenie koloru.

Rewelacja pod każdym względem.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Policzki laleczki.

Ze wszystkich moich pędzelków do makijażu ten jest zdecydowanie ulubiony. Doskonałej jakości, starannie zrobiony, miękki i nie drapiący skóry, idealny w używaniu. Nakładanie różu, rozświetlacza, podkreślanie kości policzkowych, czy modelowanie twarzy stało się dziecinnie proste odkąd mam ten pędzelek. Jest absolutnie idealny.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

Używam tego pędzla już od jakiegoś czasu. Nie raz go myłam i nic mu się nie stało, wciąż jest tak samo dobry. Łatwo się nim nakłada róż, jest przyjemny w dotyku, mięciutki.
Mam porównianie do pędzli do różu We-Ma i wg mnie ten jest dużo lepszy.

Jeśli się zepsuje to kupię ponownie, ale jak na razie trwałość ma świetną.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Świetny pędzel

Kupiłam go wraz z różem Givenchy Prisme Again!, do którego był dołączony jakiś lichy pędzelek. Razem tworzą dobraną parę. Pędzel nabiera niewielką ilość różu, co pozwala na stopniowanie efektu końcowego. Jest bardzo mięciutki, równomiernie rozprowadza kosmetyk, nie gubi włosów. Czuję, że wkrótce spotka swoich znajomych z Sephory, bo planuję zaopatrzyć się w cały zestaw tych pędzli. Zdecydowanie polecam. Bardzo dobra jakość za niewielkie pieniądze.

Milusi :)

Nawet ja potrafię nałożyć nim równomiernie róż, a to znaczy, że musi być napradę dobry ;) Jest mięciutki, używanie go to czysta przyjemność. Na początku wypadło mi z niego kilka włosków, potem już nic. Dodatkowy plus za nakładkę chroniącą pędzel. Zaznaczam, że kupię ponownie, ale mam nadzieję, że będzie mi służył tak długo, że to nie będzie konieczne.

Ilość zużytych opakowań: