Floslek, Happy Per Aqua, Krem intensywnie nawilżający na dzień

Floslek, Happy Per Aqua, Krem intensywnie nawilżający na dzień

Delikatny, doskonały krem o lekkiej konsystencji przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry normalnej.

Wchłania się szybko i równomiernie,, utrzymuje na powierzchni skóry cienki, matowy film, który wzmacnia jej naturalną barierę lipidową i chroni przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego oraz ogranicza utratę wody własnej z naskórka. Łagodzi podrażnienia. Daje uczucie komfortu i ukojenia. Działa bodźcowo na procesy naprawcze skóry.

Rezultatem regularnego stosowania preparatu jest właściwe nawilżenie i wygładzenie naskórka oraz poprawa jego napięcia. Skóra po użyciu kremu jest gładka, jedwabista, świeża, przyjemna w dotyku, o ładnym, naturalnym kolorycie.

tak tak i jeszcze raz tak

Produktu używam juz jakis czas, no i mój zachwyt nad nim pogłębia się i poglębia :)
moja skóra jest sucha, miałam odwieczny problem z odstającymi skórkami które widać było pod każdym podkładem. Ten krem świetnie nawilża moją buźkę, nie powoduje wysypu niespodzianek, używam go zarówno na dzień jak i na noc. Moje kremowe KWC a na dodatek w takiej cenie...

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Bardzo dobry krem

Świetny krem za rozsądne pieniądze - zresztą jak wiele kremów tej firmy, którą bardzo lubię. Mam cerę raczej suchą - lekko przetłuszczającą się w sferze T. Nigdy nie miałam problemów przy używaniu tego kremy - używam go razem z tym pod oczy z tej samej serii. Dobrze nawilża. Świetny przed 30. Nie podrażnił mnie, mimo, że często miewam alergię na kremy.
Gwiazdka odjęta za opakowanie - lubię higieniczne opakowania wyciskane lub z pompką.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: 3 i zaczynam kolejne

A jednak mnie rozczarował :(

Zacznę jak większość recenzentek kosmetyków na KWC: skusiłam się na zakup tego kremu pod wpływem wystawionych mu pozytywnych opinii ;)
Mam cerę mieszaną, ale odwodnioną i po doświadczeniach z kremami rożnych marek doszłam do wniosku, że bardziej korzystne przy wyborze kosmetyków jest traktowanie mojej skóry jako "normalnej/suchej", aniżeli "mieszanej/tłustej".
Nie bylam jednak pewna, czy robię dobrze kupując krem "intensywnie nawilżający"... Ale "pal licho", pomyślałam, "to tylko 15zł", więc ewentualna pomyłka nie będzie wyrzuceniem w błoto wielkich pieniędzy.
Tak więc po długich poszukiwaniach drogerii/apteki, która posiada kosmetyki Flos Leku w swojej ofercie, dorwałam wymarzony kremik.
Pierwsze wrażenie "tłuste, ciężkie mazidło", jednak po dokładnym wklepaniu okazuje się, że krem wchłania się do matu nie pozostawiając na skórze tłustego filmu! Nawilżał bardzo przyzwoicie, choć nie "intensywnie", wreszcie zapomniałam, co znaczą suche, odstające i nieestetycznie wyglądające skórki.
Plus za ładny, delikatny zapach, niezłą wydajność i dołączoną do kremu mini szpatulkę.
Na tym koniec zachwytów, bo przy drugim opakowaniu moje gładkie dotąd policzki przeżyły najazd czerwonych krostek... Policzki także piekielnie mnie swędzą po aplikacji kremu ;/ Jestem pewna w 99,9%, że to właśnie on jest sprawcą tych objawów. Teraz jestem na etapie poszukiwania głównego winowajcy w składzie. Cóż, szukam dalej mojego KWC.
Używam tego produktu od: 5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

bdb!

Kupilam ten krem zachecona pozytywnymi opiniami na forum.
Juz po kilku dniach stosowania wiedzialam, ze byl to udany zakup.
Mam cere mieszana- ze sklonnoscia do wysuszania..Wiekszosc kremow nawilzajacych nie byla w stanie temu zaradzic.
Ten krem natomiast nie dosc, ze odpowiednio nawilzyl moja skore, to jednoczesnie nadal jej zdrowy koloryt. Jest wydajny, lekki, nie zapycha, dobrze sie wchlania-nie pozostawia "filmu", doskonaly pod makijaz!
Mozemy w pelni zaufac obietnicom producenta.

Używam tego produktu od:4 m-cy

Super!

Krem ten kupiłam w akcie desperacji próbując walczyć z wysuszonymi na wiór plackami na policzkach, których nabawiłam się po kuracji Brevoxylem i muszę powiedzieć, że po 3 dniach skóra wróciła do normy! Tak więc krem naprawdę działa! Przeznaczony jest dla cery normalnej. Ja mam mieszaną i jestem zadowolona z jego działania. Ładnie nawilża buźkę, skóra jest świeża, napięta. Nie zapycha - dla mnie to podstawowy wyznacznik zdatności jakiegokolwiek kosmetyku do twarzy. Ma ładny zapach, w pudełku prawie niewyczuwalny. Tylko jeden malutki minus - konsystencja jest dość zbita, co utrudnia nabieranie kremu. Aczkolwiek już na twarzy krem jest lekki i bardzo dobrze się wchłania, u mnie do matu!
Polecam!
Na koniec dodam jeszcze, że u mnie ten krem sprawdził się lepiej niż apteczne kosmetyki nawilżające za 50zł.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Szczerze polecam

Krem jest bardzo przyjemny w użyciu i daje dobre efekty mimo, że nie mam normalnej cery, ale raczej tłustą.

Dobrze się rozprowadza. Wydaje się tłusty, ale dość dobrze się wchłania (u mnie jednak pozostawia lekki tłusty film, ale ja mam tłustą cerę). Skóra staje się miękka. Krem łagodzi podrażnienia i powoduje, że suche skórki stają się niewidoczne. Co najważniejsze - nawilża, ale jednak nie idealnie.

Najczęściej stosowałam go na noc, a na dzień - jeśli musiałam (moja cera szybciej się po nim przetłuszczała w ciągu dnia).
Myślę, że jeszcze go kupię, chyba że znajdę równie dobry lub lepszy krem, ale przeznaczony do cery tłustej.

Dość wydajny - 1 opakowanie zużyłam w ciagu ok. 4 m-cy.

Opakowanie jest estetyczne. Dołączona jest łopatka.

W łódzkiej aptece zapłaciłam za niego niecałe 14 zł :)

Używam tego produktu od: ok. 4 m-cy

Świetny !!!!

Kupiłam ten krem choć powinnam uzywać zdecydowanie kremów do cery dojrzałej a ten chyba taki nie jest.Miałam ochote nawilżyć skórę i to nie za niebotyczne pieniądze.
Krem jest super. Ma bardzo fajna konsystencję , doskonale się rozprowadza i mimo obaw ( konsystencja sprawia wrażenie bardzo tłustej )bardzo dobrze sie wchłania. Skóra po nim jest przyjemnie mięciutka, jak u niemowlaka.Nie podrażnia , po kilku dniach stosowania widać poprawę nawilżenia skóry. Ma delikatny zapach.
Kolejny udany kosmetyk Flos Leku !!!!!

Używam tego produktu od:pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań:

bardzo fajny

Uzywałam ten kosmetyk ponad rok bardzo mnie posawał ma legka konsystencję i jest bardzo przyjemny szybko się wchłania jedyny minus brak filtrów. Ale uważam że ten krem nadaje się do 27 lat póżniej nieco mocniejszego trezba. Niewiem czy go jeszcze kupię ponieważ skóra bardzo do niego przyzwyczaiła się i brak efektów :) ale dziwczynam od 24 lat polecam jest super na lato

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 3-4

SUPER!!!

Szukałam czegoś dobrze nawilżającego i znalazłam prawie ideał.
Krem świetnie się wchłania, można powiedzieć, że do matu. Doskonale nawilża, nie "wałkuje się", super sprawdza się pod makijaż a do tego nie zapycha.
Cena bardziej niż przystępna (zapłaciłam w stołecznej aptece ok.15 zł), zwłaszcza, że jest wydajny - myślę, że to dzięki fajnej konsystencji, której nie mogę do końca określić ;).
Po 3 tygodniach stosowania czuję, że mam dobrze nawilżoną twarz, która była nieco odwodniona po kwasach.
Niestety, ma jeden minus - brak filtrów. Gdyby miał przynajmniej 15 SPF, byłby dla mnie ideałem.
Ale i tak kupię go ponownie.

absolutnie doskonaly

to mój KWC:)
nigdy nie zwrócilabym na niego uwagi gdyby nie malutkie zdjęcie w artykule prasowym poświęconym nawilżaniu cery. Byl jedynym wymienionym tam z nazwy, którego cena nie byla bokserska. Z wahaniem kupilam. I jestem oczarowana. Mam cerę po przejściach - kiedyś byla tlusta i trądzikowa, potem mieszana i trądzikowa, potem histeryczna a teraz raczej normalna. I powiem jedno - ten krem wyleczyl nadwrażliwość mojej cery! Po jego jednym opakowaniu byla tak uspokojona, że mogę używać kremów, na które jeszcze jakiś czas temu reagowalam strasznie.
konsystencja - idealna, lekka
zapach - bardzo delikatny
nie zapycha
nie uczula
nie powoduje świecenia się
jedyna wada - ciężko go dostać
Używam też kremów: na noc i pod oczy z tej samej serii. Używalam również kremu nawilżającego do cery naczynkowej tej samej firmy. I jestem przekonana, że wreszcie znalazlam idealne kosmetyki dla mnie:)

Używam tego produktu od: 6 m-cy

dla mnie bomba

Nie zgadzam się z negatywnymi ocenami tego kremu. Według mnie świetnie nawilża, jest lekki. Mimo iż mam cerę raczej mieszaną niż normalną, skóra się po nim nie błyszczy. Jest matowa i promienna. Krem jest delikatny, ma nie nachalny zapach i polecam go osobom o skórze wrażliwej. Lepszy niż Iwostin, Vichy i Dermedic! a do tego śmiesznie tani. Krem na noc również bardzo polecam, jestem mu wierna od dawna :)

Uff,na szczęście nie podrażnił

Pierwszy raz nakładałam ten kremik z duszą na ramieniu, a to dlatego, że przyuważyłam w składzie Vitanol, czyli roślinny odpowiednik Retinolu, który działa na mnie strasznie podrażniająco...No ale na szczęście nic się nie stało, zero jakiegokolwiek zaczerwienienia, czy pieczenia. Ma dziwną konsystencję, byłam prawie pewna, że zostanę z tłustą powłoką na twarzy, ale fajnie się wchłonął, do tego nawilżył, dzięki tej tłustej strukturze zostawił ochronny filtr na twarzy :) Zużyłam póki co z pół słoiczka i narazie nie zapycha :) Poza tym, mimo, że producent nic o tym nie pisze-twarz po jego użyciu mam matową :)

EDIT: Jednak po dłuższym używaniu pojawiły się u mnie krostki :( I skóra na nosie mi się zaczęła łuszczyć :mad: A miało być tak pięknie :rolleyes:
Używam tego produktu od:...