Elancyl, Vergetures, Concentré Vergetures (Koncentrat redukujący rozstępy - stara wersja)

Koncentrat zmniejsza i rozjaśnia rozstępy. Dzięki składnikom o działaniu odbudowującym i stymulującym regeneruje i wygładza skórę. Jego
innowacyjna osmoaktywna, świeża o delikatnym zapachu konsystencja natychmiast się wchłania, dostarczając składniki aktywne.
Preparat należy stosować dwa razy dziennie. Nie stosować w okresie ciąży. Kobiety karmiące piersią, nakładając preparat powinny omijać okolice sutków.
Skuteczność i tolerancja produktów pielęgnacyjnych Laboratoriów Galenic została potwierdzona w testach pod kontrolą dermatologiczną.

Cena: ok. 90-100zł / 75ml

za ta cene zedydowanie NIE

zaplacilam za ten kosmetyk 96zł
uzywalm go przez 3 miesiace , nie mialam jakis strasznych rozstepow , nie jestem po ciazy
jednak to co ten krem mi dał to duze NIC :/ choc nie oczekiwalam zbyt wiele
ale ten krem wykazal dzialanie pzrecietnego kosmetyko za kilkanascie zlotych wiec PRZEPLACILAM DOSC DUZO...a stosowanie nie bylo zbyt przyjemne bo zostawial lepka warstwe .....
jestem ogromnie rozczarowana

Używam tego produktu od: 3 miesiace

najlepszy

Koncentrat jest rewelacyjny, plusy:
- zmniejsza stare rozstępy! nie widać ich, trzeba rozciągnąć skórę
- nowe znikają
- skóra jest bardzo gładka i ujędrniona
- zmusił mnie do masażu piersi i stał się cud
- szybko się wchłania, zapach ok, poręczne opakowanie

Jedynym minusem może być cena (88zł),ale kosmetyku starczy jeszcze na ok miesiąc (po prostu mam sporo zagrożonych miejsc), więc wychodzi ok 44 zł na miesiąc - to nie jest dla mnie dużo. To też najlepszy produkt jaki używałam i daję niesamowite efekty. Godny polecenia!

Używam tego produktu od:1 miesiąc

trudno ocenic jego efekty

Kupiłam go po pochlebnych opiniach na wizażu, nie mogę powiedzieć, że się nie sprawdził, ale nie zachwycił mnie tak jak inne wizażanki. Dosyć trudno się wciera, ale rano skora jest taka gładka i jądrna, nie marszczy się, gdy ją próbujemy "zwałkować". Ten efekt mnie zachwycił. Rozstępy stały się jaśniejsze, ale gdy skóra mi się rozciąga np: na kościach biodrowych ciągle widzę rozstępy, fakt dużo jasniejsze. Jednak jestem zadowolona z jego efektów. Na szczęście krem szybko się wchłania i nie lepi długi czas potem.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

rewelacja

swietny kosmetyk, lepszego nie znalazlam. stosowalam na fioletowe rozstepy, bardzo szybko zaczely jasniec. dzisiaj prawie ich nie widac.
zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od:

gdyby nie ta cena...

Jak dotychczas jest to, jak dla mnie, najskuteczniejszy kosmetyk w kategorii tych na istniejące już rostępy.

Na pcozątek dodam, że mam nieco ponad 20 lat i moje rostępy związane są z utratą wagi, ale nie taką gwałtowną tylko w wyniku regularnych ćwiczeń.

Preparat używałam już wcześniej i nadal go używam, gdyz po przerwaniu kuracji rozstępy pojawiły się znowu - choć pewnie związane to było bardziej z powstaniem nowych niż z powrotem tych starych. Po prostu zmieniłam styl życia i teraz tracę nadmiarowe kilogramy :)
Wróciłam więc do stosowania preparatu i nie uznam tego ani za plus ani za minus.

W przypadku zwalczania rozstępów nie będę się zospisywać nadmiernie o zapachu, konsystencji i opakowaniu, bo dla mnie najważniejszy jest w tym przypadku efekt! Nadmienię, że nie mam żadnych zastrzeżeń do tego, co jest fizyczną cechą tego produktu.

Za jedyny minus uważam CENĘ i tylko. Dlatego odjęłam jedną *.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

WSPANIALY

Zawsze myslalam, ze starych rozstepow nie da sie zlikwidowac nie liczac operacji, ale bylam w bledzie. Podeszlam do tego kremu bardzo sceptycznie, ale juz po 2 tygodniach zobaczylam duza roznice... Rozstepy zmniejszyly sie o polowe po zuzyciu jednego opakowania (2 miesiace) a teraz uzywam kolejne opakowanie i dalej sie zmniejszaja i przybieraja kolor skory;-) Polecam jak najbardziej. Krem drogi, ale wydajny i dziala!!!

Używam tego produktu od:okolo 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1,5

sama nie wiem?

zaczęłam stosować ten specyfik pod wpływem przeczytanych pozytywnych tu ocen,ale na razie(2 tyg.) to widze same minusy:cena potworna 99 zł!tłuste to, ślizga sie i nie wchłania zbytnio, trzeba masować i masować z 10 minut czasem a i tak skóra zostaje lepka.zapach jakiś taki babciny?nie widze zadnych efektów chociażby nawilzenia czy minimalnego ujędrnienia.w dodatku mam wrażenie ze piersi mi sie od niego kurczą i rozstępy widać jeszcze bardziej!!!a już miałam super efekty po dwóch tubkach tocoreduct forte.sto razy lepszy i szybciej działał.a myślałam ze jak kupie ten Galenic to te podleczone juz rozstępy znikną w szybszym tempie...cóż ten kosmetyk chyba nie dla mnie
:( może pod pod koniec tubki coś sie zmieni?na dzień dzisiejszy nie kupiłabym ponownie :(
no i zużyłam całą tubkę. wcale mi nie starczyła tak jak innym na 3-4 m-ce. tylko na 1,5.efekty jeśli są to znikome - rozstępy zaczęły troszkę blaknąć.do zapachu się przyzwyczaiłam ale do konsystencji nie. zniosła bym ją ponownie tylko gdybym wiedziała że naprawde poprawi stan mojej skóry w wyraźnie zauważalny sposób... narazie od niego odpoczne kupiłam specyfik loreala...może spróbuje za jakiś czas znów?nie daje mi spokoju ze u innych czyni cuda :)
ech jeszcze raz nie!!!
tym razem zużyłam pod rząd 3 tubki i efekty są ale wcale nie powalają na kolana, raczej są znikome jak po pierwszej tubce...
chyba jednak szkoda kasy bo nie widzę różnicy między nim a kosmetykami za 30 zł
Używam tego produktu od: z jedną przerwą prawie 6 m-cy

Cudowny !!!!!!

Jestem zachwycona tym produktem, rozstępy odeszły jak za dotknięciem magicznej różczki :) Wcześniej używałam Mustellę, ale nie dała ona żadnej poprawy. Trochę sceptycznie podeszłam do Galenica, ale używałam go sumiennie każdego dnia. w połączeniu z masażami dał zadowalający efekt :) Używam tego produktu od:3 miesięcy

Najlepszy jaki miałam.

Stosuje kosmetyk od 4 miesięcy i musze przyznać że długo czekałam na efekty a te...sa bardzo zadowalające.Podczas ciązy stosowałam łagodniejszą wersje kremu z Galenica i byłam bardzo zadowolona jednak wystarczyły dwa tygodnie przez które po porodzie nic nie stosowałam i pojawiły się juz rozstępy(przez ciąze naprawde nie bylo zadnego). Zakupiłam żel i musze opowiedziec ze byłam już zrezygnowana że działa, na efekty trzeba naprwde długo czekać(3-4 miesiace), dodam że żel stosuje na rozstepy które pojawiły się a więc dość świeże. Ale produkt działa, po 3 m-cach wytrwałego stosowania czasami 2 razy dziennie widze efekty rozstepy znacznie spłycone, nie widać ich juz tak bardzo, żel poradził sobie nawet z dużą ilością tych na piersiach teraz są one duzo gładsze i bez "pajączków".
Ale wazna jest cierpliwość i systematyczność.POnieważ maM SŁABOŚĆ do Galenica nie stosowałam juz innych "firmowych" na rozstepy. Ufam bardzo tej marce i polecam.Warto pochodzić po aptekach i poszukać najtańszej po raz kupując napewno wrócimy po ten kosmetyk.

najlepszy!

Bardzo dobry, używałam go zarówno na stare jak i na nowe rozstępy, efeft jest zadawalający; rozstępy stały się prawie niewidoczne, spłyciły się, nabrały koloru skóry i naprawdę wyglądają o niebo lepiej. Kosmetyk godny polecenia i wart swojej ceny. SUPER, jak dotad najlepszy. Kupuje czasem cos innego, ale zawsze powracam skruszona go galenica, bo nic nie jest w stanie go zastąpic. Rewelacja :D

Dalej daję mu szansę

Żel ma przyjemny zapach i konsystencję tłustej maści, ale dosyć dobrze się rozsmarowuje. Wchłania się raz szybciej, raz wolniej, w zależności od tego, czy do kąpieli używałam żelu, olejku czy mydełka. Tuba nie jest duża, ale w porównaniu z innymi preparatami jest wydajny. W moim przypadku działa jednakowo na stare i nowe rozstępy (tych nabawiłam się w trakcie kuracji żelem Dax Cosmetics!). Po trzech miesiącach, czyli czasie który producent zaleca przeznaczyć na kurację, nieco je spłycił. Poza tym, ładnie ujędrnił skórę. Jakieś efekty są widoczne, więc daję mu szansę i kupiłam kolejne opakowanie. Może wreszcie spełni moje marzenia ;)

Dobry

dobry kosmetyk dla kobiet, które nie mogą sobie pozwolić na redukowanie pociążowych rozstępów w gabinetach kosmetycznych. Użyłam go na czteroletnie, bardzo liczne rozstępy na brzuchu i biodrach. Kończę właśnie pierwsze opakowanie i muszę przyznać, że rozjaśnił mi te paskudztwa i delikatnie wygładził. Niestety to wygładzenie jest niedostateczne - za to jedna gwaizdka mniej. Mam nadzieję, że po drugim opakowaniu efekty będą jeszcze lepsze.
ilość zużytych opakowań: 1