Oriflame, Visions, Top Secret Concealer

Oriflame, Visions, Top Secret Concealer

Doskonale maskuje wypryski. Zawiera pantenol, składniki przeciwbakteryjne, witaminy C i E oraz kojący bisabolol. Dostępny w 2 odcieniach.

można się na niego skusić

Mam obydwie wersje kolorystyczne, chociaż nie róznia się one zbytnio od siebie. Korektor ten stosuję głównie do zamaskowania przebarwien i cieni pod oczami, jestem dośyć zadowolona z efektu. Na plus trzeba mu przyznać ,że nie wałkuje się i doskonale stapia ze skórą. Plusem jest tez niska cena; szczegolnie w promocjii

Używam tego produktu od:roku

skuteczny

Tak, zgadzam sie ze jest to korektor ten dobrze kryje oraz ladnie sie wtapia w skore i jej kolor. Korektor jest bardzo wydajny. Mam odcien MATA HARI i idealnie mi pasuje nawet, gdy jestem opalona.
Jak najbardziej polecam wszystkim mlodym pannom!
Bardzo fajne i modne opakowanie!
Kupie go jeszcze na 100%!

Mialam go 2 lata temu. Teraz zamowilam sobie go jeszcze raz.
Ilość zużytych opakowań:ok 4

bardzo dobry

Właśnie czekam na trzecie opakowanie tego korektora, posiadam obydwa odcienie i jestem z niego bardzo zadowolona:
+dobrze kryje zarówno krostki jak i plamy po nich, radzi sobie także z rozszerzonym naczynkiem koło nosa
+zauważyłam, że przyspiesza proces gojenia sie pryszczyków, wysusza je lekko, nie powodując nadmiernego przesuszenia skóry wokół "niespodzianki"
+wygodna forma stosowania, do tego przyzwoita cena, nie tylko w promocji i wydajność.

A główny minus-jak dla mnie trwałość. Muszę go nakładać kilkakrotnie w ciągu dnia. I dlatego tylko ****
Ale i tak moge go polecić.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Może być

W miarę dobry. Przede wszystkim ma fajną konsystencje - sztyft jest jakby suchawy, pudrowy, dobrze się go nakłada i świetnie wtapia się w skórę - kupiłam zbyt jasny odcień, bo oczywiście nie pomyślałam, że czy tego chcę czy nie - pewnie się zaraz opalę. Jednak stapia się ze skórą znakomicie i nie odcina się, choć w tej chwili jest już ze dwa tony zbyt jasny. Jego mankamentem jest jednak trwałość - mam wrażenie, że znika szybciej niż podkład, i to, co chciałam zamaskować zaczyna po kilku godzinach nieco "prześwitywać". Myślę, że w sporej mierze może to być wina upałów, a w chłodniejszą pogodę będzie się lepiej trzymał. Można spróbować, szczególnie w cenie promocyjnej, choć i regularna nie jest wygórowana, szczególnie biorąc pod uwagę niezłą wydajność (używam go od tygodnia, a jeszcze nie musiałam wykręcać więcej sztyftu niż było fabrycznie, i pewnie jeszcze z tydzień nie będę musiała)

Używam tego produktu od:tygodnia

nienajgorszy

Dosyc dobrze kryje jak za ta cene. Ale opakowanie jest tragiczne i kolory. Ciemniejszy jest dla mnie dosyc mocno za jasny. mam ciemna karnacje ale mulatka nie jestem:/ Uzywam go do cieni pod oczami. Chociaz takie zastosowanie

Używam tego produktu od:3 miesiecy

tragiczne opakowanie

Wszystko byłoby ok-ładnie krył i stapiał się ze skórą, nareszcie dostatecznie jasny kolor (mata hari), trwałość całkiem, całkiem,niska cena,ale...no właśnie jest jedno ale-opakowanie się zupełnie popsuło!!! Od samego początku stawiało opór,ale po zużyciu 1/6 całego korektora zupełnie odmówiło posłuszeństwa-nie chce się wykręcać:( szkoda-współpraca zapowiadała sie obiecująco

Nie kupię na pewno-kolezanka tez ma problemy z wykręcaniem, co skąłnia mnie do przypuszczeń,że to wada "wrodzona" tych korektorów

Ilość zużytych opakowań:1/6

trwały

Wybrałam jaśniejszy odcień,który idealnie się stapia z moją cerą i współgra z podkładem.Po przypudrowaniu nie ściera się łatwo i długo się trzyma.Nie muszę nic poprawiać!Cena promocyjna ok,ale pojemność malutka.Dużym plusem są kolory(nie jest żółty tylko beżowy).Może kupię ponownie,ale tylko w promocji.Używam tego produktu od:ponad pół roku

Po pół roku stosowania mam jeszcze połowę opakowania.Z podziwu wyjść nie mogę jak ten korektor może w niewidoczny sposób moje blizny potrądzikowe.

warto kupic

Smieszna cena w promocji 6,9-8,9 zl, dobrze kryje i jednoczesniew fajnie wtapia sie w skore, jest wygodny, wydajny, mozna uzywac na wypryski i pod oczy, latwo sie rozprowadza. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka msc

dla mnie świetny

Na początku zaznaczam, że nawet nie wpadłabym na to, żeby używać go pod oczy, o czym pisały moje poprzedniczki! Przecież ten korektor zawiera składniki przeciwbakteryjne i ma za zadanie wysuszać krostki, pryszcze, itp...
Ja używam go właśnie na wypryski - pojawiają mi się one bardzo rzadko i w ilości pojedynczej, ale wolałabym je jednak zatuszować. Ten korektor robi to idealnie. Maskuje wszystko, po lekkim roztarcu wygląda naturalnie i nie odznacza się na twarzy. Wypryski faktycznie wysusza. Ma bardzo wygodne, maleńkie opakowanie w kształcie wysuwanej kredki. Dla mnie - rewelacja! Używam go sporadycznie, więc starczy na długo :)

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

super!

wow! nareszcie jest coś, co tuszuje moje sińce pod oczami i wszelkie pryszcze! korektor ma świetną formę wykręcanego pisaka, co bardzo mi odpowiada, bo nie cierpię korektorów w sztyfcie-za dużo z nimi zachodu.
a tu wystarczy lekko potrzeć skórę i poprawić palcem. niewidoczny, długo kryje i ma jasny kolor(mata hari)-rzadko zdarza mi się kupić coś, co nie byłoby za ciemne do mojej cery. opakowanie nowoczesne, forma wykręcania bardzo dobra, wydajny, cena, zwłaszcza w promocji, rewelacyjna-czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:kawałeczek pierwszego

całkiem ok

Wysusza i kryje wypryski, szkoda tylko, że szybko schodzi z twarzy. Całkiem sobie radzi z cieniami pod oczami. W promocji (ja kupiłam za 6,90zł) można go kupić, ale po normalnej cenie jest za drogi jak na swoje właściwości...Używam tego produktu od: tygodnia

EDIT: Odejmuję gwiazdkę, bo skończył mi się już ze dwa tygodnie temu, ale wcale nie używałam go dużo.. :/